بازدید 17637
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۳۱ شهریور/ مرگ و میر روزانه، تک رقمی شد

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۷۲۴ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۲۲۶ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۱۸۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵ 22 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۷۴ هزار و ۸۷ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۷۱ هزار و ۵۷۱ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۸۰۶ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۷۲۴ هزار و ۴۶۴ دوز واکسن در ایران که ۱۸ هزار و ۱۹۸ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۵۰۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۹۸ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۵۵ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۶ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۶۴ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۲ هزار و ۸۱۲ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۲۲۶ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۳۳ هزار و ۶۸۱ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
بدیهی است چون مدارس باز شده
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو