بازدید 6575

کمک‌های ستاد اجرایی فرمان امام به سیل زدگان

سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از کمک‌های این ستاد به سیل زدگان سراسر کشور خبر داد. وی همچنین با حضور در برخی مناطق آسیب دیده و بررسی ابعاد مختلف این حادثه با خانواده‌های سیل زده ابراز همدردی کرد و به آنان اطمینان داد نهاد‌های انقلابی از جمله ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سریع ترین زمان ممکن یاریگرشان خواهند بود. 
کد خبر: ۱۱۳۲۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷ 31 July 2022

کمک‌های ستاد اجرایی فرمان امام به سیل زدگان

خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد اعلام کرد، نوروزی که برای بررسی میزان خسارت وارده ناشی از بارش باران و سیل دو روز گذشته به یزد سفر کرده است، در بازدید از محلات و مناطق سیل زده این شهر با اشاره به اقدامات و برنامه ریزی‌های این نهاد برای کمک به سیل زدگان در مناطق مختلف کشور گفت: در گام اول بالغ بر ۲ هزار سری لوازم منزل به خانواده‌هایی که دچار آسیب شده و اثاثیه منزلشان در سیل از بین رفته است، اهدا خواهد شد.

وی افزود: ۲ هزار راس دام نیز بین روستاییان خسارت دیده از سیل که احشام و دام‌های آنان در سیل تلف شده، در استان‌های سیل زده توزیع خواهد شد.

سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام همچنین با اشاره به خسارت بسیاری از کسب و کار‌ها در این سیل اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده تسهیلات خوبی از سوی بنیاد برکت برای جبران و کمک به راه اندازی مجدد این کسب و کار‌ها اعطا خواهد شد.

وی همچنین با حضور در برخی مناطق آسیب دیده و بررسی ابعاد مختلف این حادثه با خانواده‌های سیل زده ابراز همدردی کرد و به آنان اطمینان داد نهاد‌های انقلابی از جمله ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سریع ترین زمان ممکن یاریگرشان خواهند بود. 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی