بازدید 1549

امنیت خلیج فارس وابسته به امنیت نظام است

وزیر کشور گفت: دشمنان فکر می‌کنند که می‌توانند امنیت کشور را به خطر بیندازند و این مفهومش این است که امنیت خلیج فارس به خطر می‌افتد، زیرا امنیت خلیج فارس وابسته به امنیت جمهوری اسلامی ایران است.
کد خبر: ۱۱۴۵۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰ 18 October 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، احمد وحیدی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت امنیتی کشور مناسب است، اظهار داشت: اغتشاشات اخیر توسط دستگاه های امنیتی کنترل شده و افرادی که اغتشاشگر بوده‌اند، دستگیر شده و تحویل مقام قضائی داده شده‌اند.

وزیر کشور تصریح کرد: اگر کسی نقدی داشته باشد، باید در جای خود نقد کند چناچه در این مدت فضا باز بوده و نقدها مطرح شده اماهیچکس از اغتشاشگر نمی پذیرد که کسب و کار مردم را تخریب کند.

وی افزود: البته دشمنان و رسانه‌های آن‌ها همچنان تلاش می‌کنند اما مثل آب در هاونگ کوبیدن است و امنیت ما مردم محور است؛ برخی از جوانان ما که احساساتی شده‌اند و اظهار پشیمانی کرده‌اند با رافت اسلامی با آن‌ها رفتار خواهد شد، چرا که تحت تاثیر تبلیغات دروغین بوده‌اند. اما افرادی که سابقه کیفری دارند و مصرانه به دنبال اغتشاش و دست به تخریب زده‌اند، برابر با قانون با آن‌ها رفتار خواهد شد.

وحیدی عنوان کرد: جای تعجب دارد که چطور به راحتی در برخی از کانال‌ها مسائل اغتشاش و آشوب نه تنها آموزش داده می‌شود بلکه رهبری می‌شود؛ این مسائل باید در سطح بین الملل پیگیری شود.

وزیر کشور با بیان اینکه استان بوشهر طولانی‌ترین مرز مشترک با خلیج فارس را دارد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی تامین کننده امنیت خلیج فارس است که خوشبختانه در این حوزه از امنیت بسیار خوبی برخوردار هستیم.

وی گفت: دشمنان فکر می‌کنند که می‌توانند امنیت کشور را به خطر بیندازند و این مفهومش این است که امنیت خلیج فارس به خطر می‌افتد، زیرا امنیت خلیج فارس وابسته به امنیت جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر کشور با اشاره به پروژه‌های در دستور کار استان بوشهر گفت: در حوزه تولید فولاد عسلویه و شیلات پروژه های خوبی در استان بوشهر در دستور کار قرار دارد که اختصاص یک هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی به مزارع میگو از جمله این پروژه‌هاست که از مصوبات سفر رئیس‌جمهور بوده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
وب گردی