تحلیل تکنیکال شبریز امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

امروز قصد داریم تا به بررسی سهام شبریز به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد شبریز در روزهای آینده بورس است.
کد خبر: ۱۱۵۷۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲ 02 January 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، تحلیلگر: یاور صالحی | امروز قصد داریم تا به بررسی سهام شبریز به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد شبریز در روزهای آینده بورس است.

شایان ذکر است که این تحلیل به هیچ عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش شبریز نیست و صرفا یک تحلیل و پیش بینی می باشد.

تحلیل تکنیکال شبریز امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال شبریز امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱  

در نمودار تعدیل شده، شبریز پس از رسیدن به سقف تاریخی ۱.۸۴۰ تومان در مرداد ۱۳۹۹ چرخه اصلاحی خود را در قالب Spike نزولی، Channel و Trading rang کامل کرده و در تیر ماه ۱۴۰۰ پس از تمام چرخه نزولی و از قیمت ۶۰۰ تومان چرخه حرکت صعودی خود را آغاز کرده است. همانطور که مشاهده می‌شود شبریز نسبت به سطوح استاتیک و داینامیک خود واکنش داشته و در روند صعودی خود نسبت به سطح استاتیک ۳ واکنش داده و در کوتاه مدت اصلا داشته است. در سناریو‌های موجود برای شبریز انتظار اصلاح تا سطح استاتیک ۲ (محدود ۱.۵۳۰ تومان) را داشته و هدف‌های قیمتی پیش رو سهم را می‌توان در گام اول تا محدوده ۱.۹۰۰ تومان و در گام دوم تا محدوده ۲.۲۰۰ تومان در نظر گرفت.

تحلیل تکنیکال شبریز امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱  بر اساس ایچیموکو نیز شبریز در کوتاه مدت با عبور از ابر کوموی نزولی حرکت صعودی را آغاز کرده است. در حال حاضر شبریز می‌تواند تا محدوده فلت اسپن بی (محدوده ۱.۵۳۰ تومان) اصلاح داشته و تا هدف قیمتی محدوده مقاومتی قله تنکنسن (محدوده ۲.۱۰۰ تومان) رشد داشته باشد.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی