بازدید 16783
۵

هشدار مهم رئیسی درباره روابط ناسالم در ادارات

رئیس جمهور در ادامه بازدید از شهرستان های استان تهران در جلسه شورای اداری بهارستان شرکت کرد . گفت: احداث ۱۰ مدرسه در شهرستان بهارستان ضرورت دارد و باید فوری انجام شود.
کد خبر: ۱۱۵۸۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶ 05 January 2023


به گزارش تابناک به نقل از فارس، سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران امروز وارد شهرستان بهارستان شد و از برخی پروژه های شهرستان بازدید کرد.

سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری بهارستان اظهار کرد: ۱۳۰ هزار دانش‌آموز در این منطقه در حال تحصیل هستند که تعداد مدرسه‌ها با این جمعیت تناسب ندارد، ساختن حداقل ۱۰ مدرسه با ۱۵۰ کلاس درس، یک ضرورت است و باید فوری انجام شود انتظار داریم خیرین هم پای کار بیایند تا کار سریع پیش برود.

وی گفت: مسئله مراکز ورزشی با توجه به جمعیت جوانی که در این جا وجود دارد وزیر ورزش باید این را پیگیری کنند، اردوگاه هم که پیشنهاد دادند، پیشنهاد خوبی است اگر امکانش باشد.

رئیس جمهور بیان کرد: اینجا مردم اهل کار هستند و در کار کیف و کفش و کار چوب و.. هستند، اینها را میشه کمک کرد، پر هزینه نیست برای اینها سرمایه ایجاد کردند، یک وقت می خواهد کارگاه مجهزی درست شود، اینها سرمایه قابل توجهی میخواهد، ولی این حرفه ای که مردم دارند با سرمایه کم هم قابل حمایت است.

رئیسی در ادامه افزود: سرمایه بزرگ این منطقه ایمان این مردم است، عشقشان به اهل بیت و عاشورایی بودن مردم این منطقه است، به نظر من این جلسات خانگی و هیئت های عزاداری را باید حفظ کرد. جوانها در مقابل این هجوم های فرهنگی با این برنامه ها حفظ می شوند.

وی گفت: مردم نسبت به کارهای فرهنگی خودشان پیش قدم هستند ولی دولت وظایفی دارد که باید انجام بگیرد تا رشد فرهنگی منطقه بیش از پیش مردم را صیانت بکند، یکی از کارهای دولت تاسیس مدارس، سالن های ورزشی و ... است که در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رئیس جمهور افزود: منطقه بهارستان منطقه برخورداری است و کارهای خوبی انجام شده اما کارها، کارهایی نبوده که تمام نیاز منطقه را برطرف کند، لذا باید کارها نیاز منطقه را برطرف کند.

رئیسی بیان کرد: نزدیکی به تهران یک خوبی ها و یک آسیب هایی دارد، باید مشکلات را به خاطر نزدیکی به تهران برطرف کرد.

وی تاکید کرد: همت مردم این منطقه قابل تقدیر است، دلیل صدق این مدعا هم جانبازان و خانواده های شهدا هستند، اینها همه ایجاد مسئولیت می کند تا رفع مشکلات منطقه را در اولویت قرار دهیم.

رئیس جمهور بیان کرد: استان تهران مشکلاتی دارد، اما این میزان کمبودی که در بهارستان دیدم در هیچ یک از شهرستان ها ندیدیم، لذا اینجا همت بیشتری را می طلبد.

رئیسی افزود: زمان ما نداریم، در دولت ما باید همان ماه های اول برخی اقدامات را آغاز می کردیم، لذا انجام کارها با تاخیر انجام نشود، دیدن مردم برای من یک فرصت و افتخار است اما فلسفه حضور ما این است که کار مردم را انجام دهیم.

وی خاطر نشان کرد: جمعیت ظرفیت بزرگی است لذا جمعیت زیاد در منطقه را یک فرصت بدانیم آن هم جمعیتی مومن و انقلابی که باید درست از این ظرفیت در جهت رشد و تعالی منطقه در گام دوم استفاده شود.

رئیس جمهور بیان کرد: امروز خدمت کردن خالصانه برای مردم بزرگترین افتخاری است که نصیب ما شده است، کوچکترین روابط ناسالم در ادارات پذیرفته نیست، باید خود مدیران حساس باشند، روابط ناسالم در سازمان، سازمان را در نگاه مردم بی اعتماد می کند، برخورد با تخلفات را یک ضرورت می دانم، سلامت در نظام اداری ما بسیار اهمیت دارد، اگر کسی هم روحیه تحولی ندارد باید او را کنار گذاشت و فرد دیگری را جایگزین آن کرد.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۴۰
انتشار یافته: ۵
کاش بعد از تاسف هم لغتی بود...
ما ملت بدشانسی هستیم
این اقا باز دستور می دهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی بعد از یکسال و نیم نفهمیده دولت باید برنامه ریزی کند و اجرا
همش دستوربه دیگران. کار دیگه ای هم بلدی؟!!!!!!!!
چقد خوبه آدم فقط دستور بده
انتظار داریم !!! خیرین هم پای کار بیایند تا کار سریع پیش برود ..... !!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی