بازدید 11442
۲

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۲ شهریور/ فوت ۲۲ بیمار در شبانه روز اخیر

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۵۸۵ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۴۶۶ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۰۳۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳ 13 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۵۳ هزار و ۶۷۳ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۶۳۸ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۸۵ هزار و ۶۶۶ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۹۷۷ دوز واکسن در ایران که ۲۸ هزار و ۴۸۲ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۶۱۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۸۷ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۰ هزار و ۳۱۶ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۲۲۱ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۱۷ هزار و ۲۹۰ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۴۶۶ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۹۴۶ هزار و ۷۵۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۵ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۳۴۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
هی ..... هعی.......
این موج هم تمام شد
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم