بازدید 11273
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۱ شهریور/ ثبت تنها صفر و یک فوتی در ۲۶ استان

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۵۵۷ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۵۰۴ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۰۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰ 12 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۴۹ هزار و ۶۴۸ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۴۱ هزار و ۹۳۳ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۶۵ هزار و ۹۱۴ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۴۹۵ دوز واکسن در ایران که ۲۳ هزار و ۸۸۲ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۸۷۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۷۱ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۳۹ هزار و ۶۹۸ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۱۹۹ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۱۶ هزار و ۴۴۴ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

در شبانه روز گذشته ۱۶ استان کشور، بدون مرگ و میر بوده‌اند و ۱۰ استان نیز، فقط یک مورد مرگ و میر بیماران کووید۱۹ داشته‌اند.

همچنین ۵۰۴ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۳۳۹ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۵ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۳۴۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱
چه معجزه ای شد که یک روزه فوتی ها از 26 به صفر رسید؟
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم