بازدید 7497
لیگ دسته اول در اوج حساسیت

ملوان باخت و صدر را به مس داد، سایپا لبه پرتگاه لیگ۲

مس کرمان 65 امتیازی شد و همچنان بر صدر جدول لیگ یک تکیه زده است. نارنجی‌پوشان برای قطعی کردن صعود خود به لیگ برتر، در سه هفته باقیمانده به کسب دو امتیاز دیگر نیاز دارند
کد خبر: ۱۱۲۰۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵ 22 May 2022

ملوان بندر انزلی با شکست خانگی، صدر جدول لیگ دسته اول را به طور کامل به مس کرمان واگذار کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران امشب (یکشنبه) با برگزاری دیدارهای هفته سی‌ویکم ادامه یافت که نتایج این بازی‌ها به شرح زیر است:

قشقایی شیراز یک - شهرداری آستارا یک

آرمان گهر سیرجان 2 - شمس آذر قزوین یک

شهرداری همدان یک - خوشه طلایی ساوه یک

رایکای بابل یک - مس شهر بابک صفر

ویستا توربین تهران یک - پارس جنوبی جم یک

استقلال خوزستان یک - مس کرمان 2

ملوان بندرانزلی یک - استقلال ملاثانی 2

شاهین شهرداری بوشهر صفر - خیبر خرم‌آباد 2

ماشین‌سازی تبریز 3 - سایپا 3

با این نتایج، مس کرمان 65 امتیازی شد و همچنان بر صدر جدول لیگ یک تکیه زده است. نارنجی‌پوشان برای قطعی کردن صعود خود به لیگ برتر، در سه هفته باقیمانده به کسب دو امتیاز دیگر نیاز دارند. ملوان بندر انزلی هم با شکستی که در خانه خود متحمل شد، با 62 امتیاز در رتبه دوم باقی ماند و حالا سه امتیاز با مس کرمان فاصله دارد. قوی سپید انزلی هم پنج امتیاز با قطعی کردن صعود به لیگ برتر فاصله دارد.

آرمان گهر سیرجان با غلبه بر شمس آذر، امتیازات خود را به عدد 57 رساند و با حفظ رده سوم، امیدهای خود را به لیگ برتری شدن زنده نگه داشت. خیبر خرم‌آباد نیز با 55 امتیاز، در جایگاه چهارم ایستاده و امید کمی برای صعود به لیگ برتر دارد.

در انتهای جدول نیز رایکا با وجود پیروزی در بابل، با 35 امتیاز در رتبه شانزدهم قرار دارد. تیم‌های سایپا و ویستا توربین نیز 36 امتیازی هستند و با کسب رده‌های چهاردهم و پانزدهم، برای بقا در لیگ دسته اول تلاش می‌کنند.

ملوان باخت و صدر را تقدیم مس کرد / شانس بقای بابل در لیگ یک

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه