بازدید 14088

سنگ تمام اصفهانی‌ها برای وداع با آیت‌الله ناصری

مردم اصفهان با حضور صدها هزاران نفری خود در مراسم تشییع پیکر مطهر آیت‌الله ناصری حق شاگردی را برای این استاد اخلاق و عرفان به خوبی ادا کردند.
کد خبر: ۱۱۳۷۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰ 28 August 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، قرارمان برای تشییع پیر و مراد شهر اصفهان ساعت ۹ صبح در میدان احمد آباد، اما گویا همه عاشق‌تر از آن بودند که تا ساعت ۹ صبر کنند، می‌توان گفت تا قبل از ساعت ۷ دیگر جایی برای سوزن انداختن در میدان احمد آباد نبود، مردم قدردان اصفهان با دل‌های سوخته زودتر از موعد آمده بودند، آمده بودند تا آنچه از استاد اخلاق و عرفان فراگرفته بودند را به بهترین وجه ممکن پاسخ دهند.

اشک‌هایی که برای استاد جاری می‌شود

شاید در باورمان نمی‌گنجید که به این زودی بخواهیم به مراسم تشییع آیت‌الله شهرمان بیاییم، مردی که عشق وصل معبود را درک کرده بود. حاضران در مراسم تشییع تصاویری از آیت‌الله ناصری را در دست دارند و با پخش جملاتی از سخنرانی‌هایش اشکشان جاری می‌شود.

همه مسیرهای منتهی به چهار راه هشت بهشت و میدان بزرگمهر در انتظار رسیدن پیکر آیت الله ناصری هستند، جمعیت رو به افزایش است و مردم با شعار «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز ناصری مجاهد پیش خداست امروز» به جمعیت در حال تشییع اضافه می‌شوند

 

پیکر آیت‌الله ناصری رفته رفته به چهار راه هشت بهشت نزدیک می‌شود، اصناف و بازاریان خیابان بزرگمهر و میدان احمد آباد نیز مغازه‌های خود را بسته ودر مراسم حضور یافته‌اند.

نماز بر پیکر آیت الله در میدان بزرگمهر اقامه می‌شود

نماز بر پیکر آیت‌الله ناصری در میدان بزرگمهر اقامه خواهد شد و در حال آماده سازی میدان برای برپایی نماز هستند، جمعیت در حال رسیدن به چهار راه هشت بهشت است.

 

پیکر در حال نزدیک شدن به میدان بزرگمهر است، جمعیت به اندازه‌ای است که برنامه‌ریزی‌ها را تغییر داد، پیکر مطهر آیت‌الله بر روی پل بزرگمهر قرار داده می‌شود تا حاضران در هر نقطه‌ای که هستند امکان اقامه نماز را داشته باشند.

پیکر مطهر آیت الله ناصری در میان خیل عظیم جمعیت وارد میدان بزرگمهر اصفهان شد، مردم برای اقامه نماز بر پیکر استادشان آماده شده‌اند، بنا بر اعلام مجری آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، عضو مجلس خبرگان رهبری بر پیکر آیت الله ناصری اقامه نماز خواهد کرد و ازدحام جمعیت بسیار زیاد است و نیروهای امدادی و امنیتی همواره نگران سلامت شهروندان هستند.

حضور مسئولان کشوری در مراسم تشییع آیت الله

در ادامه این مراسم و با آغاز برپایی نماز بر پیکر مطهر آیت الله ناصری مقامات کشوری از جمله سردار حسین اشتری، فرمانده فراجا، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی، محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه و حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی نیز در این مراسم یافتند و با جمعیت حاضر در این مراسم پیکر مطهر آیت الله را از سمت میدان بزرگمهر به سمت گلزار شهدای اصفهان بدرقه می‌کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
وب گردی