بازدید 4564
۴

عاملان درگیری فوت ۲ نفر در گرگان دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان (گرگان) گفت: ۲ نفر از عاملان نزاع دست‌جمعی در یکی از روستاهای گرگان که منجر به قتل ۲ برادر شد، دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۱۶۹۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷ 27 March 2023

به گزارش تابناک، عاملان درگیری فوت ۲ نفر در گرگان دستگیر شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دادگستری گلستان، محمود اسپانلو روز دوشنبه در این زمینه اظهار داشت: در این پرونده ۶ نفر در مجموع شناسایی شدند که چهار متهم دیگر اکنون متواری بوده که تحت تعقیب قرار دارند.

وی بیان کرد: متاسفانه در این درگیری فامیلی که در پی دعوای ۲ نوجوان رخ داد، علاوه بر قتل ۲ برادر، ۱۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند که تعدادی از آنان هنوز در مراکز درمانی بستری هستند.

وی تصریح کرد: در این ماجرا متاسفانه بزرگترها هبه جای آموزش حل مساله و کمک به رفع اختلاف بین این ۲ نوجوان، با یکدیگر درگیر شدند و این نتیجه تلخ رقم خورد.

 ۲ نوجوان حدود ۱۳ ساله عصر روز شنبه در یکی از روستاهای گرگان با یکدیگر درگیر شدند که اختلاف آنان منجر به دعوای خانواده‌ها با یکدیگر تا روز گذشته شد که در جریان ادامه درگیری خانواده‌ها با یکدیگر، ۲ برادر توسط اسلحه شکاری یکی از طرفین به قتل رسیدند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
این همه تفنگ شکاری مجاز وغیر مجاز در بین مردم کم ظرفیتی که دعوای دو نوجوان 13 ساله را بر نمیتابند بسیارخطر ناک است.
جنگ جنگ تا پیروزی !
در این درگیری و کشته شدن 2 نفر باید نقش زنان را بیشتر بررسی کرد و من بیش از 90 درصد نقش مادران این بچه ها و حماقت شوهرانشان میدانم.
چرا اسم روستا را ننوشتید؟؟؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی