بازدید 29558
۲

حداقل حقوق معلمان با رتبه بندی چقدر می‌شود؟

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: در کمترین رتبه یعنی در بدترین حالت ۴۵ درصد حقوق و مزایای معلمان افزایش خواهد یافت.
کد خبر: ۱۱۲۹۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰ 12 July 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، صادق ستاری فرد، در پاسخ به این سوال که حداقل حقوق معلمان با قانون رتبه بندی چقدر خواهد بود، افزود: بسته به اینکه معلمان در کدام رتبه قرار بگیرند، حداقل‌ها متفاوت است. اما در کمترین رتبه یعنی در بدترین حالت ۴۵ درصد حقوق و مزایای معلمان یعنی حق شغل، حق شاغل و حق فوق العاده آنان افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: حقوق معلمان رتبه ۱ ۴۵ درصد، معلمان رتبه ۲ ۵۵ درصد، معلمان رتبه ۳ ۶۵ درصد، معلمان رتبه ۴ ۷۵ درصد و معلمان رتبه ۵ ۹۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. حق شغل حق شاغل و حق فوق العاده سه بخش حقوقی است که برای معلمین در نظر گرفته شده است.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: هر کدام از معلمان بسته به اینکه در چه شرایطی فعالیت می‌کنند و در کدام رتبه قرار می‌گیرند حداقل حقوق شأن متفاوت است؛ نمی‌توان عددی دقیق را به عنوان حداقل حقوق اعلام کرد. بسته به اینکه در احکام معلمین رقمش به چه نحوه است و در کدام رتبه قرار می‌گیرند؛ حداقل حقوق معلمان متفاوت خواهد بود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵۲
انتشار یافته: ۲
ای کاش حقوق این زحمت کشان رو با توجه به سطح دانش و فرهنگشون افزایش میدادین یه همسایه دارم خانم و اقا فرهنگی هسن اما با کوچکترین مسائل اپارتمان نشینی بیگانه درب اپارتمانشون پره کفش توپ فوتبال و دوچرخه تو خود اپارتمان ماشین مهمان رو میارن داخل. من طبقه ۴ هستم اونا سوم زمین اکثر اوقات روز زیر پامون میلرزه
دخترم دانش اموز سال ۱۲ بود تنها کاری که معلم هاش میکردن دانلود مطلب و فرستادنش تو گروه ها بود و اینو با مدیر مدرسه هم مطرح کردم قبول داشت. حقوقشون رو افزایش بدین اما مطالبه هم داشته باشین ازشون
پاسخ ها
a
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
متأسفانه اکثر خانواده ها از معلم ها ناراضی هستند هم نمی توان خرده گرفت همه چیزمان به هم می آید
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه