بازدید 8156
۸

توضیح دانشگاه تهران درباره اقدام به خودکشی دانشجو

روابط عمومی دانشگاه تهران در پی حادثه روز شنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، اطلاعیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۱۱۵۳۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵ 04 December 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، در این اطلاعیه آمده است: در پی حادثه تلخ خودآسیب‌رسانی صبح روز شنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکدگان فنی که منجر به صدمات جسمی به دانشجو گردید، مصدوم بلافاصله توسط مسئولین دانشکدگان به بیمارستان انتقال یافته و تحت عمل جراحی توسط کادر مجرب قرار گرفت.

متعاقب آن با دستور رئیس دانشگاه، کمیته بررسی حادثه تشکیل گردید تا ضمن تماس با خانواده دانشجو و گفتگو با شاهدان عینی، ابعاد مختلف موضوع روشن گردد و در اولین فرصت به ذی‌نفعان دانشگاه و مراجع ذی‌صلاح اطلاع‌رسانی شود.

عمل جراحی دانشجوی مصدوم ساعاتی پیش به پایان رسیده و وی اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان نگهداری می‌شود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱۵
انتشار یافته: ۸
منتظر اطلاع رسانی در مورد اینکه نامبرده دچار افسردگی شدید و اختلال روانی بوده باشیم ؟!!!!! آن هم دانشجوی دانشگاه تهران !!!!!!!!
بخاطر مقاله بوده. این سیستم که استاد خون دانشجو را حتی به قیمت سلامت روح و روان دانشجو می مکد باید برچیده شود. شرط مقاله برای دفاع و مدرک دکترا باید برداشته شود. مقاله دادن یک علاقه است نه اجبار. لطفا بفهمید. این روش جز ضرر و زیان هیچ چیزی ندارد. تازه دانشجویانی که مقالات ISI و با اعتبار میدهند توسط کشورهای دیگر به راحتی جذب میشوند و از کشور خارج میشوند و هیچ خیری برای کشور ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
برای برخی از اساتید از خدا بی خبری که حاصل تلاش دانشجو را بنام خود منتشر کرده و از امتیاز آن برای ارتقا و ترفیع خود استفاده می کنند دارد. بفهمیم
در این دو سه ماه بطرز عجیبی همه خودکشی می کنند!!!!!
استاد مربوطه به دانشجو گفته بوده الا و بلا باید نام شخصی که هیچ ربطی به مقاله نداشته، به عنوان مولف در لیست قرار دهد. دانشجو هم زیر بار نرفته و از بالای ساختمان خودش را به پایین پرت کرده است.
پاسخ ها
a
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
متأسفانه این مورد در دانشکده فنی زیاد به چشم می خورد اساتید برای خود مافیایی هستند و اسامی یکیدگر را روی
مقالات هم می گذارند
بله با سهمیه وارد میشن فکر میکنند راحته و بعد خودشون رو در معرض یک شکست سنگین در مقابل فرصت ها طلایی میبینند و فنرشون به این شکل میزنه بیرون
خطاب ب اون سید که اومده کامنت گذاشته ...ماجرا رو درک و هضم کن بعد دهنتو باز کن...
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی