بازدید 4045

اولین درس متروپل برای نظام مدیریت فنی کشور است

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اولین درس حادثه متروپل را برای نظام مدیریتی کشور دانست و گفت: اولین درس این حادثه به ویژه در حوزه مدیریت مسائل فنی و تخصصی است که مستقیما با جان انسانها ارتباط دارد.
کد خبر: ۱۱۲۳۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲ 10 June 2022

به گزارش «تابناک»، سیدکریم حسینی در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با درس هایی که از حادثه متروپل باید گرفت، بیان کرد: حادثه متروپل اتفاق بسیار تلخی برای سیستم مدیریتی کشور و برای مردم ما بود و متاسفانه عزیزانی که جان خود را در این حادثه از دست دادند.

وی افزود: حادثه متروپل ارائه نمادی از عدم مدیریت صحیح و بلکه سیستم مدیریتی همراه با رانت و تخلف بود که در این اتفاق خود را نشان داد.

نماینده مردم اهواز خاطرنشان کرد: اولین درسی که حادثه متروپل می تواند برای نظام مدیریتی در کشور به ویژه در حوزه مدیریت مسائل فنی و تخصصی داشته باشد این است که مستقیما با جان انسانها ارتباط پیدا می کند.

حسینی با اشاره به اینکه قطعا مواردی شبیه یا در حد وضعیت ساختمان متروپل داریم، تاکید کرد: مسئولین امر در حوزه امنیتی و مدیریتی باید هر چه سریع تر شناسایی شوند و جلوی ادامه کار و بهره برداری از این ساختمان ها گرفته شود و همچنین شاهد برخورد جدی با مسببان و افراد دست اندرکار این امر باشیم تا به تبع آن دیگر شاهد تکرار این قضایای تلخ در جای جای کشورمان نباشیم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی