بازدید 8921
بعداز دستور ظهر امروز محسنی اژه ای

وریا غفوری آزاد شد

کد خبر: ۱۱۵۲۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱ 26 November 2022

«وریا غفوری» به همراه حسین رونقی به قید وثیقه آزاد شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ کاپیتان سابق استقلال و بازیکن فعلی تیم فولاد خوزستان که روز پنجشنبه به اتهام توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران و تبلیغ علیه نظام بازداشت شده بود، به قید وثیقه آزاد شد.

حمیدرضا گرشاسبی دیروز تهدید کرده بود که اگر وریا تا امروز آزاد نشود، از مدیرعاملی باشگاه فولاد خوزستان استعفایش خواهد داد!

ظهر امروز بود که دستورالعمل محسنی اژه‌ای در پی پیروزی شورانگیز و بازی غیرتمندانه ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال کشورمان و شعف و شادمانی پدیدآمده در سراسر ایران اسلامی خطاب به مراجع و مراکز ذی‌ربط قضایی صادر شد.

در دستور رئیس دستگاه قضا خطاب به مراجع و مراکز ذی‌ربط قضایی آمده بود: نسبت به آن دسته از زندانیان که شرایط بهره‌مندی از ارفاقات قانونی را دارا می‌باشند، نهایت مساعدت و معاضدت انجام گیرد و مقدمات آزادی و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده‌های‌شان در اولین فرصت ممکن فراهم شود.

گفتنی است، در دستور رئیس دستگاه قضا تصریح شده است: بدیهی است کسانی که در قضایای اخیر مرتکب جنایت شده‌اند و مدافعان امنیت مردم را شهید و مجروح کردند و اموال مردم را به آتش کشیدند و قرآن را سوزاندند، قابل اغماض و بخشش نیستند و برای عناصر و مسببان اصلی اغتشاشات اخیر، هیچ جای ارفاق وجود ندارد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۱۱
اتهام توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران

این رو واقعا یک اتهام در حد بازداشت یه نفر می دانید؟؟؟؟؟
پس چرا امثال شریعمتداری و عباسی و رایفی پور بازداشت نمی شوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان زمان مماشات و رافت نیست باید با حداکثر قاطعیت و شدت با عوامل و مزدوران بیگانه و کسانی که مردم تحریک کرده و میکنند برخورد کرد تا این بساط هر چه زودتر جمع بشود و بیشتر از این مردم از دست اینها خون دل نخورند و بیماردلانی که سودای براندازی و تغییر نظام مقدس اسلامی را دارند جوری تنبیه بشوند که درس عبرتی برای خودشان و بقیه اراذل اوباش اجاره ای امریکا بشود که هرگز هوس تکرار این فحایع به ذهن بیمارشان خطور هم نکند
ان شاء الله که خبر راست است
به نظرم هر چند …. ولی ابتکار عمل امروز قوه قضاییه ستودنی بود
دروغه. هنوز آزاد نشده
مبارکه
به سبب تلاش همان هایی که بهشان توهین کردی آزاد شدی!
عجب
جناب اقای اژه ی درسته ما به تصمیمات شما احترام می گذاریم ولی حواستون باشه قرار براین شد که حداقل هزینه های تحمیلی به بیت المال و مردم را از این جماعت خودبزرگ بین ومتوهم باید گرفت تا یادشون باشه که دراینده باز هوس استوری گذاشتن ضد امنیت ملی نکنند . این جماعت شریک به شهادت نرساندن نیروی امنیتی وتخریب ها هستند
دروغه
شیر مرد باغیرت فوتبال ایران
امیدوارم متنبه شده باشه ، در شرایطی که تیم در کوران مسابقات هست آرامش از هر چیزی ضروری تر است .
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی