بازدید 3660

ردپای میهمان آشنا در قتل زن ۷۰ ساله

کد خبر: ۱۱۶۶۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۸ 06 March 2023

همزمان با کشف جسد زن 70 ساله در خانه‌اش بررسی‌های تیم جنایی از ارتکاب قتل توسط یک میهمان آشنا خبر داد.

به گزارش ایران، ساعت 4 بعد از ظهر شنبه 13 اسفند زن جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت: همسایه طبقه اول ساختمان ما، زنی 70 ساله است که به تنهایی زندگی می‌کند. او هر روز برای خرید از خانه خارج می‌شد و گاهی اوقات هم به حیاط ساختمان می‌آمد. اما از دیروز او را ندیده‌ام و هرچه هم به او زنگ می‌زنم تا حالش را بپرسم جواب نمی‌دهد احتمال می‌دهیم که برای او حادثه‌ای رخ داده باشد.  

بدنبال این تماس مأموران پلیس راهی خانه پیرزن شده و پس از هماهنگی‌های لازم با بازپرس محمدرضا صاحب جمعی، وارد آپارتمان او شدند و در قسمت پذیرایی با جسد پیرزن در حالی مواجه شدند که آثار شکستگی روی سرش دیده می‌شد. یک مجسمه خونی نیز در چند قدمی او افتاده بود که نشان می‌داد پیرزن با آن به قتل رسیده است.

اما از آنجا که در ورودی خانه سالم بود و وسایل درست کردن غذا در آشپزخانه نشان می‌داد وی در حال آشپزی برای میهمانش بوده است همین مسأله احتمال جنایت از سوی فردی آشنا را قوت بخشید. از سوی دیگر بهم ریختگی خانه و سرقت طلاهای زن 70 ساله فرضیه قتل با انگیزه سرقت را مطرح کرد.  

به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، جسد که از زمان مرگش حدود 20 ساعت می‌گذشت به پزشکی قانونی منتقل شد. بازپرس جنایی دستور تحقیقات از همسایه‌ها، بازبینی دوربین‌های مداربسته ساختمان و دستگیری عامل یا عاملان جنایت را صادر کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی