تحلیل تکنیکال کچاد امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

امروز قصد داریم تا به بررسی سهام کچاد به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد کچاد در روزهای آینده بورس است.
کد خبر: ۱۱۵۴۸۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴ 14 December 2022

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، امروز قصد داریم تا به بررسی سهام کچاد به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد کچاد در روزهای آینده بورس است.

شایان ذکر است که این تحلیل به هیچ عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش کچاد نیست و صرفا یک تحلیل و پیش بینی می باشد.

تحلیل تکنیکال کچاد امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال کچاد امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ | هدف دوم قیمتی فعال خواهد شد؟

کچاد از اسفند ۱۳۹۹ و بعد از شکست الگوی مثلث، حرکت صعودی خود را آغاز و بعد از پولبک به سطح شکسته شده فاز صعودی خود را تا سطح ۱۳۰۰ ادامه داده و در تکمیل چرخه خود وارد Trading range شده است. در ادامه به اندازه Leg حرکتی خود در Trading range تا ۱.۵۸۰ تومان حرکت کرده و وارد فاز نزولی شده و تا برگشت به Breakeven به اصلاح خود ادامه داده است. کچاد از آبان ۱۴۰۱ روند صعودی خود را آغاز کرده و با اصلاح در الگوی پرچم در حال حرکت به سمت هدف اول خود که محدود ۱.۲۸۰ تومان می‌باشد. چنانچه نسبت به این سطح شکست معتبری داشته باشد هدف قیمتی دوم را می‌توان محدوده ۱.۶۰۰ تومان در نظر گرفت.

تحلیل تکنیکال کچاد امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ | هدف دوم قیمتی فعال خواهد شد؟ بر اساس ایچیموکو نیز سهم کچاد بعد از اصلاح تا سطح جا مانده (محدوده ۸۵۰ تومان) وارد فاز صعودی شده و بعد از تشکیل تک کراس و پولبک به کیجنسن با یک کندل پر قدرت از ابر کوموی نزولی خود خارج شده و ابر کومو نیز از فاز نزولی به فاز صعودی تغییر حالت داده است. با توجه به قاعده باکس ۲۶ دوره، انتظار حرکت تا محدوده قیمتی ۱.۵۸۰ تومان را داریم.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی