بازدید 13295
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا نهم شهریور/ ۴۷ بیمار دیگر جان باختند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۱۵۸ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از ۲ هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۰۸۲ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۸۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۱ 31 August 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۹۹۵ هزار و ۸۶۴ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۳۷۷ هزار و ۱۰۵ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۷۸۵ هزار و ۸۷۶ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۱۵۸ هزار و ۸۴۵ دوز واکسن در ایران که ۵۱ هزار و ۸۷۵ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، هزار و ۴۶۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۳۴۹ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۹۶۱ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۷ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۳ هزار و ۸۶۷ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۶۸۳ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۰۸۲ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۱۹۲ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶۳ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
وزیر بهداشت شعاری! از خواب برخیز یه چیزی بگو یه کاری بکن ای موفق ترین وزیر بهداشت کائنات و هفت اقلیم ای خدای مهر کرونا ، گرایی!!!؟؟؟
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری