بازدید 4892
یحیی دستیار ندارد ، جای خالی رضا اسدی پررنگ است

آیا کار پرسپولیس فقط با خرید کاسیانو رله می‌افتد؟

کد خبر: ۱۱۳۰۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳ 17 July 2022

با وجود شروع توفانی پرسپولیس در نقل‌وانتقالات ، ناگهان مدیران این باشگاه روی ترمز کوبیدند و بعداز جذب سعید صادقی، کاملا متوقف شدند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ در حالی از دستور وزیر ورزش برای توقف خریدهای پرسپولیس صحبت به میان آمده است که باشگاه های فولاد خوزستان، سپاهان و استقلال که از منایع دولتی استفاده می‌کنند هم در نقل و انتقالات به شدت فعال بوده اند.

پرسپولیس که تا ۱۰-۱۲ روز پیش بهترین تیم در نقل و انتقالات بود و به خوبی نقاط ضعف خود را با جذب بازیکنان جدید برطرف کرده بود،پس از جذب صادقی دیگر بازیکنی جذب نکرد.

برخلاف خواسته کادرفنی و حتی مصاحبه‌های سرمربی این تیم که اعلام شد پرسپولیس برای تکمیل شدن به دو مهاجم نیاز دارد حتی یک مهاجم هم به صورت رسمی جذب نشده است پستی که اگر تقویت نشود امکان از دست رفتن یک جام وجود دارد.

در روزهای اخیر هواداران پرسپولیس در فضای مجازی از خواسته‌های سرمربی تیم حمایت کردند و از مدیران این تیم درخواست کردند که هرچه زودتر مهاجمان مدنظر سرمربی و حتی یک هافبک دفاعی جذب شود.

شاید روند امضای قرارداد با کاسیانو طولانی شده باشد اما به زودی این مهاجم برزیلی با امضای قراردادی رسمی به جمع قرمزها اضافه می‌شود.

اما باید توجه داشت کاسیانو به تنهایی مشکل پرسپولیس در خط حمله را تکمیل نخواهد کرد و این تیم نه تنها باید یک هافبک دفاعی جذب کند بلکه در مهم‌ترین بخش ماجرا به یک دستیار خوب خارجی نیاز دارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی