تحلیل غگل امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱ | همچنان در مسیر اصلاح؟

امروز قصد داریم تا به بررسی سهام غگل به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد غگل در روزهای آینده بورس است.
کد خبر: ۱۱۳۰۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱ 20 July 2022

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، امروز قصد داریم تا به بررسی سهام غگل به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی نماد غگل در روزهای آینده بورس است.

شایان ذکر است که این تحلیل به هیچ عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش غگل نیست و صرفا یک تحلیل و پیش بینی می باشد.

تحلیل غگل امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل غگل امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱ | همچنان در مسیر اصلاح؟  
 
قیمت غگل طی دو سال گذشته درون یک ساختار کارکشن پنج موجی بصورت (abcde) اصلاح کرده است. موج پایانی اصلاح سهم چند ماه گذشته روی ۲۴۰ تومان به پایان رسید و بعد از آن قیمت با یک شتاب بالایی وارد روند صعودی شده و در عرض کمتر از ۳ ماه بیش از ۱۵۰ درصد رشد کرده است. بعد از یک رالی پرشتاب و کسب بازدهی مناسب به نظر می‌آید که قیمت حداقل برای مدتی نیاز به استراحت و اصلاح قیمتی داشته باشد. قیمت درون یک کانال صعودی در نوسان بوده است که نقاط تماس متعدد قیمت با سطوح مختلف کانال به آن اعتبار می‌بخشد. اخیرا سطح فیبوی ۰.۲۳ اصلاح اخیر که همزمان با یکی از سطوح کانال صعودی مطابقت داشت نیز از دست رفته است. اما در فاز کنونی قیمت روی حمایت هندسی دو ساله در ۳۷۰-۳۸۰ تومان قرار گرفته است. اولین نشانه‌ها از برگشت قیمت می‌تواند در شکست خط روند نزولی در اندیکاتور RSI ظاهر شود.
 
از طرفی دیگر هدف قیمتی سهم در میان مدت روی فیبوی ۰.۲۳ اصلاح اخیر روی ۴۷۰ تومان قرار دارد و از این منظر و با توجه به قیمت کنونی می‌شود نتیجه گرفت که ریسک به ریوارد سهم معمولی ارزیابی می‌شود.

 

خلاصه تحلیل تکنیکال غگل

 
حمایت اول: ۳۸۰ تومان
حمایت دوم: ۳۴۰ تومان
نوع حمایت: حمایت هندسی
وضعیت اندیکاتور RSI: روند نزولی RSI ادامه دارد
مقاومت اول: ۴۷۰ تومان
مقاومت دوم: ۵۶۰ تومان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم