بازدید 9591

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۵ بهمن/ ۵ بیمار به دیار باقی شتافتند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۵ میلیون و ۴۱۳ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی‌شان بستری هستند و حال ۲۴۸ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۶۴۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲ 14 February 2023
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۱۹۷ هزار و 658 دوز اول و ۵۸ میلیون و 591 هزار و 161 دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و 624 هزار و 633 نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۵ میلیون و 413 هزار و 452 دوز واکسن تا به امروز.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، 187 بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، 103 مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۶۵ هزار و 865 تن رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته، 5 تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و 788 تن رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۳۸ هزار و 377 تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین 248 تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۵ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۱۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان وضعیت قرمز، یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸.۱ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۰ درصد است.

 

 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی