بازدید 21386

دومین باخت تیم ملی والیبال در جام واگنر مقابل شاگردان کولاکویچ

پیش می‌رفتند و زمین‌ در امتیاز 8 بر 6 به صود صربستان، عوض شد. اشتباهات بازیکنان ایران و عملکرد بهتر صرب‌ها اجازه برتری به تیم ایران را نداد و شاگردان ایگور کولاکوویچ 15 بر 10 برنده این ست و 3 بر 2 پیروز میدان شدند.
کد خبر: ۱۱۳۵۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰ 19 August 2022

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از مسابقات جام واگنر از ساعت 20 امروز جمعه 28 مرداد 1401 در شهر کراکوف لهستان به مصاف صربستان رفت و با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی ایران برای شروع بازی از طاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) استفاده کرد. بازی در ست نخست، پایاپای پیش رفت ولی اشتباهات بازیکنان ایران در حمله، نتیجه را 25 بر 21 به سود صربستان رقم زد.

مدافعان روی تور ایران در ست دوم، قدرت خود را به رخ حریف کشیدند و بارها، مهاجمان صربستان را دفاع کردند. جواد معنوی‌نژاد در اواسط این ست، جای امیرحسین اسفندیار را گرفت. تیم ایران در ست دوم 25 بر 20 برنده شد.

دومین باخت تیم ملی والیبال در جام واگنر مقابل شاگردان کولاکویچ

اشتباهات شاگردان عطایی در ست سوم، باز هم زیاد شد و تاکید عطایی و میلاد عبادی پور در وقت استراحت، دقت بیشتر و کم کردن اشتباهات بود. جواد کریمی هم در این ست، فرصت بازی پیدا کرد و به جای طاهر وادی وارد زمین شد. صرب‌ها تا پایان ست، برتری خود را حفظ کردند و 25 بر 20 پیروز شدند.

تیم ایران در ست چهارم به خوبی امتیاز گرفت و به راحتی امتیاز از دست داد تا اینکه در تیم در امتیاز 24 مساوی شدند. 2 امتیاز برتری این ست به ایران رسید و شاگردان ایگور کولاکوویچ، 24 بر 26 مغلوب تیم ملی شدند تا کار به ست پنجم کشیده شود.

دو تیم در ست پایانی، محتاط و پایاپای پیش می‌رفتند و زمین‌ در امتیاز 8 بر 6 به صود صربستان، عوض شد. اشتباهات بازیکنان ایران و عملکرد بهتر صرب‌ها اجازه برتری به تیم ایران را نداد و شاگردان ایگور کولاکوویچ 15 بر 10 برنده این ست و 3 بر 2 پیروز میدان شدند.

در دیگر دیدار امشب، لهستان به مصاف آرژانتین می‌رود.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مرداد ماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می‌شود.

برنامه دیدارهای فردا شنبه 29 مرداد به شرح زیر است:

ایران – آرژانتین، ساعت 18:30
لهستان – صربستان، ساعت 21

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری