بازدید 16929

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۳۰ شهریور/ شناسایی ۸۱۱ بیمار جدید در شبانه روز گذشته

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۷۰۶ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۲۲۸ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۱۶۹۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۱ 21 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۷۱ هزار و ۲۱۰ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۷۱ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۹۸۵ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۷۰۶ هزار و ۲۶۶ دوز واکسن در ایران که ۱۶ هزار و ۵۳۷ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۸۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۵۵ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۳۵۱ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۵۸ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۲ هزار و ۳۸۳ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۲۲۸ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۲۴ هزار و ۴۲۷ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی
آخرین اخبار