بازدید ۲۶۲۵۸
سه هزار و پنجاه و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند برنامه درسی رشته «معارف اسلامی و روابط بین الملل» به تصویب رسید / کاهش ۲۰ درصدی مصرف لبنیات پس از جراحی اقتصادی / چرا واردات سیاه‌دانه ممنوع شد؟ ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۷۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳ 01 July 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

رئیس سازمان بسیج: به زودی سران کشور‌های دشمن را محاکمه خواهیم کرد
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج:دشمن در سالیان اخیر بی‌رحم‌ترین فشار‌ها و ناجوانمردانه‌ترین اقدامات را علیه ملت ایران به اجرا گذاشته است. ما به زودی میز‌های محاکمه‌ای را برای سران این کشور‌ها ترتیب خواهیم داد و سران این کشور‌ها را محاکمه خواهیم کرد که چرا تروریسم اقتصادی و سایر وحشی‌گری‌ها و تروریسم را علیه ملت ایران برنامه‌ریزی کردند و سران رژیم صهیونیستی محاکمه خواهند شد که علیه ملت ایران در بیش از چهار دهه توطئه کرده‌اند. / تسنیم

برنامه درسی رشته «معارف اسلامی و روابط بین الملل» به تصویب رسید
برنامه درسی رشته «معارف اسلامی و روابط بین الملل» به تصویب نهایی اعضای شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی رسید. جلسه ۲۱۵ شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی به ریاست غلامعلی حداد عادل، در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تشکیل شد، در ابتدای این جلسه حداد عادل در خصوص اهمیت تدوین رشته روابط بین‌الملل با رویکرد اسلامی و بومی و کاربرد آن در عرصه‌های مختلف اعم از کارشناسان و مدیران وزارت امور خارجه و تحلیل‌گران روابط بین‌الملل، تاکید کرد. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن موفقیت آمیز دانستن تجربه دانشگاه امام صادق (ع) در تهیه برنامه‌های درسی و رعایت چهار موضع شورای تحول، تصریح کرد: از تجارب این دانشگاه می‌توان به عنوان الگو به خوبی استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه امام صادق (ع) این برنامه درسی را به زبان‌های انگلیسی و عربی ترجمه کند تا ضمن اطلاع رسانی، برای برخی از کشور‌های منطقه نیز ارسال شود. سپس در ادامه، عناوین درس‌های پیشنهادی و سرفصل آن‌ها توسط آقایان نصرت پناه، خانی و سعیدی به عنوان تیم تهیه‌کننده برنامه مذکور از دانشگاه امام صادق (ع) شرح داده شد و اعضای شورا به بیان نظریات و دیدگاه‌های خود در خصوص این برنامه پرداختند.

فعال سیاسی اصولگرا: قالیباف با «سوپرانقلابی‌ها» جریان اصولگرایی را خط‌کشی کرد
حسین کنعانی‌مقدم، فعال سیاسی اصولگرا: آقای قالیباف یک تعریفی از جریان اصولگرایی و یک تعریفی از جریان انقلابی دارد. خود ایشان هم به دنبال نواصولگرایی هستند؛ بنابراین او کسانی که اصولگرا هستند را قبول دارد، اما کسانی را که سوپرانقلابی معرفی می‌کند و افراطی هستند را قبول ندارد. از منظر سیاست همیشه با این جامعه زاویه داشته و درگیر بوده است. چون به انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم، طبیعی است که ایشان مواضع خود را شفاف‌تر بیان کند و جریان اصولگرایی را خط‌کشی شده‌تر، ترسیم کند تا بتواند یارگیری خود را در چند ماه آینده داشته باشد. همچنین مجلس آینده می‌تواند مقدمه‌ای برای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری یعنی دو انتخابات بعدی باشد. / ایلنا

پلیس: اعضای باند ۴ نفره فروش سوالات کنکور دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضای باند ۴ نفره فروش سوالات کنکور و مدارک جعلی در شهرستان پاکدشت خبرداد. سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به برگزاری کنکور سال ۱۴۰۱ و رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا استان و شهرستان پاکدشت، فردی که سوالات کنکور سراسری را با مدارک جعلی در شبکه اجتماعی می‌فروخت، شناسایی شد. وی گفت: با بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص شد این شخص، شماره کارتی را جهت فروش سوالات به خریداران ارائه می‌کرد که طی استعلامات انجام شده صاحب کارت شناسایی و دستگیر شد. فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: با بررسی صورتحساب متهم و فیلم دوربین معابر و واحد‌های صنفی که متهمان برای پولشویی به آن مراجعه کرده بودند، همدست دیگر متهم و سردسته باند تیم پولشویی کلاهبرداری که فردی ۱۷ ساله بود شناسایی و در حالی که در یکی از ترمینال‌های خروجی استان تهران قصد فرار داشت دستگیر و به دنبال آن سردسته و سایر اعضای باند که ۳ نفر بودند، شناسایی و دستگیر شدند. سردار عزیزی بیان کرد: اعضای این باند با شیوه و شگرد متقلبانه ابتدا اعتماد مالباختگان را جلب و سپس اقدام به دریافت مبالغ هنگفت از هر قربانی حدود چهارصد میلیون ریال می‌کردند و از شیوه‌ای جدید برای پولشویی و پاک کردن رد پای خود استفاده کرده اند.

علم‌الهدی: از اول گفتم در بحث برجام، مساله قطر یک تله آمریکایی است
امام جمعه مشهد: یک حکومت وابسته آمریکایی به‌عنوان دلال مجانی آمد وسط محل مذاکرات را از وین به قطر منتقل کردند تا ما از مذاکرات عقب‌نشینی کنیم. در راس تیم قهرمان مقتدر ایرانی، یک جوان متدین نمازشب خوان است. همان اول به مناسبتی عرض کردم که مسئله قطر یک تله آمریکایی هست، یک حکومت وابسته آمریکایی در حاشیه خلیج فارس به‌عنوان یک دلال مجانی آمد وسط به‌عنوان میانجی‌گری، محل مذاکرات را از وین منتقل کردند به قطر، با این وسیله کاری کنند که ما از مذاکرات عقب‌نشینی کنیم، اما تیم قهرمان مقتدر ایرانی در مذاکرات که در رأسشان یک جوان متدین نمازشب خوان و معتقد و اهل تهجد قرار دارد، مقتدرانه مقابل آمریکا ایستادند و به‌هیچ وجه در مقابل آمریکا عقب‌نشینی نکردند. /انتخاب

امام جمعه قم: با توجه به تعیین سقف افزایش اجاره بها و استفتاء رهبر معظم انقلاب، امیدواریم شرایط برای مستأجران بهبود یابد
آیت‌الله سعیدی، تولیت حرم حضرت معصومه (س)، با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به حقوق عامه گفت: امنیت روانی مردم مصداق حقوق عامه است و منظور این است که مردم در برابر شایعات و دروغ‌ها چه از طریق فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه باید در امان باشند که در این راستا دستگاه قضا وظایف خطیری بر عهده دارد. آیت الله سعیدی افزود: همه قوای کشور در جهت صیانت از حقوق عمومی ملت وظیفه دارند و واجب است امنیت روانی مردم در برابر شایعه سازان به خصوص در جنگ نرم در فضای مجازی تأمین شود. امام جمعه قم گفت: با توجه به تعیین سقف افزایش اجاره بها و با توجه به استفتاء رهبر معظم انقلاب در این خصوص امیدواریم شرایط برای مستأجران بهبود یابد.

خطیب جمعه اصفهان: دو دختر و دو پسر؛ یعنی چهار فرزند بهترین شکل از فرزندآوری است
یوسف طباطبایی‌نژاد، امام جمعه اصفهان:اینکه یک فرزند داشته باشید بدون اینکه خواهر یا برادر یا از آن سمت خاله یا عمو یا عمه نداشته باشد، زیبا نیست. فکر می‌کنید بچه احساس کمبود نمی‌کند؟ فکر می‌کنید چیزی در دلش نیست؟ دو دختر و دو پسر؛ یعنی چهار فرزند بهترین شکل از فرزندآوری است؛ هم خاله دارند و هم عمو و هم عمه و هم دایی، کمک به فرزند که فقط با پول دادن به او نیست، همین توجه به داشتن خواهر و برادر هم نوعی توجه است. /ایسنا

نقل قول رویترز از چند مقام ایرانی درخصوص مذاکرات احیای برجام
رویترز در ادامه بدون اشاره به نام این افراد نوشت: یک مقام ایرانی در این باره گفت، منطقه در حال تغییر است، اتحاد‌ها در حال تغییرند. اسراییل به دنبال عادی‌سازی روابط با کشور‌های عربی است و آمریکایی‌ها از این تحولات حمایت می‌کنند. ین خبرگزاری در ادامه به نقل از این مقام ایرانی نوشت: این موارد تهدید‌هایی جدی هستند که باید خنثی شوند. دشمنان ما دعا می‌کنند که مذاکرات هسته‌ای پایان بیابند. اما این اتفاق نخواهد افتاد. رویترز نوشت: یک مقام ایرانی دیگر می‌گوید، «پیام نشست دوحه [مذاکرات غیرمستقیم برجامی در قطر]به کشور‌های حاشیه خلیج فارس ساده بود؛ برخلاف ادعای اسراییل، ایران به دیپلماسی به عنوان راهکاری برای تمامی مسائل، از مسائل هسته‌ای گرفته تا منطقه‌ای و فراتر از آن، باور دارد. این خبرگزاری همچنین نوشت: دومین مقام ایرانی‌ای که به دیدگاه او اشاره شد، همچنین می‌گوید، «ما هیچ عجله‌ای نداریم. جمهوری اسلامی با توافق یا بدون آن دوام خواهد آورد. برنامه هسته‌ای ما هر روز پیشرفت می‌کند. گذر زمان به نفع ماست. ولی ما توافقی می‌خواهیم که ۱۰۰ درصد در راستای منافع ملی ما باشد. ما یک توافق خوب می‌خواهیم.»

هشدار مشاور عالی فرمانده کل سپاه درباره «نفوذی‌های» جدید
مقدم فر با بیان اینکه خواصی که تحت تأثیر «نفوذ فکری» دشمن در جنگ شناختی قرار گرفته‌اند آحاد جامعه را به دو ناکجاآباد «ارتجاع» و «جاهلیت مدرن» می‌کشانند، گفت: هر دو همچون دو لبه تیز قیچی «اسلام سیاسی» و «وحدت و انسجام ملی حول ارزش‌های انقلابی» را هدف قرار داده‌اند که اگر دیر بجنبیم با انهدام نظام ارزشی جامعه و هنجارشکنی‌های فکری و عملی آوار سبک و فرهنگ غربی را بر تمامی زوایای زندگی ما فرو خواهند ریخت. عضو هیئت علمی دانشگاه عنوان کرد: مقابله تمام‌عیار آن‌ها با همه‌گیری سرود «سلام فرمانده» و استقبال و دست‌افشانی و پایکوبی آن‌ها از اجتماع ساختارشکنانه برخی از نوجوانان فریب‌خورده در بلوار شهید چمران شیراز را باید نمونه‌های هشداردهنده‌ای از «نفوذی‌های» جدید و «ترورهای» نرم‌افزاری آن‌ها به حساب آورد. وی با یادآوری اینکه "امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز یک‌تنه در برابر این نفوذی‌ها ایستاده است"، متذکر شد: علت افزایش موج حملات و تهاجماتی که ناجوانمردانه به ایشان می‌شود این است که او آحاد جامعه اسلامی را به ندای قرآنی «حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَکِیلُ» دعوت می‌کند؛ همان ندایی که باعث شکست جنگ شناختی دشمنان در جنگ احد علیه پیامبر اکرم (ص) شد و امروز نیز سایه شکست را بر سر دشمنان انقلاب اسلامی افکنده است.

احتمال ادامه افزایش قیمت طلا و سکه ضعیف است
بذرافشان عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: از ابتدای هفته، باتوجه به کاهش قیمت اونس جهانی طلا و نوسانات کاهشی و ثبات نرخ ارز در بازار‌های داخلی و نبود تقاضا برای خرید سکه و طلا سبب شد که روند کاهشی خوبی در بازار ایجاد شود، اما از روز چهارشنبه مسیر نزولی قیمت‌ها متوقف و مسیر افزایش قیمت‌ها آغاز شد. البته که این افزایش قیمت منجر به افزایش تقاضا در بازار نشد؛ بایستی منتظر ماند تا دید هفته پیش‌رو این روند افزایش ادامه‌دا خواهد بود یا خیر. اما بنظر می‌رسد که باتوجه به نبود تقاضا، در صورتیکه در بازار‌های جهانی نوسان خاصی ایجاد نشود، احتمال اینکه روند افزایشی ادامه‌دار باشد، کم است.

مرغ از قیمت مصوب عبور کرد
 در حالی که تولیدکنندگان عنوان می‌کنند قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهاد قیمت مرغ زنده را ۴۹ هزار تومان اعلام کرده و براین اساس قیمت مرغ گرم باید اصلاح شود، نرخ مرغ در بازار رو به افزایش است. بررسی‌های میدانی مهر نشان می‌دهد قیمت مرغ که تا سه هفته قبل حدود ۴۲ هزار تومان بود همچنان روند افزایشی خود را طی می‌کند و در حال حاضر در برخی نقاط شهر قیمت این کالا به بیش از ۶۰ هزار تومان رسیده است. براین اساس در برخی از مناطق تهران قیمت مرغ حتی تا ۶۵ هزار تومان نیز افزایش یافته است.

کاهش ۲۰ درصدی مصرف لبنیات پس جراحی اقتصادی
بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی در پاسخ به اینکه گفته می‌شود مصرف لبنیات پس از اجرای یارانه‌های هوشمند، کاهش یافته است، گفت: البته هنوز شاید برای قضاوت زود باشد، اما فکر می‌کردیم حدود ۳۰ درصد کاهش تقاضا باشد، اما در عمل کمتر از این عدد اتفاق افتاد و کمتر از ۲۰ درصد مصرف لبنیات پس از مردمی سازی یارانه‌ها کاهش یافته است. وی افزود: پس از اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها، ۴ قلم محصول لبنی طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار افزایش یافت و به نسبت تقاضا هم کمتر شده است.

آخرین وضعیت بازگشایی نماد سرخابی‌ها
رئیس سازمان خصوصی سازی در ادامه درمورد بازگشایی نماد دو باشگاه توضیح داد:  درخصوص بازگشایی نماد باشگاه استقلال همه کار‌ها انجام شده و صرفا متوقف بر اعلام نظر حسابرس درباره صورت‌های مالی شش ماهه اصلاحی است که امیدوارم این هفته بازگشایی صورت پذیرد. پرسپولیس کمی عقب‌تر از این مراحل است و برای مستندسازی تلاش می‌کنند.  اخبار منتشره مبنی بر انتخاب یا انتصاب دو عضو هیات مدیره، از آنجائی که هنوز تشریفات مجمع انجام نشده رسمیت ندارد. تا قبل از بورسی شدن، چون شرکت صددرصد دولتی بود انتخاب هیات مدیره به پیشنهاد وزارت ورزش و تایید دو عضو دیگر مجمع یعنی وزیر اقتصاد و دادگستری صورت میگرفت، اما بعد از بورسی شدن، از آنجایی که این دو باشگاه سهامدار غیردولت دارند باید تشریفات برگزاری مجمع بورسی رعایت و اطلاعیه ۱۰ روز پیش از برگزاری مجمع منتشر شود و در دستور کار انتخاب اعضای هیات مدیره قرار گیرد که این اتفاق هنوز رخ نداده است.


ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی چقدر شد؟
مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۸۷۰.۵۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۰۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۲.۵۶ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴.۷۱ میلیارد دلار است که ۲۱.۴۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۱۱ میلیارد دلار است که۹.۵۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۶.۸۸ میلیارد دلار است که ۸۹.۵۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال است.

تورم فرانسه رکورد زد
آمار‌های رسمی نشان می‌دهد که تورم فرانسه در ژوئن به بالاترین حد خود از سال ۱۹۹۱ رسیده، زیرا هزینه‌های غذا و انرژی از زمان تهاجم روسیه به اوکراین افزایش یافته است. آژانس ملی آمار Insee اعلام کرد که قیمت مصرف‌کننده نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۵.۸ درصد با افزایش انرژی ۳۳.۱ درصد و مواد غذایی ۵.۷ درصد افزایش یافته است. رشد قیمت بر اساس شاخص هماهنگ قیمت‌های مصرف‌کننده ۶.۵ درصد بود، شاخص هماهنگ قیمت‌های مصرف‌کننده، معیار ترجیحی بانک مرکزی اروپاست که وظیفه کنترل تورم در ۱۹ کشور منطقه یورو را دارد. شارلوت دو مونپلیه، تحلیلگر ING گفت: علیرغم افزایش، این داده‌ها احتمالا بیانگر یکی از اولین نشانه‌های نزدیک شدن به اوج تورم در فرانسه است. وی افزود که رشد قیمت‌ها باید تا پایان سال ۲۰۲۲ کندتر شود، زیرا قیمت‌های انرژی تثبیت و رشد اقتصاد از بازگشت شدید کووید-۱۹ کند می‌شود. در سراسر بلوک ارزی، قیمت مصرف کننده ۸.۱ درصد در ماه مه افزایش یافت که بسیار بالاتر از هدف بانک مرکزی اروپا (ECB) برای ۲ درصد است
.
پرواز قیمت آیفون با سقوط ین ژاپن
شرکت اپل، قیمت آیفون و آی پد در ژاپن را در پی افت چشمگیر نرخ ین در سال جاری افزایش داد. این غول فناوری آمریکایی قیمت آیفون در ژاپن را حداکثر ۲۵ درصد افزایش داد و قیمت آیفون ۱۳ به ۱۱۷ هزار و ۸۰۰ ین (۸۶۸ دلار) رسید. طبق اطلاعات وب سایت ژاپنی اپل، قیمت آی پد و آی پد ایر، ۱۰ هزار ین افزایش یافت.

چرا واردات سیاه‌دانه ممنوع شد؟
مجری طرح گیاهان دارویی از ممنوعیت واردات گیاه سیاه‌دانه به کشور خبر داد و گفت: با تولید ۳۰ هزار تن سیاه‌دانه از واردات این محصول بی‌نیاز شده‌ایم.  این گیاه مصرف زیادی در صنعت غذایی و دارویی کشور دارد و در طب سنتی نیز برای انواع دارو‌ها استفاده می‌شود.

قطار چینی در راه است
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: چینی‌ها سالانه ۶۵ تا ۷۰ هزار قطار به کشور‌های مختلف اروپایی صادرات و واردات دارند، اما به ایران تاکنون نبوده که در دولت سیزدهم پیگیری شد و در حال شکل‌گیری است.

واکنش بازار نفت به تصمیم اوپک پلاس
قیمت نفت برنت پس از سقوط شدیدی که روز گذشته در واکنش به تصمیم اوپک پلاس داشت، ابتدای معاملات روز جمعه را با افزایش آغاز کرد. بهای معاملات نفت برنت با ۸۳ سنت معادل ۰.۸ درصد افزایش، به ۱۰۹ دلار و ۸۶ سنت در هر بشکه رسید. نفت برنت برای تحویل در اوت، با ۷۰ سنت معادل ۰.۷ درصد افزایش، ۱۰۶ دلار و ۴۶ سنت بود. نفت برنت روز پنج شنبه حدود سه درصد ریزش قیمت داشت. گروه تولیدکنندگان اوپک پلاس شامل روسیه پس از پایان نشست‌های دو روزه، توافق کردند استراتژی تولید فعلی را حفظ کنند، اما از صحبت درباره سیاست تولید پس از سپتامبر، خودداری کردند. وزیران اوپک پلاس در نشست قبلی، تصمیم گرفتند به جای افزایش ماهانه تولید به میزان ۴۳۲ هزار بشکه در روز، تولید را در هر یک از ماه‌های ژوییه و اوت به میزان ۶۴۸ هزار بشکه افزایش دهند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۶
در انتظار بررسی: ۳۱
انتشار یافته: ۷۰
کرامت
|
Netherlands
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
سرداررئیس بسیج آیا اسرائیل که بقول شما چهاردهه علیه ایران توطئه کرده ابتدا به ساکن اینکاررا کرده یا به علت تهدیدعلنی مسئولان ایران مبنی بر لزوم نابودی اسرائیل؟؟ وقتی یکی را علنا تهدید به محو کردن میکنید آیا پاسخ او توطئه میشود؟ اصلا محواسرائیل چرا مهمترین اصل سیاست خارجی ایران شده؟ اسرائیل اراضی فلسطینی ها را اشغال کرده وخودفلسطینی ها هم درحال مذاکره با اسرائیلند وخواسته شان هم پس گرفتن سرزمینهای اشغالی است نه نابودی اسرائیل. این سیاست درمنازعه فلسطین واسرائیل یکی ازمهمترین دلایل مشکلات بین المللی برای ایران ازجمله تحریمهاست. وخودتان هم حتما میدانید مردم به عنوان صاحب کشور بااین سیاست مسئولان موافق نیستند که با یک نظرسنجی ساده اینترنتی یا موبایلی هم قابل اثبات است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
از مردم درست می فرمائید بیاین نظر سنجی واقعی کنن نه در نمازجمعه ها درمتن مردم آزادانه
احمد
|
Norway
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
در جواب آقای علم الهدی پیشنهاد میکنم جلسه بعدی مذاکرات برجام در مشهد انجام گردد تا آمریکا نتواند تله کار بگذارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
احسن
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
پلیس عزیز دزد اصلی ول میگرده چرا سازمان سنجش سوالات کنکور تجربی رو قبل از پایان آزمون توی لینک گذاشت غیر از اینه که سوالات رو فروخته و برای جلو گیری از این که گندش بالا بیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
این بزودی شما کی هست؟؟

جناب رئیس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
این جوان ۱۷ساله حیفه به عنوان یک مسئول در آینده گزینه ی خیلی خوبیه ها !
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
اگر قطر تله بود پس چرا جوان نماز شب خوان شما دران شرکت کرد و اظهار رضایت از این نشست داشتند
دانیال
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
الان نماز شب شده جزئی از دانش گفتگو در سطح بین المللی آن هم در مورد موضوعی به این مهمی،باید وقتش را می‌گذاشت برای یادگیری زبان انگلیسی که لااقل بتونه توی یو کنفرانس مطبوعاتی بین المللی شرکت کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
غلامرضا سلیمانی،حداد عادل،علم الهدی،امام جمعه قم،امام جمعه اصفهان،مقدم فر و ......شما را بخدا حرف ها و طرز تفکر اینا رو یکبار دیگه بخونین.با هیچ منطقی حور درنمیاد.مردم تو چه حال و روزی هستند و اینا تو چه فکرهایی هستند!!!!
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
آقای علم الهدی؛چند تیتر پایین تر را بخوانید و به آن جوان متدین نمازشب خوان و معتقد و اهل تهجد بفرمایید مرغ از قیمت مصوب عبور کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
چیزی که مسلمه تو این کشور مسئولین و مقامات فقط به فکر حفظ سمت ها و درامدهای کهکشانیشان هستند و اصولا مردم به هیچ انگاشته شده اند.حرف های مسئولین این صفحه رو بخونید و ببینید اینا تو چه فازی هستند!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
واقعا مسولین وقتی تورم فرانسه را میبینند شرم نمیکنند واقعا جای تاسف داره تابناک یک مقال6 مقایسه ایی بنویس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
علم الهدی اصولا وین با قطر چه فرقی داره؟مگه محل گفتگو نوع حیله امریکا رو مشخص میکنه؟مگه ان جوان نماز شب خوان تو قطر که کشور اسلامی هم هست کاراییش کمتر از وین میشه؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
ایسنا : محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده ایران در وین در گفت وگو با روزنامه العربی الجدید درخصوص انتقال احتمالی محل مذاکرات به قطر گفت: ایران قطر را به عنوان کشوری برای میزبانی از مذاکرات انتخاب کرد زیرا این کشور دوست ما است.
یعنی کسی به علم الهدی نگفته قطر انتخاب داماد خودتان بوده ؟!!
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
کنعانی مقدم گفته همچنین مجلس آینده می‌تواند مقدمه‌ای برای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری یعنی دو انتخابات بعدی باشد، یعنی از حالا همه بدانید آقای دکتر بت شکن کمر شکن جراح اقتصاد در دوره بعدی هم حتماً رییس‌جمهور خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
حاج آقا علم الهدی! شما الحمدلله تمام پیش بینی‌های تان درسته خدا شما رو برای نظام حفظ کنه.راستی! حاج آقا مردم بیچاره شدند اگر رییس‌جمهور شخص دیگری بود چکار می کردید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
جناب بذر افشان چرا با دروغ می خواهی وانمود‌ کنی کاهش وافزایش سریع سکه در این مدت کوتاه متاثر از مذاکرات قطر نبوده ؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
بنظرم تورم فرانسه با عدد پنج درصد بیشتر از تورم پنجاه درصدی ماست
ناشناس ولی کارشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
سلام ودرود برخی از مسئولین اگر حرف نزنند کسی به آنها نمی گوید لالی
توی این شرایط باید آرامش ایجاد والتهاب از جامعه زدوده شود
دولت باید امنیت غذایی را با از خود گذشتگی در جامعه ایجاد کند
الان یک عده افراد سود جو وبرخی دولتی های کارنابلد دستاوردهای مثبت رئیس جمهوری را خدشه دار میکنند
بنظر استانداران وبرخی سازمان‌ها مانند پشتیبانی امور دام
غله تعاونی روستایی جهاد صمت باید نگاه خودرا نسبت به مردم عوض کنند اگر پشتیبانی امور دام اعلام کند مرغ مرغداران را با کیلویی ۳ هزار تومان سود تضمینی بادر نظر گفتن بها تمام شده وسپس همان مرغ را با کیلویی ۲۰ هزار تومان به جامعه تزریق کند
اولا زیانی متوجه دولت نیست چون پشتیبانی نهاده وجوجه یک روزه را تأمین وبی واسطه گوشت تحویل می‌گیرد ودولت نیز به پشتیبانی سوبسید می‌دهد
از طرفی شما وجنوب این کشور هزار ۳۰۰ کیلو فاصله دارد اگر بزرگترین آب شیرین کن ها را بر دریای عمان وخلیج فارس وخبر نصب کرده وبه فلات مرکزی آب برسانید بغیر از کویر لوط همه جای ایران گندم ذرت جو وسویا می توان کشت کرد چرا وقت خودرا روی کارت نان می‌گذارند هرچند این روش را ردش نمیکنم ولی بهتر ازین میشد عمل کرد با انتقال آب دریای عمان به سرزمین کویری وایجاد دریاچه آب وهوای فلات مرکزی تغییر می‌کند کاری که در دنیا متداول است
بحران صندوق های بیمه ای درکشور بدلیل ناکارآمدی مدیران فعلی آن قطعا بدنامی ورشکستگی را بدولت جناب رئیسی انتقال می‌دهد علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد
گسترش بخش تعاون باید از اولویت هاباشد تا اشتغال پایدار شکل گیرد
تفکیک بخش بازرگانی از وزارت صمت وتفکیک صنایع سنگین از سبک مانع گسترش رانت ورانت خواری درصنایع مادر خواهد شد
ایجاد قرارگاهی سازندگی اقتصادی استانی وشناسایی ظرفیت های عملیاتی واگذاری راحت پروژه وتسهیل درجهت سرمایه گذار ازجمله اقدامات مثبتی بوده که دولت از طریق استانداران می‌توانند پیگیری وبه نتیجه برسانند
بینه روستاییان وتحقیق اصل ۲۹ قانون اساسی باید مورد توجه قرار گیرد
گسترش فرهنگ آموزش فنی وحرفه ای و حمایت از کارورزی
در جهت توسعه واشتغال و آموزش عملی واگرایی بسیار اثر گذار می باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
علم‌الهدی: از اول گفتم در بحث برجام، مسئله قطر یک تله آمریکایی ست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعاً حیف نیست اینهمه پیشگو و مُخ سیاست داریم و از ایشان استفاده نمی شود !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
با سخنان گوهربار جناب علم الهدی یعنی وزارت امورخارجه و شورای امنیت ملی و همه کارشناسانشان کشک !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
در تمام اخباری که در این صفحه از دولت مردان ما نقل شد بجز حرف و وعده و عید ، نوید یا مژده ی در حال اتفاقی دیده شد؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
تورم فرانسه رکورد زد: 5.6%
تورم در ایران رکود زد (نه رکورد): 56%
چه خوب!!!!!

لطفا علم الهدی را در یکی از ارکان اساسی اقتصادی و سیاسی دولت استخدام کنید تا شاید اندکی آرام و قرار گیرد. زیرا وی با این همه اندیشه ها و تئوری های اقتصادی و سیاسی و دیپلماتیک در حال هدر رفتن است. خدا را خوش نمی آید!!!!!1
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
آقای علم الهدی یک سوال ساده، مگه قرار نبود اگر آمریکا برجام را فسخ کند ما هم آن را آتش بزنیم ؟ پس چرا اینقدر بشدت دنبال برجام با محدودیتهای بیشتر هستیم ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
بسته خنده و مزاح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
--- هر روز تازه تر ازديروز !!
-- آقا صمد چي تازه تر از ديروز ؟ ... نكنه مغازه تره بار باز كردي ؟
-- مغازه تره بار ؟ ... خدا عمر و عزتت را زياد كنه برادر ! ... ما همين كه بتونيم ، در هفته ، دوسه كيلو ميوه بخريم ، كلاه مان را به آسمان پرتاب مي كنيم !... آسمان هفتم ... سجده شكر به جا مياريم ! منظورم سخنان برخي مسئولين است كه يكي از يكي تازه تر !! ... امروز تازه تر از ديروز !! ... سخن ديروز چه بوده ؟ ... سخن ديروز سخن جناب پناهيان است كه گفته است : « ايران به زودي به پيشرفته ترين كشور دنيا تبديل مي شود » !! .
و سخن امروز ، سخن رئيس بسيج است كه گفته است : « به زودي سران كشورهاي دشمن را محاكمه
خواهيم كرد » !! ... آقا مرتضي ، اخبار هر روز تازه تر از ديروز ! ... مگه نه ؟!
-- عجب ! ... خب ديگه ... البته صمد خان هر چه خدا خواست همون ميشه !! ميگم كه آقا صمد ، اسم تره بار به ميان امد ... شما مثل برادرم ميموني ، عرض ميكنم كه آقا احسان مون ديروز درِ مغازه گيلاس ديده ، خيلي دلش كشيده ... شما نميدوني كيلو چنده ؟ ... گرونه ؟ ... بايد صبر كنم شايد ارزون تر بشه ؟ ... خدا كريمه ارزون بشه ... مگه گيلاس و همه ميوه اي خوب خوب بايد ميوه از ما بهترون باشه ؟ ! ..حالا اگه بشه، بايد يك ربع كيلويي بگيرم براي اون طفلك ! ... گناه داره ! .. به دلش نمونه !! .. البته خودمان هم چند دانه به دهان خواهيم انداخت !! ... فعلاً با اجازه !!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
رئیس سازمان بسیج: به زودی سران کشور‌های دشمن را محاکمه خواهیم کرد!
یعنی کدام سران و کدام کشورها؟ بهتر است ابتدا تعداد زندان های کشور را افزایش داد تا جا کم نیاورید.
Majid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
ميز محاكمه سران كشور ها؟؟؟؟اول ميز محاكمه براي رانت خواران و دلال ها و احتكار گرها و مسؤولين بي كفايت برگزار كنيد سران دشمن پيشك ش
علیرضا
|
United Kingdom
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
سردار به نظر من بذارید یه دفعه توی همون حسینیه کاخ سفید محاکمه شون کنید که درس عبرتی برای آیندگان بشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
احسنت
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
دولت دلسوز و مردمی هم پول قبوض برق گاز اب را از مستاجرا نگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
حالا که قرار شده سران کشورهای دشمن را محاکمه کنیم ، به نظرم در این امر خیر دیگر هیچ تاخیری نکنند و هر چه زودتر ، یعنی از همین فردا ، شروع کنند تا شاید برای آخر هفته آینده از شر تمام آنها خلاص شویم .
ناشناس
|
Spain
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
متأسفانه کنکور هم فاسد شد.
دیگه جایی که ویران نشده باشد نمونده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
بله مسئله حل نشه میکشه به تحریمهای شورای امنیت اونوقت چطور آقای علم الهدی میخوای رفعشون بکنی
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
اقای علم الهدا نماز شب من هم می خوانم چه ربطی به مذاکره دارد که کسی بخواند یا نخواند ،مهم اون استعداد و هوش طرف هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
بعله شما از اول هم گفتید اشکنه بخورید چون میدانستید چه اتفاقی قرار است بیافتد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
"سران رژیم صهیونیستی محاکمه خواهند شد که علیه ملت ایران در بیش از چهار دهه توطئه کرده‌اند" حالا که قرار است بزودی سران رژیم صهیونیستی را محاکمه کنیم، حیف است که در کیفرخواست آن ها به چهار دهه توطئه علیه ملت ایران بسنده شود، حتما، بایستی لیست بلند بالای بیش از هفت دهه جنایت در حق ملت فلسطین هم به اتهامات آن ها اضافه شود!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
خطیب جمعه اصفهان: دو دختر و دو پسر؛ یعنی چهار فرزند بهترین شکل از فرزندآوری است.
جناب امام جمعه نمیخواهید دستور بدید مردم بچه دار بشن؟!!!!شماها که با دستور همه مشکلات مملکت رو رفع کردید این یکی رو هم دستور بدید درست میشه!!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
کاهش ۲۰ درصدی مصرف لبنیات پس جراحی اقتصادی.
حالا مردم لبنیات نخورن میمیرن؟! حالا مثلا برنج نمیخورن گوشت نمیخورن حبوبات نمیخورن میوه نمیخورن و ... چیزی شده؟!! ملت باید یادشون باشه که دارن امتحان الهی میدن و باید مقاومت کنن وگرنه داعش میاد میخوردشون!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
طباطبایی نژاد....کمبود بچه ها میدانید چیست؟ پدر ومادری که شغل مناسب داشته باشند ودرامدشون کمتر از تورم نباشه......داشتن سقف بالای سرشون که هر سال مجبور به جابجایی نباشند ......اب و هوا تمیز .......بهداشت درست ودرمون.......امنیت.......اموزش وپرورش رایگان طبق قانون اساسی......از همه مهمتر نداشتن حسرت برای مسائل ابتدایی......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
آقای عالم الهدا لطفا ارتباط بین تغییر محل مذاکرات از وین به دوحه قطر با هدف عقب نشینی ما از مذاکرات رو برای تنویر افکار عمومی و خودتون توضیح دهید. ایران که استقبال کرد از این تغییر؟!

خطیب جمعه محترم اصفهان ، لطفا روش فرزند آوری به سبک دو دختر و دو پسر رو بیان فرمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
یکی از این مقامات توضیح بده که چطوری در موضوع برجام زمان به نفع ماست و اگر راست می گویید چرا شش ماه یا یکسال مذاکرات رو متوقف نمی کنید؟؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
واقعا عجیبه مسئولین وزارت خارجه اصرار دارند که مذاکرات قطر مثبت بوده ولی همه غربی ها آن را نا امید کننده و عقبگرد می دانند!!!!! این وزارتخانه چطور میتونه این مذاکرات رو مدیریت کنه؟؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
سر در گمی و آرای متشتت در باره برجام بین مسئولین کشور موج میزنه و هیچکس حاضر نیست شفاف بگه ما از امریکائیها چه میخواهیم و دقیقا پاسخ آنها چیست. ائمه جمعه هم که اصلا هیچ اطلاعی ندارند ولی اصرار دارن اظهار فضل کنند!!
بهروز فروزنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
باسلام.شوربختانه قیمت ارز و طلا مستقیم با مساله مذاکرات گره خورده است .در هفته جاری قیمت ها متاسفانه صعودی خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
ما به زودی میز‌های محاکمه‌ای را برای سران این کشور‌ها ترتیب خواهیم داد.
یه زمان تقریبی می فرمایید ، برنامه ریزی کنیم و در دادگاهان حضور پیدا کنیم و فحششون بدیم؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
ماشاالله هزار ماشاالله جناب علم الهدی از همه چیز سردر میاره!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
بعد محاکمه چکارشون می کنید؟ اعدام؟
علی
|
United States
|
۰۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
آقای علم الهدی از کجا می دانند که جوانان تیم مذاکره کننده نماز شب می خوانند؟ آیا ایشان در مواقع نماز خواندن آنها حضور دارند؟ یا اینکه این جوانان نماز شب خوان قبل از اجرای نماز به ایشان زنگ می زنند و اطلاع می دهند؟
علی
|
United States
|
۰۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
آقای علم الهدی از کجا می دانند که جوانان تیم مذاکره کننده نماز شب می خوانند؟ آیا ایشان در مواقع نماز خواندن آنها حضور دارند؟ یا اینکه این جوانان نماز شب خوان قبل از اجرای نماز به ایشان زنگ می زنند و اطلاع می دهند؟
علی
|
United States
|
۰۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
آقای علم الهدی از کجا می دانند که جوانان تیم مذاکره کننده نماز شب می خوانند؟ آیا ایشان در مواقع نماز خواندن آنها حضور دارند؟ یا اینکه این جوانان نماز شب خوان قبل از اجرای نماز به ایشان زنگ می زنند و اطلاع می دهند؟
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
یعنی پس از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی - نماز شب خوانی یک شخص از نظر علم الهدی معیار حائز اهمیت و متمایز کننده این جوان است؟ نتیجه مذاکرات چه ؟ مشکل چیست؟
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
فقط مسولین محترم هیچ کاری نکنند اوضاع درست می شه. کسی را هم به زودی محاکمه نکنید.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۴:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
بازجمعه شد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۴:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
رئیس سازمان بسیج این حرفها را برای دلگرمی مردم گفته یا دلگرمی خودش ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
علم‌الهدی: از اول گفتم در بحث برجام، مسئله قطر یک تله آمریکایی ست
ببخشید شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه هر کس در حوزه تخصصی خودش اظهار نظر کنه . فعلا اخوی از گرانی های سرسام آور صحبت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
راستی سایت شهرداری راه افتاد ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
تخصص آقای علم الهدی چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
-
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
این امام جمعه اصفهان فکر می کند توی سوسیس آلمان و....... زندگی می کند که داره برای مردم بیچاره ایران افزایش جمعیت تبلیغ می کند نه عامو مردم شکم خودشان را سیر بکند کار بزرگی کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
جناب علم الهدی نماز شبشان قبول باشد ولی چه ارتباطی با قوت ایشان در سطح بین المللی دارد؟
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
تعین سقف برای افزایش اجاره بها بسیارکارخوبی است فقط مشروط براینکه برای افزایش تمام قیمتها سقفی مشخص شود ونیزبرای افزایش مالیاتهاوعوارض شهرداری ها هم سقفی مشخص شودومرجعی برای رسیدگی به تخلف تعین شود درغیر اینصورت تعین سقف برای اجاره بها باشکست مواجه وازعواقب آن ازدیاددرگیری درجامعه فرارسرمایه ها ازمشاغل اشتغالزا چون ساخت وساز ودردرازمدت کمبودمسکن وگرانی شدید آن خواهد بود اگرجناب آفای سعیدی اجازه میفرمودنداموراقتصادی بدست خبرکانش حل گردد وبااظهارنظرهای هرچند دلسوزانه ولی بدون توجه به عواقبش باعث بهم ریختگی امورات کشور نمیشدند بمراتب بهتربود گرانی وتورم دامن همه وهمه چیزرا میگیرد ونمیتوان گروه خاصی راوادارکردجورآنرا بکشند وقتی دولت هیچ امتیازوکمی‌به‌مالکین نمیکندظلم بزرگی است که ازآنها بخواهد نیازمندشوندکه عده دیگری که‌هیچ تلاشی نکرده اند راحت زندگی کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
سلام. کسی از یارانه تیرماه خبر داره؟ کپن کالا ک ندادن و ظاهرا همه اش الکی بود. یارانه هم تا الان ک نیمه ماه هستیم پرداخت نشده! قیمت ها هم که حداقل 2 تا 5 برابر شدن. واقعا کمر به شکستن کمر ملت بستین؟!!!!!
البته که اون یارانه فقط جبران گرونی 4 قلم کالا رو هم نمیکنه و خودشون میگن قیمت 700 قلم کالا پرواز کرده ب اوج!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
جراحی اقتصادی بدون انجام آزمایش ها و همچنین بیهوش نکردن مریض در حین جراحی . تازه بجای کیسه صفرا کبد بیمار رو خارج کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
تو سر خودت را نگهدار کافیست
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
با توجه به هوشمندی بالای استاد اعلم الهدی، پیشنهاد میکنم ایشان وزیر خارجه شوند تا پیشبینی های خود را اجرا نمایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
حاج آقا،عمه ی منم نماز شب زیاد میخونه،ولی هشتش گرو نه است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
من هم از وزیر امورخارجه بودن علم الهدی حمایت می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
خطاب به امام جمعه ي اصفهان،يك بچه بانداشتن عمه وعموو...احساس كمبودنمي كندوقتي نتواني مايحتاج فرزندخودرابااين گراني تامين كني احساس كمبودبهش دست ميده وقتي وارد اجتماع شد بعلت ندا شتن سهميه وپول براي خريد سوالات كنكورازدانشگاه محروم شداحساس كمبودميكندوزماني بعلت رانت وپارتي بازي عده ايي نتوانست شغلي داشته باشد احساس كمبودميكند،چرا هميشه صورت مسئله روپاك ميكنيد.!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
خدا علمالهدی را برایمان نگهداره
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مهسا امینی علی کریمی ربیع الاول حسین ماهینی باقر نمازی سیامک نمازی