بازدید 77798

خبر خوشی که رئیسی خواستار اعلام عمومی آن شد

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش، وزیر ارتباطات را مامور کرد وضعیت کسب و کارها در بستر اقتصاد دیجیتال را به دقت رصد و مشکلات و مانع احتمالی پیش‌روی کسب و کارها با سرعت و جدیت پیگیری و رفع کند.
کد خبر: ۱۱۵۰۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۷ 14 November 2022

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور بعد از ظهر یکشنه در جلسه هیئت دولت با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره آمارهای افزایش تولید در بخش‌های مختلف، این افزایش را حاصل بهبود عملکرد در عرصه‌های متعدد اقتصادی دانست و گفت : رسانه ها با انعکاس و تبیین درست این موفقیت ها می‌توانند امید و اعتماد عمومی جامعه را ارتقا دهند. در گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت به هیات دولت آمده بود میزان تولید در شرکت های صنعتی و معدنی بورسی که ۵۰ درصد تولید کشور را شامل می شود، در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ هفت و هفت دهم درصد رشد ثبت شده است.

رئیس جمهور همچنین با اشاره ایجاد هیئت مولدسازی اموال راکد و مازاد دستگاه‌ها در وزارت امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: مولدسازی اموال مازاد و راکد دستگاه‌ها می‌تواند با رفع محدودیت‌های تامین مالی، تحرکی جدی در اقتصاد کشور بوجود آورد و دولت با تشکیل این هیئت و نظارت دقیق بر عملکرد آن تلاش خواهد کرد مولدسازی اموال و دارایی‌ها مازاد دستگاه‌ها تسریع شود.


وی در بخش دیگری از سخنانش، وزیر ارتباطات را مامور کرد وضعیت کسب و کارها در بستر اقتصاد دیجیتال را به دقت رصد و مشکلات و مانع احتمالی پیش‌روی کسب و کارها با سرعت و جدیت پیگیری و رفع کند.


رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نامگذاری سال بر اهمیت استفاده از فرصت باقیمانده از سال ۱۴۰۱ برای ارتقای کیفی و کمی فعالیت‌های دانش‌بنیان در کشور تاکید و تصریح کرد: اگر چه افزایش تعداد و تنوع واحدهای دانش‌بنیان در کشور مهم است، اما نباید اجازه داد ارتقای کیفی عملکرد مجموعه‌های دانش‌بنیان قربانی افزایش کمی این واحدها شود.


رئیس جمهور با توجه به فرارسیدن فصل سرما در کشور و افزایش مصرف انرژی، وزارت نفت را مکلف کرد برای بهینه شدن مصرف انرژی راهکارهای مناسب را اتخاذ کند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۶۲
انتشار یافته: ۵۸
منظورش رفع قیلتر نیست.
الهی شکر امید وارم هرچه زودتر ایران عزیزمان به جایگاه خودش برسد.
یه مشت شعار و دروغ و آمار الکی. در واقعیت زندگی مردم رو نابود کردین
دقیقا کجاش خوب بود
یعنی این افرادی گه دستور می گیرند خودشان متوجه مشکلات نیستند، اگر نه که چرا مسئول شدند و اگر بله دیگر دستور چیست
خبرخوش کدام بود؟ مگه دستوردادن هم خبر خوش محسوب میشه؟
آره واقعا به اخبار خوب نیاز داریم، ولی نمیدونم این اخبار خوب چرا در جامعه نمود واقعی نداره ، مثلا اگر تولید یک محصولی زیاد میشه به نظر من باید باعث افزایش عرضه و در نتیجه کاهش قیمت بشه، ولی نمیدونم چرا نمیشه. شاید هم دارن به آقای رئیس جمهور اطلاعات نادرست میدهند. نمیدونم.
خخخخخخخخخخخخخخ
خبر خوش ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
ولا قبلاً یک پلتفرم قطع میکردن ولی این دوتا و کل گوگل پلی اینترنت قطع کرده
خبر خوش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مرد حسابی برو ببین چه بر سر اجاره نشین‌ها آوردی ملت رو مسخره کردی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۳
مستاجرها فکر می کنند موجرین بنگاه خیریه باز کرده اند . خیلیها که اجاره شون با تعویق پرداخت میشه .میری می خوای حکم تخلیه بگیری با ترس و لرز پرداخت می کنند که حل اختلاف بیرونشون نکنه وقتی حل اختلاف به زیان موجر رای میده اونوقت به موجر زبون درازی می کنند .
ایشون عادت دارن ذستور صادر کنند برای جلوگیری از تورم و یره....
باز دوباره این آقا دستور داد
این همه تعریف و تمجید از خودت پایان نگرفت دلار 36 شد
من این خبر رو نخوندم ...اما هر بار که این حضرات صحبت از خبر خوش میکنند چهار ستون بدن ما به لرزه میافته که باز چه گندی قراره بزنند و چه بلایی دیگر سر این مردم بدبخت بیاورند؟؟؟؟
اون بشارت دلار 5 هزار تومانی که تبدیل به 35 هزار تومان شد و اون نون خشکی که تبدیل به آجر و بتون شد و.....و....تو رو خدا به رئیسی بفرمایید خبر خوش به ما ندهند!!!
عجب
خب خبر خوش رئیسی این وسط چی بود
وای چه خبر خوشی مردیم ازخوشی!!!
من که هیچ خبر خوشی احساس نکردم. کسی فهمید به ما هم بگه
خبرخوش حالا چی بود
رسانه های اصلاح طلب هم مشغول تخریبند
راهکار مناسب احتمالا گرون کردن و سهمیه بندیش کنن
هرخانواده فقط یکبار میتونه گاز خونه شونو روش کنه
هرکس هم بخواد بره مهمونی با خودش پسک نیکی ببره
هزار درصد رشد موقعی که هیشکه نتونه بخره
دستوری دیگر!!!
خخخخخخ خبر خوش
رفع فیلتر همین
الان این خبرخوش چی بود شوخی بود یاجدی
خيلي خبر خوشي بود.. خيلي خوب شد كه اعلام عمومي شد..ممنون
رئیسی مچکریم
اینترنت باید رفع فیلتر شود تا کسب کارها رونق پیدا کند با حرفهای دستوری هیج اتفاقی نمی افتد.پسرم بیش از ۲ ماه بدون یکریال درآمد تو خونه افسردگی گرفته .
حرف حرف حرف
جك ميگين؟ موانع احتمالي؟ آقاي رئيس جمهور اطلاع دارن اينترنت قطعه آيا؟
: )))
تا کی می خواهند با شعور ملت بازی کنند،شرم آور است
فوری سریع انقلابی
بله هرچه سرعت انجام شود دستور می دهیم
در ایران همه دستور می دهند حالا کی باید اجرا کند خدا داند
از شما ما را خیری نیست شر نرسانید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چندساله که هر روزخبرخوش میدن .اما فقط در رسانه ها .واما مردم هر روز وهرثانیه باگرانیهای سرسام آور موادغذایی وسایرمایحتاج روزمره وازهمه مهمتر گرانی لحظه به لحظه اجاره مسکن که قشر مردم بی بضاعت را لحظه به لحظه داره نیست ونابودمیکند و هیچ مقام مسئولی دراینمورد بطورجدی واردنشده وکاری نکرده.مگر من حقوق بگیر چقدرحقوق میگیریم که برای یک اپارتمان ۶۰متری در اطراف کرج بایستی مبلغ۶میلیون اجاره ماهانهدپرداخت کنم ..چرا کسی به داد مردم مستعضعف نمیرسد مگر این انقلاب بنام مردم مستعضعفین نبود ونیست ..آخه چراچراچرا؟؟؟؟؟!!!!!!
اینقدر خبر خوش میدی یه بارم یه خبر بد بده لامصب فکنم حرفات برعکس باشه
خبرخوبی بود ماکه متوجه نشدیم
ملت دیگه منتظر خبر خوش نیست
خوب دستور میده خوب. هیچکی مثل رییسی بلد نیست دستور بده
خدایا از روزی که رییسی اومده مردیم از خوشی.
چون دیگه نه زحمت خوردن میوه، گوشت، مرغ، برنج ..... وحتی دارو و نه زحمت رفتن مسافرت و زیارت رو باید بکشیم.
دیگه راحت شدیم چون من خودم بشخصه از روزی که رییسی اومده از بس کار و نعمت فراوان شده دیگه خانه نشین شدم و با دیدن تبلیغات مواد غذایی جور وا جور حال می کنم.
تنهاخبرخوش که من تااینجاازاین خبر دریافت کردم این بودکه با۴۳سال گرسنگی هم میشودزنده ماندخخخخخخ
سلام یه ادم نوشته اصلاح طلب تخریبی هیچ کدوم دلسوز نیستند نه عیر انقلابی نه انقلابی ..واقع گرا باش اگر تفکر جناح گرایی نداشته باشی برادر ۴۵ سال عمرمون رفت تازه گشنه هستیم ..
خبر خوش؟ اونم رییسی؟ خبر خوش برای کی؟
کاش زودتر می گفتی، می رفتم بانگ و یارانه را به 8.3 دلار تبدیل می کردم و ی مژدگانی بهت می دادم۔ خوش خبر۔
سرکاریه
سلام اقای رییسی ،،من ی کارگربا مدرک سیگل ،،باهم منطقی حرف بزنیم ،منظور شما از اینکه وضع مردم خوب شده چی ،منظورتون نون و انگور و زمان شاه و چلو کباب الان ،،،اقا فقر بیداد میکنه ،ناموس ایرانی تا کمر خم میشه تو سطل اشغال ،مستاجر از درد صاحب خونه طوری اروم میره میاد که دیده نشه ،،جوان ایرانی ول الاف خیابانهاست بچی طرف مریض میشه پول ویزیت دکتر نداره ،بی پولی فحشا و دزدی رو رواج داده بازنشسته ارزوی مرگ میکنه ،،از سر ندارری مردها خودشون رو دار میزنن بیا ده مورد بهت تو شهر خودم معرفی کنم،چطور مردم خوشحال بشن ،، در اخر دیگه هیچکس همدیگه رو دوست نداره دیگه خبری از عشق میان دختر و پسر نیست دیگه خواستگاری رفتن پسرها ارزو شده دیگه ماشین عروس تو خیابون نمیبینیم سوت بزنیم و بگیم خوشبخت بشید ،در عوض تا دلت بخواد طلاق و در گیری کلاه سر هم گذاشتن میبینیم منظورتون از پیشرفت اینه
تابناک چرا مثبت میدیم آمار تکون نمیخوره
مملکت با شعار و سخنرانی و ادعا، اداره نمیشه.
پیدا کنید پرتقال فروش را،،،،،،،،،
یه دستور هم به مرغ ها بده تخم مرغ رو ارزان کنند تو رو خدا
اوضاع اقتصادی بادستور درست نمی شه..... مثل اینکه آقای رئیس جمهور متوجه نمی شوند..... بایستی افراد متخصص زمام امور را در دست بگیرند.....
خبر خوش در گرو اقتصاد خوب بنابر این اقتصاد خراب خبرش خوش کجا بود
فکری بحال معیشت مردم بکنه مردم زیر بار فشار اقتصادی کمرشون خردشد
هرکسی رابهر کاری ساختن خبر خوش برای ملت اینه که هرکس بره سرکاری که تخصص داره
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی