بازدید 2952
۱
اسماعیلی:

تبلیغ فیلم‌های داخلی در شبکه‌های معاند تخلف است

اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد تبلیغ فیلم‌های سینمایی روی پرده در شبکه‌های فارسی‌زبان گفت: این اقدام تخلف است و با افرادی که رعایت نکنند برخورد خواهد شد؛ البته موارد خیلی اندک است.
کد خبر: ۱۱۶۲۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷ 01 February 2023

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، اسماعیلی وزیر ارشاد گفت: تبلیغ فیلم‌های سینمایی ایرانی در شبکه‌های فارسی‌زبان تخلف است و با افرادی که رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم، جوانان و اهالی فرهنگ و هنر از جشنواره تئاتر استقبال کردند.

وی همچنین گفت: امروز نمایشگاه «خانواده خوب» در تهران آغاز به کار خواهد کرد. از تولیدکنندگان البسه مناسب و خریداران حمایت ویژه‌ای خواهد شد. برنامه مفصلی در مورد پوشش مناسب داریم.

اسماعیلی بیان کرد: رئیس‌جمهور با برخورد امنیتی در موضوع پوشش مخالف است. این موضوع در قالب مجموعه‌ای در وزارت فرهنگ سازماندهی شده است.

وزیر فرهنگ خبر داد که از هفته آینده نیز نمایشگاهی در مورد فناوری‌های نوین و بازی‌های رایانه‌ای در مصلای تهران برپا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۴۰ میهمان خارجی از شخصیت‌های برجسته سینمایی دنیا در جشنواره فیلم فجر حضور خواهند داشت. از ۷۰ کشور نیز فیلم داشتیم.

اسماعیلی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد تبلیغ فیلم‌های سینمایی روی پرده در شبکه‌های فارسی‌زبان گفت: این اقدام تخلف است و با افرادی که رعایت نکنند برخورد خواهد شد؛ البته موارد خیلی اندک است.

وزیر ارشاد درباره شبکه‌های نمایش خانگی هم گفت: من حامی شبکه نمایش خانگی هستم، اما همه باید به قانون عمل کنند. به نظر می‌رسد نامه رئیس صدا و سیما نیز در این همین رابطه است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
همه شبکه ها الا صدا و سیما معاند هستند !!!!!!!
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی
آخرین اخبار