بازدید 94584
اصلا از این باخت سورپرایز نشدم

کولاکوویچ: از قدرت جوان‌های ایران بخودم می‌بالم!

کد خبر: ۱۱۲۸۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۵ 10 July 2022

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی صربستان پس از شکست 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایران در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: اول از همه بایستی به تیم ایران تبریک بگویم. بازی بسیار خوبی بود. برای آن‌ها در مرحله یک چهارم پایانی این رقابت‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم تیم ایران را در فینال این رقابت‌ها ببینم. در طول این مسابقات تیم ایران فوق‌العاده بازی کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان در ادامه افزود: در ست اول فرصت این را داشتیم تا این ست را به سود خود به پایان برسانیم. ولی ایرانی‌ها به ما نشان دادند که تا آخرین امتیاز مبارزه می‌کنند. وقتی بازیکنان جوان به این شکل بازی می‌کنند به آن‌ها افتخار می‌کنم. میلاد هم به عنوان رهبر این تیم بود که تا آخرین لحظه آن‌ها را همراهی کرد.

کولاکوویچ: از قدرت جوان‌های ایران به خودم می‌بالم!

سرمربی پیشین تیم ملی ایران در مورد نسل جدید والیبال ایران گفت: همانطور که گفتم وقتی بازیکنان جوان به این شکل بازی می‌کنند به آن‌ها افتخار می‌کنم. از عملکرد آنها سورپرایز نشدم چرا که می‌دانستم بازیکنان جوان ایران در رده‌های پایه قهرمان جهان شدند و در این تورنمنت فرصت این را پیدا کردند که توانایی های خود را اثبات کنند.

تیم ملی والیبال ایران در دوازدهمین دیدار خود در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها موفق به شکست قاطع و سه بر صفر صربستان شد تا به مرحله نهایی این رقابت‌ها در ایتالیا صعود کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم