بازدید 18877
شاگردان عطایی آماده قهرمانی جهان شدند

برتری ایران بر آرژانتین در والیبال جام واگنر

شاگردان عطایی صبح فردا لهستان را به مقصد اسلوونی ترک خواهند کرد تا برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده شوند.
کد خبر: ۱۱۳۶۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴ 20 August 2022

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند، از ساعت 18:30 امروز (شنبه 29 مرداد) در سومین مسابقه خود در جام واگنر مقابل تیم ملی آرژانیتن، دارنده مدال برنز المپیک و نخستین حریفش در رقابت‌های قهرمانی جهان قرار گرفت.

مردان والیبال ایران در این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 21 ، 22 بر 25 و 19 بر 25، 25 بر 22 و 15 بر 13 آرژانتین را شکست دادند تا نخستین برد خود در جام واگنر را نیز کسب کنند و با آمادگی بهتری راهی اسلوونی و آوردگاه قهرمانی جهان شوند.

برتری ایران بر آرژانتین در والیبال جام واگنر

بهروز عطایی برای شروع این مسابقه که به میزبانی شهر کراکوف برگزار شد از ترکیب جواد کریمی، صابر کاظمی، محمدجواد معنوی نژاد، امیرحسین اسنفدیار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه و محمدرضا موذن استفاده کرد.

رقابت های جام واگنر امروز با دیدار تیم‌های لهستان و صربستان خاتمه پیدا خواهد کرد. ملی‌پوشان کشورمان در نخستین بازی خود با نتیجه سه بر صفر مغلوب لهستان شدند و آرژانتین هم توانست از سد صربستان عبور کند.

شاگردان عطایی در دومین گام هم با نتیجه 3 بر 2 مغلوب صربستان شدند و لهستان هم با نتیجه 3 بر صفر از سد آرژانتین گذشت. به این ترتیب لهستانی‌ها پیش از بازی سوم قهرمانی خود در جام واگنر را قطعی کردند.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار شد. تیم ملی ایران، صبح فردا لهستان را به مقصد اسلوونی ترک خواهد کرد تا برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان آماده شوند.

برتری ایران بر آرژانتین در والیبال جام واگنر

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی