بازدید 2188

احضار کاوه و درستکار به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی

کد خبر: ۱۱۴۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۰ 30 October 2022

سجاد غلامی نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در مبارزه نخست خود در رقابت‌های کشتی آزاد امیدهای جهان در اسپانیا، مقابل ترنت هیدلای از آمریکا با نتیجه ۱۵ بر ۶ شکست خورد و با توجه به فینالیست شدن کشتی گیر آمریکایی به گروه بازنده ها رفت. اما پس از این اتفاق در حالیکه غلامی در سالن مسابقات حضور داشت به علت تحلیل شدید قوای جسمانی اقدام به تزریق پنهانی سرم در رختکن تیم ایران کرد که این موضوع با گزارش سرپرست تیم آلمان به مسئولان برگزاری مسابقات، محرومیت غلامی را از ادامه حضور در این رقابت‌ها به دنبال داشت.

با توجه به اینکه ایران تنها با 6 امتیاز اختلاف پس از گرجستان به عنوان نایب قهرمانی رسید، حضور غلامی در دیدار رده بندی حتی در صورت باخت نیز می‌توانست 10 امتیاز تیمی به ایران اضافه کند و باعث قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد زیر 23 سال ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان شود.

به دنبال این اتفاق که عصبانیت شدید علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی را نیز به دنبال داشت، قرار است جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کشتی روز سه‌شنبه با حضور محسن کاوه مدیر تیم ملی کشتی آزاد، پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، سجاد غلامی، دکتر قاسمی پزشک تیم ملی و تدارکات تیم در فدراسیون کشتی برگزار شود.

طبق شنیده‌ها در صورت اثبات تخلف و کوتاهی هر یک از این افراد، فدراسیون کشتی قصد دارد بدون اغماض با افراد خاطی برخورد انضباطی کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی
آخرین اخبار