بازدید 5676
فیلیپس به بازی با ایران می‌رسد؟

مهاجم سرشناس تیم ملی انگلیس زیر تیغ جراحی

کد خبر: ۱۱۴۱۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳ 18 September 2022

به نقل از اسکای اسپورت، کالوین فیلیپس به دلیل مصدومیت شانه از اردوی تیم ملی انگلیس خارج شده است و اکنون باید عمل جراحی کند تا بتواند خودش را به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برساند.

هافبک منچسترسیتی از زمان پیوستن به این تیم نتوانسته است برای تیمش بازی کند و به همین خاطر ۲ ماه مانده تا شروع جام جهانی برای حفظ جایگاه خود در تیم ملی انگلیس با مشکل بزرگ روبرو شده است. با وجود این مصدومیت‌ها نام او در فهرست گرت ساوت گیت برای بازی های آتی لیگ ملت ها مقابل ایتالیا و آلمان قرار داشت.

فیلیپس اکنون با تشدید مصدومیت خود روبرو شده است و در تمرینات سیتی از ناحیه شانه احساس ناراحتی کرد. به همین خاطر قرار است او به زودی جراحی شود تا بتواند در صورت خوب پیش رفتن دوران نقاهت، تیم ملی انگلیس را در جام جهانی همراهی کند.

کالوین فیلیپس که از لیدزیونایتد راهی منچسترسیتی شد یکی از نفرات اصلی تیم ملی انگلیس است و گرت ساوت گیت اعتقاد زیادی به این بازیکن دارد و امیدوار است او را در جام جهانی داشته باشد.

البته در آخرین فهرست تیم ملی انگلیس قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، جایی برای راشفورد مهاجم منچستریونایتد و جیدون سانچو هم‌تیمی‌اش نبود تا این دو بازیکن بزرگترین غایب های انگلیس برای این اردو لقب گیرند. 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری # کارمزد تراکنش بانکی
آخرین اخبار
وب گردی