بازدید 16532

در حفظ نظام اسلامی با هیچ کسی تعارف نداریم

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر دو گروه در میدان حضور داشتند، گفت: یک گروه برخی جوان‌های فریب و گول‌خورده بودند که تحت تاثیر شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی بیگانگان قرار گفته و سران اغتشاش استفاده ابزاری از آن‌ها کردند و گروه دوم، سران اغتشاشات بودند که خط می‌دادند و برای هر استانی تیم داشتند که بعضی ها از تیم ها نیز دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۱۴۲۲۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷ 26 September 2022

به گزارش «تابناک»، آیت الله سید احمد خاتمی در جمع مردم زرند با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس گفت: تجلیل هفته دفاع مقدس بیعت با امام راحل و شهیدان عزیزی است که حق حیات برگردن ما دارند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و با بیان اینکه دشمنان از مدت ها در پی اغتشاش در کشور بودند افزود: دشمنان مدت ها قبل به دنبال سوژه ای بودند تا به هدف برسند اما موفق نشده بودند تا این که این سوژه برای آن‌ها پیش آمد که بسیار سوژه دندان‌گیری شده و سوار بر این موج شدند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه دشمنان دلشان برای خانم ها ، نظام و مردم نسوخته است افزود: سوزاندن قرآن، مسجد، آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی ایران که نماد اقتدار و عزت مردم است، کشیدن چادر از سر زن مسلمان‌؛ یعنی ضدیت با دین و این کار را دشمن در بین این جوانان فریب خورده ترویج داد.

امام جمعه موقت تهران با طرح این پرسش که بی حجاب ها به کجا می روند؟ گفت: بی حجابی ها به سمت رضاخان و بهایی‌ها می روند. دشمنان در صدد این بود که موفقیت های این دولت تحت‌الشعاع قرار بگیرد و این اغتشاشات نیز در پی تحت تأثیر قرار دادن این موفقیت‌ها بوده که رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل بر روی آن مانور دهد.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خسارت به اموال عمومی و به آتش کشیدن آمبولانس خودروهای پلیس، تخریب اموال عمومی و خصوصی، کشتن 35 نفر از هموطنان، فحاشی و آتش زدن بانک‌ها یعنی آتش زدن سرمایه مردم، اظهار کرد: این اغتشاشات بی‌سابقه نیست. سال‌های ۷۸ و ۸۸ نیز همین اغتشاشات بوده است و این فتنه ها یک وجوه مشترک دارند.

آیت الله خاتمی ادامه داد: دشمن دنبال یک بهانه بود که از گرانی ها به عنوان سوژه نتوانست مردم‌ را به خیابان ها بکشاند تا این که مسئله خانم مهسا امینی پیش آمد تا مسئولین نظام را به مردم بی اعتماد نشان دهند و این وجه مشترک تمامی این فتنه ها بوده است.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر دو گروه در میدان حضور داشتند، گفت: یک گروه برخی جوان‌های فریب و گول‌خورده بودند که تحت تاثیر شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی بیگانگان قرار گفته و سران اغتشاش استفاده ابزاری از آن‌ها کردند و گروه دوم، سران اغتشاشات بودند که خط می‌دادند و برای هر استانی تیم داشتند که بعضی ها از تیم ها نیز دستگیر شدند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه مردم در راهپیمایی روز جمعه در سراسر ایران که به صورت خودجوش به راه انداختند، اغتشاشگران را محکوم کردند گفت: مردم با حضور میلیونی خود در راهپیمایی روز جمعه، پتکی بر سر دشمنان بودند و امید است امروز اغتشاشگران پیام این راهپیمایی‌ها را بگیرند که فردا برای دریافت این پیام دیر است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرنگان رهبری گفت: حضور رئیس جمهور در سازمان ملل و ملاقات با سران بسیاری از کشورهای جهان نشان داد که ایران به عنوان یک کشور بارز و تعیین کننده در جهان مطرح است و برخلاف آنچه برخی می‌گویند ما با دنیا قطع رابطه کرده‌ایم

وی با تأکید بر اینکه حفظ نظام اسلامی خط قرمز مردم است گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران وفادار به انقلاب هستند و مردم یک دست در حفظ نظام ایستاده اند و ما در حفظ نظام اسلامی با هیچکس تعارف نداریم و در مسیر حمایت از نظام اسلامی و ولایت فقیه تا آخرین نفر، نفس و قطره خون ایستاده‌ایم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری