بازدید 3626

توییتر این ماه چه تغییراتی می‌کند؟

ایلان ماسک در توییتی اعلام کرده است که چه زمانی قابلیت انتشار توییت‌های طولانی و تغییرات دیگر در رابط کاربری توییتر از راه می‌رسند.
کد خبر: ۱۱۵۸۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷ 08 January 2023

 

به گزارش تابناک، ایلان ماسک اخیراً فهرستی از تغییرات توییتر در هفته‌های آینده را منتشر کرده است. او می‌گوید این شبکه اجتماعی به‌زودی امکان انتشار توییت‌های طولانی را فراهم می‌کند و اجازه می‌دهد تا به‌راحتی با سوایپ به سمت چپ و راست بتوانید حالت نمایش توییت‌ها را تغییر دهید.

مدیرعامل توییتر در توییت جدیدی در صفحه خود اعلام کرد که توییتر در هفته جاری، هفته آینده و بعد در اوایل فوریه با سه قابلیت جدید به‌روز می‌شود. قابلیت اول که تا پایان این هفته (یعنی تا شنبه و یکشنبه هفته آینده در ایران) در دسترس قرار می‌گیرد، اجازه می‌دهد تا با سوایپ‌کردن به چپ و راست در اپلیکیشن این شبکه اجتماعی بتوانید بین حالت نمایش توییت‌های توصیه‌شده و جدیدترین توییت‌ها جابه‌جا شوید.

ایلان ماسک می‌گوید این تغییر بخش اول از مجموعه تغییرات بزرگی خواهد بود که در رابط کاربری این شبکه اجتماعی اعمال خواهد شد. تغییر بعدی هفته آینده در زمینه دکمه بوکمارک به‌وجود می‌آید. این دکمه همین حالا هم وجود دارد، اما در داخل منوی اشتراک‌گذاری است و همه کاربران از وجود آن خبر ندارند و از این قابلیت استفاده نمی‌کنند. دکمه بوکمارک قرار است مانند لایک، پاسخ و ری‌توییت به‌راحتی در معرض دید کاربران قرار بگیرد.

توییتر این ماه چه تغییراتی می‌کند؟

قابلیت بعدی که ایلان ماسک مدت‌هاست خبر افزودن آن به توییتر را اعلام کرده، امکان نشر توییت‌های بلندتر از ۲۸۰ نویسه است. او در توییت خود وعده داده است که این قابلیت در اوایل ماه فوریه (اواسط بهمن) در دسترس قرار خواهد گرفت. با این قابلیت، انتظار می‌رود که انتشار مطالب طولانی‌تر در این شبکه اجتماعی آسان‌تر شود و قابلیت خوانش محتواها هم بالاتر برود.

توییتر از زمان ورود ایلان ماسک تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته است. یکی از این تغییرات افزودن قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌هاست که حالا خیلی راحت‌تر در معرض دید همه کاربران قرار دارد. با توجه به اینکه ماسک وعده تغییرات بیشتر در رابط کاربری این شبکه اجتماعی را داده است، باید منتظر باشیم تا ببینیم او دیگر چه برنامه‌هایی برای این پلتفرم محبوب در نظر دارد.

 

دیجیاتو 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو