بازدید ۳۲۱۸۸
سه هزار و دویست‌ و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری: در تماس‌های مردمی درخواست‌هایی مبنی بر آزادی پوشش در جامعه وجود دارد؛ به مسئولان منتقل می‌شود / ضرغامی: زمانی که همه شهرهای کشور را نرفته ام، به خارج از کشور نمی روم / درآمد ارزی ۶۰۰ میلیون دلاری ایران از اعزام نیروی کار / ایرنا: ارزآوری ۱۴ میلیون دلاری با صادرات پیاز ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۵۲۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰ 02 December 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری: در تماس‌های مردمی درخواست‌هایی مبنی بر آزادی پوشش در جامعه وجود دارد؛ به مسئولان منتقل می‌شود
صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از وجود درخواست‌هایی مبنی بر آزادی پوشش در جامعه خبر داد و افزود: تعداد این درخواست‌ها بسیار اندک است اما این موارد هم منتقل برحسب وظیفه ذاتی مرکز به مسئولان منتقل می‌شود. مرکز از باب امانت‌داری، صدای همه مردم ایران اسلامی است؛ چه صدای اقلیت و چه اکثریت. از این روی، درخواست اقلیت مردم را هم ثبت و مورد رسیدگی قرار می‌دهد، نظام اسلامی ظرفیت آن را دارد که صدای همه مردم ایران باشد و مرکز نیز در این راستا هم تکلیف اجتماعی، هم انسانی هم قانونی دارد که صدای همه مردم باشد.

دادستان کل کشور: بنده امروز پای مسأله فیلتر کردن‌ها ایستادم و خیلی فحش خورده ام
دادستان کل کشور در خصوص فیلترینگ گفت: بنده امروز هم پای مسأله فیلتر کردن‌ها ایستادم و خیلی فحش خورده ام؛ ما امروز یک وی پی ان را می‌بندیم، بلافاصله با روش دیگر آن هم از خارج از کشور در اختیار قرار می‌گیرد. یا بایستی کلاً فضای مجازی را ببندیم که نه مورد تأیید مسئولین عالی نظام هست، نه امروز امکانش هست.

قاضی‌زاده هاشمی - معاون رئیس جمهور: امکان پذیر نبود که همان اول در رابطه با فوت مهسا امینی اطلاع رسانی شود
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به این که چرا در رابطه با فوت مهسا امینی همان ابتدا موضع گیری نشد، افزود:طبق گزارش نهادهای اطلاعاتی، از کنار تخت بیمارستان اولین خبر مخابره می‌شود، در حالی که هنوز ابعاد ماجرا مشخص نبود، بر این اساس، امکان پذیر نبود که همان اول این مساله اطلاع رسانی شود که البته بعد از مشخص شدن ماجرا این مساله اطلاع رسانی شد. ریاست بنیاد شهید تصریح کرد: در جنگ شناختی، افراد روایات‌ مختلفی را می‌شنوند و این روایت تبدیل به باور و سپس رفتار می‌شود که دشمن این مساله را در ایران اسلامی در دستور کار خودش قرار داده تا به اهداف شوم خودش برسد.قبل از اینکه به مسائل مربوط به فوت مهسا امینی و کیان پیرفلک بپردازیم، باید ابتدا به این پرداخته شود که چرا پذیرش و سطح باورپذیری این گونه روایتگری‌ در جامعه بالا رفته و روایتگری رسمی مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.


تکذیب صدور حکم اعدام برای دو نوجوان در زاهدان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان: از روز گذشته خبری در فضای مجازی و توسط رسانه‌های معارض و معاند و برخی افراد معلوم‌الحال منتشر و مدعی شده‌اند که دو نوجوان زیر ۱۸ ساله در سیستان و بلوچستان به اتهام محاربه به اعدام محکوم شده‌اند که قویاً تکذیب می‌شود.


دادستان کل کشور: مجلس و شورای عالی انقلاب در حال کار روی مساله حجاب هستند
دادستان کل کشور در ادامه کشف حجاب را از رنج‌های کنونی یاد کرد و گفت: مجلس و شورای عالی انقلاب اسلامی در حال کار و مطالعه بر روی مساله حجاب هستند که نتایج آن تا ۱۵ روز آینده مشخص خواهد شد؛ این تصمیم‌سازی‌ها باید بر اساس تدبیر صورت بگیرد. وی گفت: دستگاه قضایی به دنبال تعطیلی پلیس امنیت اجتماعی نیست؛ منتهی بعد از حوادث اخیر دستگاه‌های امنیتی و فرهنگی به دنبال حل مدبرانه‌ مساله هستند. منتظری اظهار داشت: دستگاه قضایی در حال تدوین و پیش‌نویس لایحه مربوط به حوزه عفاف و حجاب است.


منبع آگاه: فرمانده کل سپاه، بولتن تولیدی توسط خبرنگار یا رسانه ندارد
این ادعا که فرمانده کل سپاه برخی اخبار را از طریق بولتن تهیه شده توسط یکی از مسئولان یک رسانه دریافت می‌کند، غیرواقعی و کذب است.در پی انتشار جزواتی با نام «بولتن تهیه شده توسط یک رسانه برای فرمانده کل سپاه در فضای مجازی»، یک منبع مطلع در سپاه به خبرگزاری تسنیم گفت: این ادعا که فرمانده کل سپاه برخی اخبار را از طریق بولتن تهیه شده، توسط یکی از مسئولان یک رسانه دریافت می‌کند، غیرواقعی و کذب است. وی خاطرنشان کرد: فرمانده سپاه، فرمانده ارشد یکی از مهمترین ارکان نیروهای مسلح است که در آن علاوه بر یگان‌های رزمی، یگان‌های اطلاعاتی و حفاظتی پیشرفته‌ای قرار دارند و بالاترین دسترسی به اطلاعات لازم از طریق آنها و همچنین از طریق جلسات سطح کلان و طبقه‌بندی شده نظام وجود دارد لذا اینکه ادعا شود خبرنگار یا یکی از مسئولان یک خبرگزاری مسئول تهیه بولتن اخبار محرمانه برای فرمانده کل سپاه شده است، مضحک است. یکی از نشانه‌های مضحک بودن این ادعاها در فضای مجازی آنجاست که اخبار و نقل قول‌های جعلی از خود فرمانده کل سپاه هم برای فرمانده کل سپاه در آن گنجانده شده است! یعنی فرمانده کل سپاه برای آنکه بداند خودش چه گفته یا چه اقدامی کرده، تولید بولتن سفارش می‌دهد؟


ضرغامی: زمانی که همه شهرهای کشور را نرفته ام، به خارج از کشور نمی روم
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بر توسعه و تقویت زیرساخت های گردشگری در کشور تاکید کرد. عزت الله ضرغامی یازدهم آذرماه در دیدار با آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، با اشاره به مسئولیت های متنوع و تاثیرگذار آیت الله دری نجف آبادی در دوران انقلاب، اظهار کرد: اگر امروز متاسفانه هزینه هایی می دهیم به دلیل کیمیا شدن افرادی به مانند آیت الله دری نجف آبادی است.وی با بیان اینکه امروز متاسفانه شخصیت های بزرگ مانند امام راحل به خوبی معرفی نشده اند، گفت: قطعا باید شخصیت های برجسته و با اصالت انقلاب به خوبی به مردم معرفی شوند.ضرغامی با اشاره به سفر به ۱۱۰ شهر در کشور، گفت: به شخصه اعتقاد دارم زمانی که هنوز همه شهرهای کشور را نرفته ام، به خارج از کشور نمی روم. البته سفر به استان مرکزی قدری با تاخیر همراه شد، اما دیروز حدود ۴ شهر استان را بازدید کردم که ویژه ترین نقطه آن شهر تاریخی نراق بود که مجموعه ای ارزنده به شمار می رود. در این بازدیدها، تصمیمات متنوع بسیاری برای استان گرفته شد.


حیدری: ۹۰ درصد کسانی که به خیابان آمدند معترض بودند و ۱۰ درصد اغتشاشگر
شهریار حیدری عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان این‌که باید مردم را از اغتشاشگران باید جدا کنیم، گفت: می‌گویند معترضین را از اغتشاشگران باید جدا کرد که این تصمیم خوبی است اما برای معترضان چه کاری می‌خواهند انجام دهند؟ اگر تصمیم درست و حسابی نگیریم، دوباره این مسائل تکرار می‌شود. بنابراین مسائل مختلف معترضان را باید دید و آنها را باید از اغتشاشگران و تروریست‌ها جدا کرد. به اعتقاد من ۹۰ درصد آنهایی که به خیابان آمدند از افرادی هستند که معترض به وضع موجود بودند و ۱۰ درصدشان اغتشاشگر، اراذل و اوباش و از سرویس‌های بیگانه و تروریست‌ها هستند که آنها دسته‌بندی دارند. کسی که ترور می‌کند، سازمان یافته است؛ نهادها، کشورها و تشکیلات امنیتی پشت این قضیه است و باید آنها را از مردم تفکیک کنیم تا تصمیم درست بگیریم.

هیلاری کلینتون خواستار توقف مذاکرات با ایران شد
وزیر خارجه اسبق آمریکا ضمن انتقاد از اقدامات رئیس جمهور سابق این کشور، خواستار توقف مذاکرات با ایران شد.«هیلاری کلینتون» وزیر خارجه اسبق آمریکا، بامداد امروز (جمعه)، اقدامات «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق این کشور را مورد انتقاد قرار داد.وزیر خارجه اسبق آمریکا گفت دولت این کشور فعلاً نباید با ایران بر سر هیچ چیزی، از جمله توافق هسته‌ای مذاکره کند. او با وجود این، گفته که خروج دونالد ترامپ از برجام باعث شده آمریکا چشم‌هایی که اقدمات ایران در داخل ایران را نظاره می‌کردند، از دست بدهد.


سوال پاک‌آیین از علی‌اف: باب رزمایش را کدام کشور در منطقه باز کرد؟
سفیر پیشین کشورمان در جمهوری آذربایجان گفت: باید از رئیس‌جمهور آذربایجان بپرسید که باب رزمایش را کدام کشور در منطقه باز کرد؟ مگر آقای الهام علی‌یف در کنار ترکیه و پاکستان رزمایش برگزار نکرد که تهدید ارمنستان بود؟ چرا در آن زمان آقای علی‌یف از برگزاری رزمایش ابراز گلایه نکرد؟! اولین رزمایش را جمهوری آذربایجان پیش از رزمایش خیبر ما برگزار کرد.


کنایه عباس عبدی به اعزام رسانه‌ای‌ها به قطر برای تماشای فوتبال
عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح طلب با انتشار عکسی از دوران دفاع مقدس نوشت: هنگامی که دفاع از کشور به دفاع از قدرت تقلیل یافت از وضعیت این عکس رسیدیم به اعزام لشکر رسانه‌ای و نورچشمی‌ها به قطر برای تماشای فوتبال. انحراف از همین تقلیل دادن «کشور» به «قدرت» آغاز شد.


شناسایی یک کانال دانشجویی وابسته معاندین توسط سازمان اطلاعات سپاه
یک منبع آگاه امنیتی از شناسایی یک کانال دانشجویی وابسته به شبکه معاندین در استان یزد شناسایی و تحت پیگرد قضایی قرار گرفت.یک منبع آگاه امنیتی با اشاره به اهمیت اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه، اظهار کرد: طی یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه، گرداننده یکی دیگر از کانال‌های دانشجویی وابسته به معاندین شناسایی شد. مدیر این کانال دانشجویی به اتهام تشویش اذهان عمومی و دعوت به فراخوان و اغتشاشات، شناسایی و تحت پیگرد قضایی قرار گرفت و کانال مذبور نیز از دسترس خارج شد.این منبع امنیتی گفت: دنبال کنندگان کانال مد نظر که اقدام به ارسال محتوای مجرمانه به این کانال و سایر کانال‌های معاند کردند نیز شناسایی شده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به ماجرای بولتن‌ خبری
عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی به اخبار منسوب به رهبر انقلاب در بولتن یک رسانه واکنش نشان داد.مهدی فضائلی عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در حساب کاربری خود نوشت: «علاوه بر آنکه اغلب اخبار و مواضع منسوب به رهبر معظم انقلاب در بولتن خبری یک مجموعه رسانه‌ای، به دلیل غیردقیق، ناقص و گاه جعلی بودن غیرمعتبر است، باید به اغراض شوم دشمن توجه داشت که اخباری دروغ را به عنوان اخبار این بولتن محرمانه مطرح کند.»


قالیباف: در مسائل داخلی نمی‌توانیم نمره قابل قبولی به خودمان بدهیم
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در مسائل داخلی نمی‌توانیم نمره قابل قبولی به خودمان بدهیم، چون از ظرفیت‌های کشور و فرصت‌ها استفاده نکردیم، تأکید کرد: اما ضعف‌های این ۴۰ سال را در برنامه هفتم می‌توان جبران کرد تا افق روشنی پیش روی کشور و مردم قرارگیرد.

 

درآمد ارزی ۶۰۰ میلیون دلاری ایران از اعزام نیروی کار
بانک جهانی اعلام کرد: در میان مناطق مختلف جهان، آسیای جنوبی بیشترین درآمد ارزی را از اعزام نیروی کار در سال ۲۰۲۲ داشته است. کل ارزآوری نیروی کار مهاجر این منطقه در سال جاری بالغ بر ۱۶۳ میلیارد دلار برآورد شده که این رقم نسبت به سال قبل رشد ۳.۵ درصدی داشته است. درآمد ارزی منطقه آسیای شرقی و اقیانوسیه از اعزام نیروی کار در سال جاری ۱۳۴ میلیارد دلار، اروپا و آسیای مرکزی ۷۲ میلیارد دلار، آمریکای لاتین و حوزه کارائیب ۱۴۲ میلیارد دلار و آفریقای زیر صحرا ۵۳ میلیارد دلار برآورد شده است. درآمد کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا نیز از اعزام نیروی کار در سال ۲۰۲۲ بالغ بر ۶۳ میلیارد دلار اعلام شده که این رقم نسبت به سال قبل ۲.۵ درصد رشد داشته است. بر اساس برآورد بانک جهانی، ایران از محل اعزام نیروی کار به خارج در سال ۲۰۲۲ بالغ بر ۰.۶ میلیارد دلار درآمد ارزی کسب کرده است و از این نظر در میان کشورهای منطقه در جایگاه هشتم قرار گرفته است. ایران سهم بسیار اندکی از درآمد ۶۳ میلیارد دلاری خاورمیانه از اعزام نیروی کار به خارج در سال ۲۰۲۲ داشته، به طوری که درآمد ۶۰۰ میلیون دلاری ایران از این محل تنها معادل یک درصد کل این رقم بوده است.

وزیر اقتصاد: سهمیه واردات و صادرات ۴۰۰ دلار برای هر خانوار در سیستان اجرایی می‌شود
خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز جمعه در یک برنامه خبری درباره نتایج سفر دو روزه به سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت اقتصادی به ویژه خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان منجر به رکود و خلوت شدن روستا‌ها شده است و برای اصلاح این موارد تصمیماتی گرفته شد. وی با اشاره به عدم اجرای کامل ابلاغیه دوازده بندی رییس جمهور در اردیبهشت ماه اظهار کرد: در این سفر متوجه شدیم بخش‌هایی از این ابلاغیه محقق نشده و به طور خاص سهمیه واردات و صادرات ۴۰۰ دلار برای هر خانوار در هر هفته اجرایی نشده بود که در این مورد وزیر صمت قول دادند، به زودی کمیسیون ماده ۱۲ مصوبه لازم را ابلاغ کند.

ماجرای سوء قصد به معاون فاطمی امین چه بود؟
امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، گفت: خبر منتشره درباره حادثه رخ داده برای معاون صنایع عمومی وزارت صمت منطبق بر واقعیت نبوده و صرفا چند روز قبل، فردی ناشناس در خیابان با وی برخورد فیزیکی کرده و متواری شده که موضوع در حال پیگیری است. وی همچنین تاکید کرد که حال مهدی برادران خوب است.

فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است
فارس نوشت: آمارها نشان می دهد که سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است و چشم انداز آن حداقل در کوتاه مدت تیره و تار است. هر چه بانک  مرکزی اروپا نرخ بهره را افزایش می دهد، تورم در این منطقه درسطوح بالاتر هم افزایش می یابد، درآمدهای واقعی کاهش یافته و اعتماد عمومی افت پیدا می کند.

ایرنا: ارزآوری ۱۴ میلیون دلاری با صادرات پیاز
ایرنا نوشت: طی هفته‌های اخیر قیمت هر کیلوگرم پیاز در بازار داخلی افزایش داشت که برخی علت آن را افزایش حجم صادرات در ماه‌های اخیر می‌دانند، به طوری که بر اساس آمار گمرک فقط در مهرماه امسال ۱۰۱ هزار تن پیاز به ارزش ۱۴ میلیون دلار به کشورهای مختلف صادر شده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۲
در انتظار بررسی: ۱۶
انتشار یافته: ۱۱۴
قلمراد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
بله مدبرانه حل کنید! مدبرانه!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
از سفره مردم ایران چی ؟ دیگه چیزی هم مونده؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
فارس جون! اونها اگر به فرض محال امروز سفره شان کوچک می شود سفره ما در ایران خیلی وقت است که نابود شده نه کوچک. یا خوابید یا خودتون رو به خواب زدید!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
خبرگزاری فارس اگه همیت داره از سفره های مردم خودمون هم گزارشی تهیه کنه بد نیست.به درک که سفره اروپایی ها کوچک شده!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
سفره چیست ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
اقای دادستان پس قبول داری که مردم از وی پی ان ها به صورت گسترده استفاده میکنند.فقط میمونه که بگین این فیلترشکن ها رو کی میفروشه و پولش تو جیب کیا میره!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
پس مجلس و شورای عالی انقلاب اسلامی در حال کار و مطالعه بر روی مساله حجاب هستند.کی نوبت به رانتخوارها و چپاولگران ثروت های کشور میرسد؟تا حالا که حل مدبرانه مشکلات کشور منجر به مشکلات بیشتر شده!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
این فارس هم تو فضا سیر میکنه.از ایونر میگه سفره های اروپایی ها کوچکتر شده از اونور میگه نرخ بهره رو بالا میبرن.اینجا که سفره ها در حال محو شدنه و مرتب از کاهش نرخ بهره صحبت میشه.به نظر شما کدومش بدتره؟؟؟!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
شما اول لطف کن فقط 10 درصدی که فقط اعتراض بود و نه تخریب و اوباشگری و خرابکاری در سطح کف خیابان را ذکر بفرمایید!!!!
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
بانک مرکزی اروپا رو خوب اومدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
شما به فکر سفره مردم خودت باش
محسن
|
Belgium
|
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
فارس؟سفره مردم در اروپا در حال کوچک شدن است؟؟خوب فارس نگفت؟ سفره مردم در ایران در حال چه چیزی شدن است؟ از کوچک شدن که گذشته حال چه باید گفت؟فارس بفرمایید که مردم چه کنند؟باید بگی خبرگزاری خارجی فارس به داخل کاری ندارد؟ما خوبیم و همه بعد.....
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دیشب در کمال ناباورانه داور زن را نشان میدادن!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
باید قبول کنیم که کشور به تهاجم فضای مجازی باخته است.
مزدوران دهها سازمان اطلاعات و امنیت دنیا در حال شستشوی مغزی مخاطبان خود هستند.
الان برخی از یک سو کامیون ها را به آتش می کشند و یا پنچر می کنند
از سوی دیگر از کمبود همان کالا تعجب می کنند
جنگ شناختی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
با فروکش کردن کرونا فرار پرستاران کمرنگ شده و در کشور هم کمبود پرستار نداریم.
کشورهای اروپائی نیز دیگر مقصد خوبی برای نیروی کار نیست
ورشکستگی شرکت ها بسیار بالاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
کبوتر بهار شده گشنه نمونی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
این فارس نیوز باز خبر مهم داده: سفره مردم اروپا در حال کوچک شدن است ... آره باشه درست میگی اما مواظب باش دوباره هک نشی اطلاعات مردم بیچاره بیفته دست دشمنان!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
خبرهای " فارس" خیلی رو اعصابه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
فقط جریمه و منع برخی خدمات در صورت تکرار و جریمه شدن اجرا شود دیگر کسی جرات نمی کند بی حجاب و یا بد پوشش بیرون بیاید و دیگر هم نیازی به گشت هم نیست و فقط با دوربین ها به راحتی قابل شناسایی هستند و پیامک به آنها فرستاده خواهد شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
حجاب باید اختباری بشه الکی هزینه تراشی و اتلاف وقت نکنید
ناشناس
|
New Zealand
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
خبرگزاری فارس و‌کیهان و‌دارودسته فقط در اروپا( سرزمین آرزوهایشان) زندگی می کنند برای همین‌ فقط اخبار آنها را پوشش می دهند
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
متاسفانه مسئولان این کشور حداقل ۱۰ سال از مردم عقب تر هستن در صورتی که باید ۵۰ سال جلوتر باشن
البته تو مسائل رفاهی و فرهنگی و اقتصادی نه توی ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
همیشه فرافکنی. سفره مردم‌اروپا چه ربطی‌بما دارد؟!! فعلا فکری به سفره مردم‌ایران‌بکنید که‌روز به روز کوچکتر‌می‌ شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
قبلنا فقط کیهان هذیون میگفت
الان فارسم اومده کنارش
خدانور تبریز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
همون 10 درصد هم معترض بودند. فقط کمی عصبانی تر بودند. شما اونها رو عصبانی کردید. در هر صورت تحمل آدما با هم فرق داره. و این هم اضافه کنم که شما با یک سری جوان و نوجوان که البته فهمشون بیشتر از بنده ی نوعی هست مواجه بودین که علیرغم فهم بالای موضوعات به لحاظ سنی آستانه ی تحمل بالایی ندارند. برخورد شما از بیخ با این نسل اشتباه بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
پول های خارجی و ارز های مجازی فراوان چه نقشی داشته اند؟!
آن را می توانید انکار کنید؟!
رضایی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سلام، ۱۰ درصد معترصین که اغتشاشگر بودن جای شکر باقیست ، اما اغتشاش و تخریب اموال بیت المال که متغلق به خود مردم است کار درستی نیست البته ظرفیت افرادهم حدی داره ، وقتی که دیگ زود پز به جوش بیاید اگر فشار شکن نداشته باشد می ترکد اما اینکه چرا مردم را بدانجا رساندن که اینطور خونشان به جوش آمده سوالی است که مسئولین باید پاسخ بدهند
که نمی دهند و با فرافکنی و نسبت دادن به خارج از زیر بار مسیولیت فرار می کنند ند
متعجب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
کیهان نگاهی به سفره هموطنان بکنه سپس نگران سفره اروپاییان باشه. از winter is coming چه خبر؟
مهران
|
Germany
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
این درصد ها که اعلام کردید از همین حداکثر ۷ هشت هزار نفره یا فریادهای کوی و برزن رو هم حساب کردید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
بیچاره اروپایی ها، سفره شون داره کوچک میشه!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
اگر در این 20 سالی که دنبال باج دادن بودید تا به خیال خودتان راستی آزمایی کنید فقط نصف وقت و هزینه آن را بر اصلاح اقتصادی صرف می کردید الان اوضاع ما از زمین تا آسمان فرق داشت هیچ نصف این تحریم ها هم که به خاطر هر بار مذاکرات و توافقات قبلی ایجاد شد درست نمی شد
امیدوارم این دولت از این توافقات و مذاکرات غیر قانونی با چند کشور عبور کرده باشد و روی مسائل داخلی تمرکز کند برای اصلاح اقتصادی و نه صرفا فروش نفت خام که قبلی ها دنبالش بودن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
داداش برای پیشرفت ایران یک کار کنید لطفا؛ « به جای گناه کبیره بودن "دروغ " آن را به لحاظ قانونی به جرم تبدیل کنید . » باور کنید ایران پیشرفت می کند و در صورت اعمال قانون به صورت فراگیر و بدون تعارف و مصلحت اندیشی ،دیگر نه مردم و نه مسئولین نه حتی عالی رتبه تمرین مقامات ، حتی وزرا و رییس جمهور هم دروغ نمی گویند ایران پیشرفت می کند.
مهران
|
Germany
|
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
سهم ناچیزی ازاعزام نیروی کار داشتیم . خدا رحمت کنه حاج قاسم رو که خیلی روی اعتبار پاسپورت جمهوری اسلامی تاکید داشت ... کم کم داریم به تمام حرفهاش می رسیم ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
اگر برفرض 90درصد هم باشند باید گفت وقتی صبح تا شب شبکه های دشمن خودشان یا فضای مجازی وابسته به آن ها را می بینند معلوم هست شست و شوی مغزی می شوند و کشور را نا امن می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
شما زیاد صدا و سیمای میلی رو نگاه نکن و کیهان نخون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
بر فرض صدا و سیما و کیهان ببینیم شرف دارد بر دشمنان خودت و همین ها!
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
روزنامه فارس،اول سفره ایرانی ها را برسی کن بعد اروپا. عجب رویی دارین شما
مهران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
پیازمی کنه به عبارتی جهارده صدم دلار .یعنی کیلویی ۵ هزار تومن ! شاخ غول رو شکستی اقای وزیر کشاورزی ! خدا این همه نابغه رو یکجا به کشور نداده بود . وقتی رییس کمیته بودجه اب مجلس یک یعنی جعفری بروجنیباشه و وزیر کشاورزی رییس کمیسیون اب قبلی کشور باشه با مدرک دکترای مهندسی رودخانه و اب ، اوضاع مملکت می شه همین !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
مگه این که بر نامه چند هزار صفحه ای دولت رو کپی کردند دارند اجرا می کنند که سفره اونا هم داره کوچک میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
جناب دکتر سردار ایضا مسائل خارجی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
خوش به حال اروپایی ها که حداقل سفره دارند که داره ازش کم میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
مسیولین قبول کنند و با دریافت حقوق خانه نشین شوند و برای هر سمت یک نفر را از خیابان پیدا کنیم قطعا مملکت بهتر اداره میشود
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
جناب خبرگزاری فارس شما اول گندی که از کارکنانت در اومده رو جمع‌کن بعدا صحبت از سفره مردم اتحادیه اروپا بکن،ضمنا‌نمیخواد نگران اونا باشی هرکی از مااا خلاصه دوتا فامیل و آشنا‌توو اروپا داره و از کیفیت زندگی اونا کاملا آگاهی داریم اگر شما پاتو تاحالا از روستا و شهرت بیرون‌نذاشتی مردم‌اما‌باسواد هستند
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
فارس حالا خوبه سفره اروپائیها کوچک شده که شش تا گل به ما زدند که اگر می خواستند ده تا هم می زدند .
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
دادستان باید داد مردم را بستاند باید جانب مردم باشد فیلتر و پارازیت برای جان و مال مردم شده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
شما ها الان نگران کوچک شدن سفره مردم انحادیه اروپا هستین؟
بهار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است.
سفره ما چی چیزی ازش مونده که اصلا بهش بگیم سفره؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
فیلتر شکن را نورجشمی ها ی ایرانی می آورند و در داخل هستند نه در خارح کسی هم به این نور چشمی ها چپ نگاه نکرده و نمیکند
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
سر بسته
صدا و سیما نیاز به اصلاحات بنیادی دارد ..
مدیران میانی ناکارامد و رفقایشان نیاز به تغییر دارند.
.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
سلام.بهتر است حالا که آقای قالی باف خودشان نمره خودشان را کم و مردود اعلام نموده اند بیشتر از این فرصت سوزی ننموده و از کلیه سمت های حکومتی استعفا دهند.
فتحعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
آقا هیچ کسی کار خودش رو نمیکنه شما خبرنگاری یا راپرتچی چطور نمیتونی در خونه مسعولان رو بزنی بیدارشون کنی سرم داخل داروخونه ها گیر نمیاد فقط محلول آب و نمک نه بیشتر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
پلیس امنیت اقتصادی معامله خیابانی ارز را ممنوع اعلام کرد
اما متاسفانه خصوصا در کلانشهرها و شهرهای زیارتی دلالان ارز همچنان عامل التهاب آفرینی کاذب هستند
اقدام امنیتی و انتظامی مستمر چاره کارست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
اکثریت مردم حدود ۸۰درصد باحجاب اختیاری موافقند. یک رای گیری واقعی این را نشان میدهد.
سید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
به گفته پارس ، سفره مردم اتحادیه اروپا رو به کوچک شدن گذاشته است . الحمدالله که ما چنین تجربه ای نداریم !!!!!!!!!
ار مسئولین زحمت کش و عالم به امور کشورمان انتظار می رود که به دلایل انسانی و جلوگیری از گرفتاری مردم اروپا ، ایده های بکر و تجارب عالی و اعمال نتیجه بخش خود را در اختیار مسئولین بی کفایت اروپا قرار دهند تا سریعا سفره انها گسترش بیابد !!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
فارس عزیز شما گشنگی مردم خودمون رو نمی‌بینی داری تو اروپا سرک می‌کشی
سلطانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است؟!!!!؟
خندتون نمیگیره از این حرفا؟!
احمد
|
Norway
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
با این نوع خبررسانی بی‌خود نیست که خبرگزاری فارس تا کنون بارها هک شده کسی نیست از ایشان بپرسد که از سفره مملکت خودمان چه خبر.
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس نه اینکه سفره مردم ایران روز به روز گشادتر می شود !!!.بس کنید فرافکنی را و نشر خبرهای جعلی و دروغ را.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره ما که خالیه منم اعتراض دارم به این گرانی دهنمان را سرویس کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
پس سفره ما ایرانیها چی که پنیر و مرغ هم از سفره مردم مظلوم پر کشیده چرا فرافکنی میکنی روزنامه فارس
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
نخیر ۴۸ کشور نیرو فرستادن که اغتشاش کنند .این از جنگ جهانی هم پیچیده تره.هرکس معترضه دشمنه
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
باید ابتدا به این پرداخته شود که چرا پذیرش و سطح باورپذیری این گونه روایتگری‌ در جامعه بالا رفته و روایتگری رسمی مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
یعنی پیاز رو کیلویی ۰.۱۳۵ دلار یا ۵ هزار تومان در کیلوگرم صادر کردن؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است.
خودشو ناراحت نکن تو فکر هموطن خودت باش که نان هم در سفره ندارند..................................
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است
به شما چه ربطی داره وضع مردم اروپا داره بدتر میشه وضع مردم خودمون را گزارش کن که چند چند هستیم با این همه گرانی های ایجاد شده و بازار آشفته
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
"حیدری: ۹۰ درصد کسانی که به خیابان آمدند معترض بودند و ۱۰ درصد اغتشاشگر" بالاخره یک نفر پیدا شد که بگوید اینها معترضند، چقدر نااگاهندکسانی که فقط می گفتند اینها اغتشاشگر و اینها را معترض نمی دانستند
"فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است" من تعجب می کنم که برخی رسانه ها مانند فارس مشکلات اقتصادی دیگران را می بینند ولی مشکلات اقتصادی مردم خودمان را نمی بینند این رسانه ها نه تعهد دارند نه احساس مسئولیت می کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
و سفره ایرانیان در حال محو شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره مردم اروپا کوچک شود یا بزرگ به تو چه؟
سفره مردم ایران دیگر جمع شده n
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس عزیز سفره مردم نمونده تو از کوچک شدن سفره اروپا میگویی

به شما چه بطی دارد انها خودشان درست میکنند و لی شما منتظر امام زمان میشید تا بیاید درست کند
ناشناس
|
United States of America
|
۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
به کارکنان حافظ منافع ایرانودر واشنگتن توصیه کنید با ارباب رجوع محترمانه برخورد کنند
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
۹۸ درصد معترض از وضع موجود بودند وتنها ۲ درصد اغتشاشگر بودند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
ما امسال ۶۰۰ میلیون دلار از اعزام نیروی کار بدست آورده ایم !!!

ولی هر سال ۱۰ برابر آن یعنی حدود ۶۰ میلیارد دلار خسارت

تحریم را در ۲۰ سال گذشته دادیم ( ۱۲۰۰ میلیارد دلار )


بقول معروف: ما اسب اصیل گرانبها را از دست دادیم !!!

و فقط برای یک نعل شکسته رنگ زده آن غصه میخوریم !!
نادان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
" فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است. "

ظاهراً فارس دچار پیر چشمی شده و فقط دور را می بیند!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
ارزش ریالی پیازهای صادراتی به خارج از کشور با دلار ۳۷۰۰۰ تومانی برابر با هر کیلو ۵۱۰۰ تومان
عاشق ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
مسولان هنوز و اکثرا بدنبال تحقیق برای پیدا کردن مقصری هستند که اخبار حادثه تلخ مهسا امینی را افشا کرده و ، باعث حوادث ۱۱ هفته پس از آن هستند !!!!

و اصلا توجه ندارند که آن حادثه فقط نقش یک جرقه کوچک را داشت که بر جامعه بشدت مساعد انفجار زده شد

که امکان ایجاد جرقه در شکل دیگری الی ماشاالله وجود داشته و همچنان دارد

چرا هیچکدام تلاشی در جهت رفع مشکلات متعدد و بسیار بزرگ مردم و کشور نمیکنند ؟؟
و توجه ندارند که تا زمانیکه توافق برجام و تصویب اف ای تی اف و رفع تنشهای بیشمار با دنیا بعمل نیاورند

مردم و کشور بسرعت و همه جانبه و فزاینده مستعد انفجار و شورش های بزرگتر و پردامنه تر و خطرناکتر میباشند

دقیقا مثل آن است که شیر گاز باز مانده و با هر جرقه ای داخل منزل ما دچار انفجار و آتش سوزی مکرر هستیم

ولی فقط بدنبال کسی هستیم که کبریت را روشن کرده !!!!؟؟

و کسی هنوز ، هیچ همت و تلاش و زحمتی بخورش نداده تا برود و شیر ورودی گاز را سریعا ببندد !!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
اون ۱۰ درصد هم اعتراض گر بودند ولی دیگه تحمل نداشتن .
ناشناس
|
United States of America
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
نوش جونت
اگر به وظیفه ات عمل میکردی الان این شرایط را نداشتیم
هنوز هم نفهمیدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
آخی دل آدم برای مردم اتحادیه اروپا میسوزه که سفره شان در حال کوچک شدن است !! وچشم حسرت به سفره ما دارن که در حال بزرگ شدن هست بصورت مرتب !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره اروپایی ها را بی خیال شوید . سفره خالی خودمان را ببینید .
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره مردم در اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است؟؟ تو ایران اصلا سفره ای مانده؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
متاسفانه فضا برای ما خانم های محجبه بسیار ناامن شده است در جامعه ما به غلط جا افتاده است که کسانی که حجاب را رعایت نمی کنند با کلاس و امروزی هستند ولی در همین مدت کوتاهی که همین یک تکه شال را هم کنار گذاشته ا ند بقدری رفتار بی ادبانه و پرخاشگرانه ای ( البته نه همه ) دارند که یک خانم چادری را می بینند انگار دشمن خونی خود را می بینند بارها به خود من تنه زده اند یا بی احترامی کرده اند لطفا فکری برای این قضیه بکنید وگرنه خدا به داد ما برسد که عاقبت این مردم چه می شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
همه کشوررا زندان کنیم که شماخانم میخواهید چادری باشید ونماز بخوانید؟ هرکسی وهرایده وعقایدی که دارد درکشور حق زندگی کردن را دارد نمیتوانی برو افغانستان زندگی کن بهتر ازاینجاست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
با سلام ضمن تشکر از اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه ،لطفا یه تلاشی هم درخصوص دست گیری و معرفی اختلاس گران و به هم زنندگان نظم اقتصادی و دزدان اموال مردم بکنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سوال پاک‌آیین از علی‌اف: باب رزمایش را کدام کشور در منطقه باز کرد؟

ارمنستان چ ربطی ب ما دارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
اروپائی ها از میز استفاده میکنند واصلا نمیدانند که سفره چیست .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره ماها را که جمع کردند .سفره بی سفره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
کلاً همه چیز تا اطلاع ثانوی تکذیب می شود الا کوچک شدن سفره مردم اروپا که خبرگزاری فارس منتشر کرده!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
آقای قالیباف وقتی که به قول خودتان نمره قابل قبولی نگرفته اید ؛ چه باید کرد ؟

دوباره باید امتحان بدید ؟!؟
ناشناس
|
United States of America
|
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
شما با شکم پر فحش خوردین ما کسب و کارمون رو از دست دادیم و با شکم گرسنه فقط تونستیم فخش بدیم و نفرین کنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
آقای حیدری بررسی کردید چند درصد مردم که به خیابان نیامده اند از وضع موجود تا راضی هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
جناب اقای دادستان چرا اصرار بر فیلترینگ دارید والا هیچ تاثیری جز اذیت شدن مردم ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
خب خدا رو شکر سفره اروپاییها کوچک شده و در حال یخ زدن هستن و امار ها ی خبر گزاری فارس نشان میده در ایران سفره مردم رنگین و بزرگ شده .همه چیز ارومه ما چقدر خوشبختیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
سفره اروپایی ها درحال کوچکتر شدن از 1000 به سمت 900 هست و سفره ایرانیها در حال کوچکتر شدن از 50 به 30.
جالبه که این یکی چون کوچیکه به چشم اقایان نیومده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
همه آشوبگرها باید قصاص بشن
محمود‌
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
ارز‌ اوری‌ از راه صادرات‌ پیاز‌ و هویج‌ دوزار‌ ارزش‌ نداره‌ جناب‌ !
چون‌ نتیجه اش میشه‌ اینکه اشغال پیازها‌ را ما در ایران‌ با دو برابر قیمت‌ بخریم‌ قربونت‌ !

قطر‌ قطره‌ از برداشت مقلدین انرژی مشترک ما شد‌ قدرت‌ اقتصادی و کشور‌ برگزار کننده جام‌ بین‌ المللی‌ و ما در سایه مدیریت مشعشع‌ شما مجبوریم‌ پیاز‌ بفروشیم‌ و ارز‌ حاصل‌ کنیم‌ !
قادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
کاملا درسته. و اون 10 درصد هم باز معترض هستند اما اعتراض خود را شاید نتوانستند به روش صحیح بروز دهند که تبدیل به تخریب و... شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
مجلس و شورای عالی انقلاب در حال کار روی مساله حجاب هستند
15 روزه جواب میدن
دو ماه دیگه هم بجواب نمی رسند
بهار نزدیک هست
و شهر های جنوبی زودتر گرم می شوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
اقای قالیباف مگر در مسائل خارجی نمره قابل قبولی دارید؟؟اصلا کیست که نداند که بخش عمده مسائل ومشکلات داخلی ارتباط تنگاتنگی باروابط خارجی کشور دارد؟ مگر نمیگویید در اغتشاشات 47 کشور خارجی دست داشته اند؟؟؟؟ودیگر اینکه اگر برنامه هفتم هم قرار است با همین مدیران وبا همین سبک وسیاق پیاده شود .چیزی عوض نخواهد شد که بماند اوضاع بدتر هم خواهد شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است
سفره مردم ایران که حذف شده
سلام بکنیم به یلدا بدون آجیل
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
وزیر اقتصاد: سهمیه واردات و صادرات ۴۰۰ دلار برای هر خانوار در سیستان اجرایی می‌شود
این نرخ از حقوق یک کارمند بالاتر هست
حتما پس اجرایی می شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس عزیز؛؛ اروپا به ماچه سفره های رنگین خودمون که روز به روز در حال بزرگ شدن است میترسم آنقدر بزرگ شود که در خانه هایمان جای کافی برای پهن کردنش نداشته باشیم!!!!! :):):):)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری: در تماس‌های مردمی درخواست‌هایی مبنی بر آزادی پوشش در جامعه وجود دارد؛ به مسئولان منتقل می‌شود
مسئول برای بچه اش می گه انتخاب خودش هست ولی برای مردم میگه بایستی رعایت شود اصول
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
تجارت کشورهای دنیا روی میلیارددلار است و ما دلخوش به 600 میلیون دلار و .... این است عاقبت بی تدبیری!!!!
اسلامي
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
به خبرگزاري فارس بفرمائيد خدا رو شكر سفره مردم مادرحال بزرگ شدن است گوشت ساير خوراكي ها كيلوئي ...
ناشناس
|
Ukraine
|
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
مسولان جواب بدهند
کی مجوز میدن مردم بصورت قانونی و بدون خطر اعتراض کنند
کی مردم از خط فقر رد میشن
صبرمان تمامه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
ایکاش ایشون شجاعت داشتند و اعلام میکردند مسبب اصلی این اوضاع دولت رییسی است که بدون کارشناسی و تحلیل ظرفیت اجتماعی با تحمیل فشارهای مضاعف و مستمر اقتصادی موجب انباشت خشم اجتماعی و انفجارش شد و باید بجای تعریف و تنجید غیر منطقی پاسخگوی این هزینه های گژاف اجتماعی باشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
وقتی که خیلی از مسولان و صاحبان تریبون ، اطلاعات عمومی و سیاسی

اقتصادی خود شان را از بولتن هایی می گیرند

که در نحوه تهیه آنها، یا کم اطلاعی و بی توجهی و نبود دانش فنی دخیل بوده

و یا سو گیری ها و تعرضات گروهی جناحی و حتی وجود قصد و غرض و

مرض های عمدی سیاسی گمراه کننده ، بعید نبوده و نمی باشد

نباید انتظار داشت که مسولان مذکور دریافت کننده ان بولتن ها با داشتن آن

اطلاعات کطرفه و غلط و اشتباه و گمراه کننده دست به انتخاب روش های

بشدت اشتباه و خطا و خطر ناک نزنند .

و صد البته دود خسارات وارده ناشی از انها نیز تماما به چشم مردم و کشور رفته و میرود

برای جلوگیری و احتراز از این عمل بشدت خطرناک و پرهزینه ، بشدت نیاز است که آزادی اطلاع رسانی و شفافیت در انتقال اطلاعات و اخبار در قالب کانالهای تلویزیونی و رسانه ها متعدد و مختلف توسط احزاب آزاد و مردمی و بدون بستن و محدود کردن انها همچون اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بکار گرفته شوند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
پیاز را صادر میکنند مردم بدبخت ایران با اینهمه تورم باید دست و پا بزند ل
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
دستتان را از روی فیلترینگ بردارید و نون مردم را آجر نکنید جند میلیون دلار تا حالا به کسب و کار مردم آسیب رسیده و با فیلترینگ هیچ نتیجه ای هم نگرفتید با مردم همراهی کنید تا مردم با شما همراهی کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
امان از بیسوادی و قدرت بی مسولیت که چه کرده با کشور
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
اگر فقط 10 درصد اغتشاش گر بوده و 90 درصد فقط اعتراض داشتند ( بالفرض صحت آمار ) چرا با همه بصورت اغتشاشگر برخورد می شود ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
نمی دونم چرا انتقاد به فارس به جای اینکه در خبرگذاری خودش انجام بشه در تابناک انجام می شه؟
خبرگزاری فارس بیشتر می خواد با روانشناسی ذهن مردم را به مثبت گرایی گرایش بده تا بلکه کشور درست بشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس : سفره ملت اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
فارس: سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است

در مورد سفره مردم ایران بگو سفره مردم اروپا را ول کن
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی مصوبه مولدسازی حکومت پهلوی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب دهه فجر
آخرین اخبار
وب گردی