بازدید 12794
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۱۳ شهریور/ افزایش فوتی‌های روزانه به ۴۸ تن

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۳۱۶ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۸۶۷ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۸۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴ 04 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۱۶ هزار و ۷۹۲ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۸۲۴ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۸۹۷ هزار و ۲۱۱ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۳۱۶ هزار و ۸۲۷ دوز واکسن در ایران که ۴۶ هزار و ۲۶۷ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۱۶۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۲۶۵ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۸۷ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۳ هزار و ۹۹۵ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۰۷ هزار و ۲۹۲ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۸۶۷ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۸۴۸ هزار و ۳۶۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۸ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۱۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۳۰۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
وزیر بهداشت فکر کنم خوابن اوون از زدودن دارویی و اینم از واکسینه کردنش!
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه