بازدید 1004

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۲ بهمن/ ثبت یک روز دیگر بدون فوتی کرونایی

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۵ میلیون و ۴۰۶ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی‌شان بستری هستند و حال ۲۲۶ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۶۳۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹ 11 February 2023
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۳۱۸ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۵۷ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۶۲۰ هزار و ۱۶۶ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۵ میلیون و ۴۰۶ هزار و ۲۴۱ دوز واکسن تا به امروز.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۸ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۳۹۱ تن رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته، هیج یک از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در همان ۱۴۴ هزار و ۷۷۹ تن ثابت ماند. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۱۷۸ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۲۲۶ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۵ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۲۶۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان وضعیت قرمز، یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸.۱ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۰ درصد است.

 

 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی