بازدید 9270

غرش یزدانی و قاسمپور در جام باشگاه‌های جهان

کد خبر: ۱۱۶۴۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲ 17 February 2023

مسابقات کشتی آزاد باشگاه‌های جهان از صبح امروز (28 بهمن) در سالن هفت‌تیر تهران آغاز شد.

تیم بانک شهر نماینده ایران در این دوره از رقابت‌ها، در مبارزه اولش از ساعت 11 صبح به مصاف نماینده گرجستان رفت و در حالی که از ترکیب اصلی خود استفاده کرده بود، با نتیجه 10 بر صفر از سد حریف گذشت.

وزن 57 کیلوگرم: در حالی که قرار بود علیرضا سرلک نیز یکی از اعضای تیم بانک شهر در این دوره از رقابت‌ها باشد، در نهایت او برای همراهی این تیم نیامد تا بانک شهر در وزن اول از احمد جوان استفاده کند.

جوان در مبارزه‌ای بی‌نقص موفق شد در 4 دقیقه با نتیجه 9-صفر از سد گوگادزیگو عبور کند.

وزن 61 کیلوگرم: رضا اطری نایب‌قهرمان جهان در سال 2022 که در لیگ برتر در تیم ستارگان ساری عضویت داشت، در این کشتی در ترکیب بانک شهر قرار گرفت و درمصاف با راماز تورمانیدزه مثل احمد جوان با امتیاز 9-صفر برنده شد.

وزن 65 کیلوگرم: محمد رمضان‌پور بعد از دو پیروزی بانک شهری‌ها، اجازه نداد زنجیره بردهای تیمش پاره شود. او درحالی که 2-صفر کشتی را از گودردزی دزبیاشویلی عقب بود، چهار ثانیه مانده به پایان کشتی موفق به خاک کردن حریف گرجی‌اش شد تا نتیجه 2-2 به سود او تمام شود.

وزن 70 کیلوگرم: رسول گادژی ماگمادوف کشتی‌گیر روس تیم بانک شهر هم با امتیاز عالی 12-2 نیکا بوشلاشویلی را شکست داد تا تیم میزبان 4-صفر از حریف پیش بیافتد.

وزن 74 کیلوگرم: یونس امامی در کمتر از 4 دقیقه لوکا تششی تونیدزه را 10-صفر از پیش رو برداشت و پنجمین برد بانک شهری‌ها را در این مصاف رقم زد.

وزن 79 کیلوگرم: علی سوادکوهی که در این ماه‌ها فوق‌العاده آماده است و بزرگان زیادی را شکست داده، در 98 ثانیه اوسم شولیدزه را با امتیاز عالی 10-صفرمغلوب کرد.

وزن 86 کیلوگرم: حسن یزدانی رکورد سوادکوهی را هم زد. او در 51 ثانیه موفق شد با امتیاز عالی 10-صفر ولادیمیر کاکوشویلی گرجستانی را شکست داد.

وزن 92 کیلوگرم: بعد از دو کشتی هیجان انگیزه اوزان 79 و 86 کیلوگرم، ستاره دیگری برای بانک شهر روی تشک آمد و ابوزا تسرتوادزه را در تایم اول 11-صفر از پیش رو برداشت. کامران قاسمپور حرفی برای حریفش باقی نگذاشت.

وزن 97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان در پنج دقیقه صب گامتنادزه را 11-صفر کرده و نهمین برد بانک شهر را در این مسابقه به دست آورد.

وزن 125 کیلوگرم: امیرحسین زارع هم آخرین برد تیمش را مقابل نیکا بروزاوا رقم زد و در کمتر از 4 دقیقه با نتیجه 11-صفر حریف را شکست داد تا تیم بانک شهر با نتیجه یک طرفه 10-صفر در کشتی اولش مقابل نماینده گرجستان به برتری برسد.

تیم بانک شهر ساعت 16 امروز (جمعه) دومین مبارزه‌اش را مقابل تیم قزاقستان برگزار خواهد کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه