تحلیل فارس امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

امروز قصد داریم تا به بررسی سهام فارس به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد فارس در روزهای آینده بورس است.
کد خبر: ۱۱۵۴۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵ 12 December 2022

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، امروز قصد داریم تا به بررسی سهام فارس به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد فارس در روزهای آینده بورس است.

شایان ذکر است که این تحلیل به هیچ عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش فارس نیست و صرفا یک تحلیل و پیش بینی می باشد.

تحلیل فارس امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فارس امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱ | هدف قیمتی دوم کی فعال می شود؟  

همانطور که مشاهده می‌شود فارس در حال حرکت در روند صعودی خود بوده و با توجه به سقف‌های مشخص شده در حال تکمیل الگوی مثلث نیز می‌باشد. فارس در آخرین اصلاح خود تا کف کانال نزولی حرکت کرده و از طرفی به Breakeout خود نیز برگشت داشته و حرکت صعودی خود را از Breakeven آغاز کرده است. با توجه به اینکه تعداد کندل‌های صعودی در آخرین حرکت اصلاحی بیشتر می‌باشد (نشان از قدرت خریداران دارد) می‌توان انتظار داشت تا اولین تارگت که سقف خط روند خود می‌باشد (محدوده ۸۰۰ تومان) برسد. چنانچه فارس بتواند شکست معتبری نسبت به سقف خط روند خود داشته باشد می‌توان انتظار حرکت قیمت به تارگت دوم (محدوده ۹۰۰ تومان) را داشت.

تحلیل فارس امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱ | هدف قیمتی دوم کی فعال می شود؟


بر اساس ایچیموکو نیز فارس در آخرین اصلاح خود کراس مناسبی داشته و با یک صعود مناسب در ابر کومو انتظار ادامه حرکت صعودی را می‌توان داشت. در این حالت نیز اولین مقاومت پیش روی سهم محدوده قله تنکنسن (حدود ۸۰۰ تومان) می‌باشد.

 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022