بازدید 3401
۱

حمله سرماخوردگی به اردوی تیم ملی کشتی

کد خبر: ۱۱۶۷۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱ 13 March 2023

در بازگشت تیم‌های منتخب کشتی ایران از دو جام بین‌المللی دانکلوف و نیکولاپتروف بلغارستان، دور جدید تمرینات دو تیم زیر نظر پژمان درستکار و حسن رنگرز آغاز شد.

هم‌اکنون هر دو تیم آزاد و فرنگی تمرینات خود را در کمپ تیم‌های ملی پشت سر می‌گذارند، اما تعداد قابل توجهی از اردونشینان به سرماخوردگی مبتلا شده‌اند. از این رو با تصمیم فدراسیون کشتی، رفت و آمدها به اردو کنترل و محدود شده است.

دو تیم خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که نیمه دوم فروردین ماه در آستانه قزاقستان برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم، یاسین رضایی در 61 کیلوگرم، پیمان بیابانی در 65 کیلوگرم، مرتضی قیاسی در 70 کیلوگرم، حسین ابوذری در 74 کیلوگرم، امیرحسین کاووسی در 79 کیلوگرم، علیرضا کریمی در 86 کیلوگرم، ارشک محبی در 92 کیلوگرم، مجتبی گلیج در 97 کیلوگرم و امیررضا معصومی در 125 کیلوگرم نفرات برتر مسابقات کشوری هستند که در پیکارهای قهرمانی آسیا در قزاقستان شرکت خواهند کرد.

تیم فرنگی اعزامی به این رقابت‌ها که بعد از حضور تیم 18 نفره در تورنمنت زاگرب انتخاب شد را نیز پویا دادمرز در 55 کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلوگرم، ایمان محمدی در 63 کیلوگرم، رضا عباسی در 67 کیلوگرم، سجاد ایمن‌طلب در 72 کیلوگرم، امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلوگرم، علیرضا مُهمدی در 82 کیلوگرم، ناصر علیزاده در 87 کیلوگرم، مهدی بالی در 97 کیلوگرم و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم تشکیل می‌دهند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
الان کی سرما خورده!!!؟؟؟
از تیتر خبر یک کلمه تو متن نیست!!
داغانی تابناک ، داقان!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
آخرین اخبار
وب گردی