بازدید 2523

تلاش بکام برای دزدیدن رونالدو

اینترمیامی امیدوار است که با توجه به شرایط کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، بتواند خیلی زود این بازیکن را به خدمت بگیرد.
کد خبر: ۱۱۵۰۶۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱ 16 November 2022

به گزارش تابناک به نقل از ورزش سه، مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان باعث شده است که ابهامات بسیاری درباره آینده او در منچستریونایتد به وجود بیاید.
این ستاره پرتغالی در این مصاحبه مدعی شد که این باشگاه به او خیانت کرده و در عین حال گفت که دیگر هیچ احترامی برای اریک تن‌هاخ قائل نیست چون این مربی هم احترامی برای او قائل نبوده است.
این اظهارات انتقادهای بسیاری را از او به دنبال داشت و به نظر می‌رسد که بازگشت او به منچستریونایتد پس از پایان رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عملا غیرممکن خواهد بود.
پیش از این گفته شده بود که دیوید بکام علاقه بسیار زیادی به جذب این بازیکن و استفاده از او در اینترمیامی دارد و حالا به نظر می‌رسد که زمان مناسبی برای این کار است.

تلاش بکام برای دزدیدن رونالدو


روزنامه انگلیسی سان خبر داده است که بکام تماس‌هایی با نمایندگان و مدیر برنامه این بازیکن داشته و به آنها اعلام کرده که آماده است تا مذاکرات جدی برای انتقال او به لیگ فوتبال آمریکا را آغاز کند.
در این خبر همچنین آمده است که نمایندگان و نزدیکان رونالدو از پیشنهاد بکام استقبال کرده و واکنش مثبتی به حضور در این باشگاه که مالکیت آن برعهده این بازیکن سابق منچستریونایتد است نشان داده‌اند.
این در حالی است که پیش از این بسیاری مدعی شده بودند که بکام قصد دارد لیونل مسی را نیز به خدمت بگیرد و در حال بررسی شرایط جذب او نیز هست.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022