بازدید 13762
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۱۴ مهر/ فوت تنها ۳ بیمار در شبانه روز اخیر

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۸۳۸ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۳۶ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۳۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳ 06 October 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۹۳ هزار و ۵۰۷ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۹۵ هزار و ۲۸۲ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۲۹۸ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۸۳۸ هزار و ۸۷ دوز واکسن در ایران که ۷ هزار و ۹۰۵ دوز آن در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۶۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۷۷ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۸۵۶ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۴۶۹ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۷ هزار و ۱۵۵ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۳۶ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۴۰۷ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۰ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸.۱ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
تابی چرا با وجود چندبارتذکر بینندگانت جدول صفحه اول رو اصلاح نمیکینی؟ امارصفحه اول چندموردش اشتباهه.ازجمله تعداد کل فوتیها. وهرروزهم چندماهه تکرار میشه ولی مسئول جدول ظاهرا اصلا حواسش نیست.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه