بازدید 63773
رییس جمهور خطاب به مسئولان دولتی در جلسه ستاد تنظیم بازار

مسئول دولتی اگر در انجام وظایفش کوتاهی کرد فوری برکنار کنید، مجالش ندهید / در صورت عدم برخورد با مدیر متخلف، با مسئول بالادستی وی برخورد خواهم کرد

روز گذشته رئیس‌جمهور با حضور در میدان بهمن تهران و بازدید از یکی از مراکز بزرگ توزیع مرغ از نزدیک با مردم گفت‌وگو و تاکید کرد: تا من زنده باشم به هیچ وجه اجازه نخواهم داد مردم از طرح عادلانه سازی یارانه‌ها آسیب ببینند.
کد خبر: ۱۱۱۸۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲ 14 May 2022

تابناک: روز گذشته رئیس‌جمهور با حضور در میدان بهمن تهران و بازدید از یکی از مراکز بزرگ توزیع مرغ از نزدیک با مردم گفت‌وگو و تاکید کرد: تا من زنده باشم به هیچ وجه اجازه نخواهم داد مردم از طرح عادلانه سازی یارانه‌ها آسیب ببینند.

رئیس‌جمهور همچنین در یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای حضور یافته و ضمن گفت وگو با مردم از نزدیک در جریان وضعیت توزیع برخی کالاها و مشکلات مربوط به آن قرار گرفت. در این بازدید، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی رئیس جمهور را همراهی می کرد.

وی در گفت‌وگو با مردم اظهار داشت: یارانه‌ای که به اکثریت مردم داده شده به صورتی است که یک میلیون تومان بیش از افزایش قیمت ناشی از اصلاح نظام یارانه‌هاست. رئیس جمهور تصریح کرد: یقین داشته باشید که دولت در کنار مردم است.

سید ابراهیم رئیسی پس از بازدید از یکی از مراکز بزرگ توزیع مرغ در تهران در جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور اعضای دولت و بقیه نهادها هم شرکت کرد. رئیس‌جمهور در جلسه ستاد تنظیم بازار، پس از استماع گزارش دستگاه‌های مختلف، دستورهای مهمی را برای کنترل بازار و قیمت‌ها صادر کرد.

سید ابراهیم رئیسی پس از استماع گزارش دستگاه های مختلف، نقش مردم را در همراهی با این طرح ملی ستودنی توصیف و از همراهی آنها با نظام و بی توجهی به خواسته های معاندین و دشمنان انقلاب قدردانی کرد.

رئیس جمهور رسیدگی عادلانه و ضابطه مند به درخواست های معترضان به عدم دریافت یارانه را یکی از مهمترین وظایف دستگاه های مسئول خواند و به مسئولان مربوطه دستور داد هر چه سریع تر، جاماندگانی را که استحقاق واقعی دریافت یارانه دارند، شناسایی و یارانه جبرانی برای آنها واریز شود.

دکتر رئیسی بر ضرورت وجود شاخص های عادلانه در تعیین دهک ها برای دریافت یا عدم دریافت یارانه ها تاکید کرد و گفت: تمام رسالت و هدف اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، برقراری عدالت اقتصادی در کشور بوده است، لذا وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی باید با همکاری سایر دستگاه های مربوطه با شاخص‌های دقیق، استحقاق افراد را احراز نمایند و مراقب باشند در حق کسی اجحاف نشود.

رئیس جمهور با اشاره به کفایت حجم ذخایر کالاهای اساسی در کشور به دستگاه های متولی دستور داد نسبت به مدیریت بهینه توزیع کالا در اقصی نقاط کشور اقدامات لازم را به عمل آورند تا از هرگونه افزایش قیمت بالاتر از قیمت مصوب جلوگیری شود.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: وزرای دولت و همچنین رسانه ها باید ابعاد مختلف اجرای این طرح را که به برقراری عدالت در توزیع یارانه ها و از بین بردن و ریشه کن کردن فقر مطلق در کشور منجر می شود، به خوبی برای مردم تبیین کنند.
رئیس جمهور از وزیر جهاد کشاورزی خواست تا با رصد و پایش دقیق بازار نسبت به رفع برخی مشکلات موجود در زمینه کمبودها و نیازهای توزیع اقلام اساسی مورد نیاز مردم به ویژه چهار قلم کالای اساسی یعنی روغن، لبنیات، مرغ و تخم مرغ تدابیر لازم اتخاذ شود.

سید ابراهیم رییسی در این جلسه خطاب به مسئولان گفت: مسئول دولتی اگر در انجام وظایفش کوتاهی کرد فوری برکنار کنید، مجالش ندهید من دارم چک سفید امضا می‌دهم، اگر مسئولی تخلف کرد به دادگاه معرفی کنید. در بازدید (از میادین توزیع) معلوم شد بی‌تدبیری صورت گرفته است.

مهم‌ترین دستورهای رئیس جمهور که در جلسه ستاد تنظیم بازار صادر شد به شرح زیر بود؛

* مدیر متخلف دولتی را بلافاصله برکنار کنید.

* در صورت عدم برخورد با مدیر متخلف، با مسئول بالادستی وی برخورد خواهم کرد.

* جاماندگانی را که استحقاق واقعی دریافت یارانه دارند، شناسایی و سریعاً یارانه جبرانی برای آن‌ها واریز شود.

* دستگاه‌های متولی نسبت به مدیریت بهینه توزیع کالا در اقصی نقاط کشور اقدامات لازم را به عمل آورند.

* از هرگونه افزایش قیمت بالاتر از قیمت مصوب جلوگیری شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰
در انتظار بررسی: ۷۵
انتشار یافته: ۹۴
سریع فوری انقلابی این بازی ها و شو آف هاتون رو کنار بگذارید تا دیرتر نشده. از ما گفتن بود خواسته مردم را هم که در اعتراضات می شنوید دیگر خود دانید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
دولت قبل ارز ترجیحی برنج و گوش و ... را برداشت و یارانه هم نداد.
ما رو از چی می ترسونید؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
اگر راست می گویی که به فکر مردم هستی یارانه را به همه مردم پرداخت کن و مثل قبل اعلام کن هرکسی دوست داشت انصراف دهد نه اینکه بخش از جامعه خوشحال از یارانه و بخشی دیگر ناراحت از تورم این هدفمند سازی یرانه ها نیست که اجرا کردید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
خیانت رئیسی به مردم و مخصوصا کارمندان که قول همسان سازی حقوق ها رو داده بود بزودی برای همه مشخص میشه
ناشناس
| Netherlands |
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
انصافا اعتراض به چی؟
اینگه قیمت گندم، روغن و خوراک دام وارداتی که در دنیا چندین برابر شده در ایران هم گران شده؟!!!
یعنی توقع داشتین همه اینها رو که با 10 برابر قیمت میخریم در داخل به همون قیمت قبل بفروشن؟!!
ناشناس
| Netherlands |
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
تنها چیزی که این روزها مردم باید بهش اعتراض کنن اینه که چرا به کشاورزان اجازه کشت هندوانه و سایر محصولات با مصرف بسیار بالای آب داده میشه و چرا کشاورزان رو مجبور به کشت گندم و دانه‌های روغنی نمیکنن.

مردم هندونه نخورن دنیا به آخر نمیرسه ولی گندم وغیره رو میشه صادر هم کرد با قیمت بسیار بالایی که الان تو دنیا رسیده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
دو ماه از سال گذشته ولی هنوز حکم افزایش چندرغازی حقوقها صادر نشده
چه کسی کوتاهی کرده
987654 دارا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
عزیزمی . دولت محبوبم . نرخها جهانی شدند . قبول . ماکارونی آرد روغن و .. جهانی شدن . لطف کن حقوق هم جهانی پرداخت کنین . معلم ماهانه بالای 3 هزار دلار یعنی 90 میلون بگیره و به همین منوال الباقی کارمندان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
ناهار خوردی؟
آقاي رئيسي از خودت شروع كن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
آقای رییسی نه بقول تابناک " دکتر رییسی"
اینهمه مسئول متخلف ! اینهمه زمینخواری ، اختلاس ، فساد کدام برخورد؟ مثل یارانه دادن تونه؟ که میگید یارانه میدیم 90درصد مردم نگرفتند و هرکس هم که میره سامانه اعتراض میکنه اعلم میشه در دهک دهمه؟! سیاست تون شعار در عموم و عدم عمل در خفا است! در برخورد با تخلف و فساد هم همین هستید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
کدوم اینهمه؟؟؟
زمین هایی که دور و ور دریا آزاد شد یادتون رفته؟؟
رضایی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
نه عزیز ناشناس! شما زمین های تغییر کاربری پیداکرده و میانکاله یادت رفته
درود بر رئیسی بزرگ. فقط یارانه مارو هم بدید اشتباهی مارو جز ۵ درصدی ها حساب کردید
خسته شدیم از اینهمه دستورات بی سرانجام
گفتار آقای رییسی دو برداشت اساسی را دارد. یکی این که برکنار کردن مدیر می تواند ناشی از عذم پیروی از خواسته های مدیر بالادستی در زمینه فشار و اعمال نظر و خواسته بالا دستی ها در هر صورت باشد؛ مانند استراتژی آقای اخمدی نژاد در حذف مدیران خود داشت. دیگری این که مدیر دارای کارآمدی لازم برای حل مشکل مردم باشد. گرچه مفاد این سخنان آقای رییسی در دید مردم گزینه نخست خواهد بود نه دومی!
عزیزممممممممممممممم شما قرار بود فقر رو ریشه کن کنی . چیزی گرون نشود اما همه چی در سال اول که گویا 2-3 برابر کردین که . روغن مرغ و ..... اما حقوق کارمند فقط 10 درصد !!؟؟ مقصر مدیران هستن یا تصمیم گیری خودت . وعده هات برای مستضعفین و محرومین چی بود !؟ قشر متوسط هم داری نابود میکنی که !!! همه چی رو 3 براب رکردی در عوض 400 هزار تومن میدی !؟ اون هم به 3 دهک اول
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
وضع من یکی از پارسال تا امسال خیلی بهتر شده
انصاف!!!
بنده
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
شما احتمالا از برادران سپاه پاسداران هستی عزیزم
هعیییی
این ها مردم نیست اجازه بدهید مردم بیان بیرون اونوقت بگید مردم راضی هستن
یارانه رو به کیا دادین؟
من که مستاجرم و زن و بچه دار تو شهر تهران زندگی میکنم ندادین.مجموع حقوق خودم و خانومم 12 میلیون که بیشتر این مبلغ صرف مسکن و قسط وام ازدواج میشه.ی ماشین 11 سال کارکرد دارم.نه خونه دارم نه زمین دارم و نه داشتم.این چه انصافیه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
اعتراض بزن
علیرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
به کجا برادر همه سایت های یارانه بسته است و وعده سر خرمن
با 4 فرزندكه دونفرشان دانشجو هستند17 ميليون مجموع درآمد بنده بوده است حالا گفتند يارانه به شما تعلق نمي گيرد فقط هزينه دانشجوها حداقل ماهي 10ميليون است بقيه هم هوا بخورند ار7ميليون بالا مي زند حالا هم با اين گراني ها كه ديگر همه در عسرت مي افتيم يعني ماهم به جمع فقرا اضافه شديم مبارك است
پاسخ ها
Mohammad
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
دوست عزیز ابتدا عرض کنم که دولت در مساله حذف یارانه شما بشما ظلم کرده است و شکی در این نیست. ولی ماهی 10 میلیون هزینه دانشجو؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
مگه کجا میرن دانشگاه که ماهی ده میلیون برا دو تا بچه خرج میکنی برادر؟
ما که دل خوشی از این سیستم و دولت نداریم اما تقصیر اونا هم نیست شما میخوای اینقد پول دانشگاه ازاد و ... بدی
شما با 17 تومن درامد ماهیانه مسلما جزو قشر ضعیف و فقیر نیستی
یکم هم بخ خودمون نگاه کنیم ظرر نداره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
بچه ها تو نفرست دانشگاه ازاد تا به جمع فقرا اضافه نشی
با اینهمه صندلی خالی دانشگاه دولتی وقتی نتونستن قبول بشن چه اصراری داری به اینکه درس بخونن؟
جلل
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
با سلام:
من نیز مشکلم تقریبا مثل شماهست فرزندم دانشجوی دانشگاه ازاد هست . در جواب اون دوست عزیز که میگه فرزندت را دانشکاه ازاد نفرست میشه بفرمایید کجا بفرستیم . ظرفیت دانشگاه ملی که بیش از سهمیه داران نیست.
ضمنا فرزند من دوره تحصیل در مدارس سمپاد بوده ورتبه ده مدارس سمپاد را در زمان امتحان کسب کرد. اما نتونست با تمام تلاش و سعی خود در دانشگاه ملی قبول بشه معدل کتبی دیپلم ایشان هم 19.57
بجای 500نفر ارزترجیهی بگیر 80میلیون نفر را تنبیهی می کنید زورتان به آنها نمی رسد مردم را تنبیه می کنید
مشکل همه دولتهای ایران و بخصوص دولتهای اخیر که از احمدی نژاد شروع شدو با روحانی ادامه یافت و حالا رئیسی این هست که اولویت انها در همه چیز نگاه ویترینی به حل مسایل هست. این دولتها و مدیران به دلیل فقر فاحش دانش مدیریت و اداره کشور هرگز بدنبال تغییرات برای حل اساسی و علمی مسایل و ابرچالش های کشور نیستند بلکه می خواهند ظاهر را درست کنند و روز را بگذرانند. همین هست که هرگز موفق نیستند و مردم و کشور هر روز از این بد دانشی مدیریتی بیشتر تحت فشار قرار می گیرند. نمونه ان بسیار هست .همین بحث واردات خودرو یا تغییرات قیمت مواد و ساخت مراکز خرید و.... تمام هدف دولتیها این هست که خیابانهای تهران و شهرهای بزرگ را با چند ده هزار ماشین مدل 2022 پر کنند تا ظاهر را بیارایند و بگویند ببینید همه چیز در ایران عادی است و ما مانند کشورهای مرفه هستیم! در مورد بحث تغییر قیمت هم چون دلار و بودجه بدلیل مدیریت نمایشی به اندازه کافی نیست می خواهند با گران کردن همه چیز مصرف و واردات را کاهش دهند ولی در عین حال قفسه و ویترین فروشگاهها و مغازه ها خالی نباشد ولو خیلی گران باشد و اکثریت مردم توان خرید نداشته باشند ولی سیما و رسانه های همفکر از پر بودن قفسه ها گزارشهای حماسی بدهند. همان نگاه ویترینی. حتی در مورد ساخت مال و مراکز خرید و برج مخابراتی می بینید که همه هدف این هست که بگویند مثلا تهران یا شهرهای بزرگ ایران مانند دوبی و استانبول و امریکا و کانادا و مالزی و چین و.... مالهای غول پیکر مانند ایران مال یا تهران مال و ....دارد. یعنی باز ویترین را پر کنند از مالهای لوکس ولی این مالها و مراکز خرید هرگز امکان سنجی علمی اقتصادی نشده اند و نتیجه انکه تقریبا قریب به اتفاق انها پروژه های شکست خورده و ضرر ده هستندکه سپرده های مردم را در بانکها حیف و میل کردند و توان بازپرداخت این وامها را ندارند . نمونه ایران مال! بیهوده نیست که با این نگاه عوامانه و ویترینی و ظاهر سازی از جماعت مدیران سهمیه ای ظاهر سالار وضع کشور و معیشت و اقتصاد کشور این هست و هر روز مشکلات توانفرسا معیشت برای ملت بیشتر می شود.
بجای 500نفر ارزترجیهی بگیر 80میلیون نفر را تنبیهی می کنید زورتان به آنها نمی رسد مردم را تنبیه می کنید
الان خودت را باید برکنار کنند کو ؟ کی برکنار کرده؟ چرا برخورد نمی کنی با مجلسی ها که بر کنارت نکرده اند؟
خودروسازها که به دستور رئیس جمهور عمل کردند ان شالله این ها عمل می کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
رفته ایران خودرو به مدیر عامل گفته : شما ناهار خوردی ؟
پاشده اومده بیرون !!!!
نمایشی
اگر واقعا قصد برخورد دارید اول از وزیرهای بدعهد خودتان شروع کنید
وزیر سمت
وزیر کار
وزیر اموزش پرورش
وزیر ارتباطات
در ضمن بالادستی اینها خودتان هستید
بابا دکترا که کاری نکردند. لطفا یک مسئول غیر دکتر بذارید شاید بهتر عمل کنه . همه مدیران مملکت دکتر هستند. الا برکت الله.
مدیران فاسد قبلی چطور ؟؟؟

روحانی
جهانگیری
عراقچی
...
..
هرهر، خیلی خنده دار بود
تقریبا همه ارگانها و مدیران تخلف میکنند ولی تشویق و تمحید میشوند.
زیر میزی .....اختلاص....دزدی از بیت المال و رانت خواری و باندبازی همه جا هست......از پایینترین ارگانها تا مجلس و دولت و ارگانهای نظامی و شهرداریها همه جا رو فرا گرفته.
آقای رییسی به داد مردم برسید...
مردم لب مرز فقر و فلاکت و هلاکت قرار دارند.
ثابت قدم باشی....
آقای رییسی، اگر توننستی با شماره تلفن 6369 که اعلام کردیدتماس بگیری جایزه داری
چقدر ساده لوحانه و نمایشی کارهایی انجام می دهید و به مسایل روز ارتباطشان می دهید بابا روغن سیزده چهارده هزار تومانی را جهشی کردید شصت سه چهارهزار تومان(ّّچهارصدو هفتادو چهار درصد افزایش یکباره) افزایش بنزین که در دولت قبل با تایید رییس دولت فعلی و رییس قوه قضاییه قبلی را فراموش کرده اید که چه گرانی ببار آورد منم که خودم با ده دوازده تومان مستمری بازنشستگی - یه واحد مسکونی صد متری - یه دویست وشش وارد ده درصد ثروتمندترین ملت شدیم تا عوضش اختلاس گران تریلیاردی و آقازاده های آنچنانی اصلا تو آمارهاشئن کجان؟ خدا نیامرزدتان که شروع گرانی های عظیم را به اکثریت ملت فقیر تحمیل زوری کردید
یک جمله چند ماه صبر کنید متوجه می شوید که طرح کاملا شکست خورده
الان مثلا ینده با 12 میلیون تومان و کلی قرض و وام و پنج سر عائله جزو 4 درصدی هستیم و جزو مرفهین بی دردیم که در دهک دهم قرار گرفتم
بازرس بفرستیدمنطقه یک شهرداری تهران ببینیدچگونه زمین از
زمین شهری گرفته اندبه بهانه ساخت بیمارستان سینه کوه بارانت ولی قصدساخت مجتمع تجاری دارندو بخشی ازکوچه مجاورشان راهم تصرف کرده اند تخلفی اشکارکرده اندسالها است که حاضربه رفع تخلف نیستندمعبرراآزادنمیکنندیعنی تخلف علنی مردم اعتراض میکنند میگویندسفارش شده است شهرداری هم اقدامی جدی نمیکند ریاست محترم جمهور لطفاًدستوری بفرمائیدکه حتماً اجراشودونه دستوری که باعث ناامیدی بیشترشود‌موردذکرشده درانتهای منطقه ولنجک وجوددارد دوقطعه زمین بزرگ مجاورهم نیمه ساخته ورهاشده کاری شده که شایع شده اطاعت از قانون فقط برای ضعفا است
درود بر سید ابراهیم رئیسی عزیز انشاالله که همینطور است و بزودی مردم و کشور روی خوش خدمت این دولت را مشاهده خواهند کرد فقط اندکی صبر لازم است تا دستورات و رهنمودهای این سید مظلوم جامه عمل پوشیده شود . اطمینان داریم که بزودی اوضاع اقتصادی کشور سروسامان پیدا خواهد کرد ولی چه خوب است همه مردم با دولت همکاری کنند و از اعتراض هایی که متاسفانه سروسامان دادن به اصلاح امور اقتصادی را به تاخیر می اندازد و برای کشور هزینه های سنگینی دارد خودداری کنند و گوش به فرمان رهبری عزیز باشند تا به سامان مطلوب برسیم . انشاالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
برای تعریف نیازی به نوشتن اسم نویسنده نیست اما برای انتقاد کردن خوب است
ناشناس
| Germany |
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
علوی جون : شب درازه
ناشناس
| Netherlands |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
هیچ انسان با وجدان و غیر وابسته ای نمیگه با یارانه احمدی نژاد اوضاع بهتر شد
با این هم بهتر نمیشه
اگه از اون موقع تا حالا فقر چند برابر شده
با این طرح هم چند برابر میشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
صبر یعنی قبول مرگ ناشی از تصمیمات غلط 6 کلاسی
تو خودت در انجام وظایف ات کوتاهی کردی و باید سریعا برکنار شی
آفرین بر رپیس جمهور انقلابی. کشور به همچین فردی نیاز دارد. مطمپنم با اراده و مسپولیت پذیری ای که دارید کارها را به سرانجام میرسانید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
هموطن گرانقدر،،،،گند زدن به زندگی مردم کار دشواری نیست که اراده بخواهد!!!!
ناشناس
| Netherlands |
۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
اگه قراره ما به قیمت جهانی پرداخت کنیم
باید به قیمت جهانی هم حقوق بگیریم
من به عنوان یه پرستار 4000 دلار در ماه بگیرم کافیه حتی اگه هزینه هام دوبرابر قیمت جهانیه کالاها باشه
از سال نود و یک که کار میکنم حتی یک ماه حتی یک ماه هم نبوده که با حقوقم بتونم اندازه ماه قبلش خرید کنم
الان 120 ماهه که هر ماه بدبخت تر از پارسالم
یکی از موانع اجرای این طرح و مشابه آن هدف گذاری برای توزیع آن در دهک های پایین هست اما موقع اجرا این هدف تبدیل به بزرگترین مانع یا دردسر می شود اینکه چقدر هدر رفت منابع بابت این هدف گذاری و تعویق اجرای طرحهای مشابه از دست رفت و چقدر رانت وقاچاق و سوء استفاده و اسراف منابع صورت گرفت باید چراغ راهی برای آینده باشد
یعنی برادر عزیز مسئول در دولت دیدگاهت را عوض کند

هر ایرانی حق دارد این یارانه را بگیرد مگر اینکه خودش داوطلبانه خارج شود اگر هم خارج نشد شما به جای معطل کردن کشور این وظیفه را برعهده اداره دارایی بگذار که به صورت مالیات اگر کسی حقش نبوده پول را بگیرد هم به خاطر اشتباه دیدگاه داری کشور را معطل می کنی هم به خاطر اشتباه در تشخیص باعث ایجاد استرس در خانواده های زیادی شدی که واقعا نیاز دارند به این پول
بهترین راه حل این است که کل ملت ایران را جز خداتون از زندگی برکنار کنید همه مشکلات ما و شما حل میشود
اولین مسئول ناکارامد اقای رئیسی خودتی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
از خودت شروع کن آقای رئیسی
خودت از همه بیشتر کوتاهی کردی...
آخه آدم حسابی وقتی بلد نیستی چرا مسئولیت قبول می کنی... اینو که خودت از اول می دونستی
به خوشبینان سرگردان در تنگناهای جانکاه ملت/ شنبه 24/02/1401
---
چرا دولت از حل معضل جانگاه سقوط ارزش پول ملی گریزان است؟؟؟!!!
---
اگر دولت به حل موضوع جانکاه ملت که به حضیض فرستادن ارزش پول ملی و قربانی کردن آن بپای دلار کثیف آمریکا است با صداقت و صراحت نپردازد و این امر حیاتی را رسیدگی و بنفع ملت حل نکند ؛ همه ی حرف و حدیثهای سر گرم کننده ی دیگر با وجود ثروتهای بی کران خدا داده ی ملی در کشور ؛ همه کشک و دروغ اند و پشیزی ارزش ندارند و هیچ عاقلی با دامن زدن دولت به گرانیها و تنگناهای فلج کننده این حرفها را باور نمی کند!!!
با سلام
به جناب آقای رئیس جمهور بفرمایید لطفا آدرس غلط به مردم ندهید. اگر واقعا و خدایی قرار است به تخلف افراد رسیدگی کنید از معاون اول خود و خلف وعده اش در تهیه و تولید واکسن ایرانی شروع کنید. اگر راست می گویید این گوی و این میدان!
اقای رئیسی و وزرا این کامنت ها را می خوانند
درود بر رئیسی
درود بر بیست و اندی میلیون نفری که بهش رای دادند
درود بر وزیران رئیسی
درود بر معاونان، استانداران مدیران رئیسی
درود و هزاران درود
تو سازنده ایران فردا هستی احسنت احسنت احسنت
خوب داری عمل می کنی ای سید مستعضفین با همین فرمان برو ان شا الله تا چند سال دیگه نتیجه اش را همه مردم ایران می بینند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
انشاالله در تمام گناهان و ستم های افرادی که بهشون درود میفرستی شریک بشی، شما ها به روز قیامت و حساب و کتاب اعمال ایمان ندارید، از خشم و غضب خداوند نمیترسید؟
دولت با افزایش ناچیز حقوق کارمندان و بازنشستگان و همچنن حذف اکثریت آنان از پرداخت یارانه، نشان داد که هیچ اعتقادی به شعار رسیدگی به حال محرومان و قشرهای آسیب پذیر را ندارد و فقط شعارهای توخالی می دهد. والسلام
حضرت آقا یارانه مارو بده برکناری مدیریت به ما ربطی نداره جیق جیق الکی راه نندازین توی سکوتم می تونی کار کنی
گر راست می گویی که به فکر مردم هستی یارانه را به همه مردم پرداخت کن و مثل قبل اعلام کن هرکسی دوست داشت انصراف دهد نه اینکه بخش از جامعه خوشحال از یارانه و بخشی دیگر ناراحت از تورم این هدفمند سازی یرانه ها نیست که اجرا کردید
استاد این حرکات پوپولیستی احمدی نژاد بود برادر!
شما اصلا تو شعارهای انتخاباتیت چپو راست میگفتی میخوام بیام برا مبارزه با فَساد! خب عملی مبارزه کن دیگه! چرا با دستور تهدید میکنی؟
تو شعارهات جراحی اقتصادی و تورم ۳۰۰ درصدی تو یکسال نبود!! پس توام دروغ گفتی به مردم!
شلوغ پولوق کردن برای ما مردم نونو آب نمیشه از دم همه را برکنار کن و با هفز صِمَت ریاست جمهوری وظیفه تمام وزرای دولت را بر عهده بگیر و دهن مشکلات را سرویس کن. تو میتونی؟؟!!!!
مهم نیست ناهار دادن یا ندادن مهم اینه که یارانه ریختن و قیمت ها را هم بالا بردن دیگه همه چی رو به راهه هیچ مشکلی نیست
حتی اگر طرح خوب و مناسب باشد در اجرا فوق العاده ضعیف و بد استارت خورده و باعث نارضایتی بخش بزرگی از جامعه شده است
آقای رئیسی این شما هستی که داری کوتاهی می کنی
اتفاقا مردم می خواهند به شما مجال ندهند و خواستار برکناری فوری شما هستند
آقای رییسی
از خودتان شروع کنید
برای چی یارانه مارو قطع کردی خدارو خوش میاد اسم خودتو گذاشتی مسلمون؟
برای چی یارانه مارو قطع کردی خدارو خوش میاد اسم خودتو گذاشتی مسلمون؟
ملت عصبی ، دولت مستأصل، قیمتها هیچگونه ربطی به درامد مردم ندارد و تو خود خوان این حدیث و کلاف سر در گم . اگر قرار به جراحی اقتصادی بود باید این جراحی از لایه های اصلی تر مثل تعامل با دنیا و رفع مشکلات درامد ارزی مانند جذب توریست و غیره انجام میشد . این جراحی نبود و فقط نیشتر زدن به ملتی بود که دیگه رمقی برایش نمانده .
ملت عصبی ، دولت مستأصل، قیمتها هیچگونه ربطی به درامد مردم ندارد و تو خود خوان این حدیث و کلاف سر در گم . اگر قرار به جراحی اقتصادی بود باید این جراحی از لایه های اصلی تر مثل تعامل با دنیا و رفع مشکلات درامد ارزی مانند جذب توریست و غیره انجام میشد . این جراحی نبود و فقط نیشتر زدن به ملتی بود که دیگه رمقی برایش نمانده .
دیرِ آقا دیر! بحث مجال برای امروز نیست؛ درخت فساد رو سال‌های سال آب دادید و تناور کردید؛ الان با کدوم تبر میخواهید بندازیدش!
تجربه نشون داده زمانی در ایران اعتراضاتی شکل میگیره که اتفاقی به ضرر 5 درصدی ها رخ میده.
قالیباف برکنار شد؟

تازه طلب کار هم شدن
من با۲فرزندپسریکی درآستانه ازدواج ویکی معلول تحت پوشش بهزیستی،بازنشسته وزارت دفاع.مستحق دریافت یارانه شناخته نشدم.معنای عدالتودردولت شما فهمیدم خیلی ممنون.لطفا نمایش بازی نکنید.
همه اینکارهای که امروز داری میکنی نمایش تر و حرفه ای تر از تو احمدی نژاد اجرا کرد
اقای رئیسی ، جنابعالی از همه نا لایق تری. ....
ببینید تورو خدا اگه میشه همون روحانی دوباره بیاد ...حداقل یک مدرک تقلبی تلاش کرده بود از خارج بگیره...با همین فرمون حرکت کنیم نون میشه ۵۰ هزار توم.ن......دیگه سیب زمینی...تخم مرغ و نان هم داره میشیه غذای لوکس
این ۳۰۰ تومن سرنوشت ۴۵ تومن پیدا میکند مگر اینکه شما هر ماه با نرخ تورم این ۳۰۰ تومن را افزایش بدهید
همه که خوب دارن کار میکنند برخورد برای چی ؟؟!! خوب همه در جهت افزایش قیمتها و فشار بر قشر بدبخت خوب عمل میکنند پس دیگه جای نگرانی نیست؟؟!!
كار از كار گذشته
قابل توجه پاسداران عزيز
آقای رئیسی لطفا فیلم بازی نکنید ملت از این مایش ها زیاد دیده اند خودشون کارگردان های زبردستی هستند
آقای رئیس جمهور مقامت دولتی در شهریار در پروژی بازار میوه وتره بار جدید کوتاهی. بی توجهی وچشم پوشی به بیت المال کرده اند. اگر راست می گویید رسیدگی فرمایید
وضعیت خیلی خرابه .عدالت مرده ،کمر ملتو شکستید،مردم هر روز بیشتر به شما بد بین خواهند شد .
قیمت تمام اجناس و خدمات متناسب با افزایش قیمت آرد افزایش پیدا کرده. قیمت سیب زمینی داره به 20 هزار تومان می رسه. چه تضمین و نظارتی وجود دارد که بقیه اجناس گرون نشه؟ این 300 تومان هم تازه اگر به خانواری تعلق بگیره چند ماه بعد بی خاصیت میشه. حقوق همه رو یکسان با دنیا بدید بعد قیمت ها رو با دنیا و همسایه های ایران مقایسه کنید.
یکی از این افراد خود تو هستی چرا کنار نمیری؟
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
باشه چشم سریع فوری انقلابی جهادی اطاعت میشه !!!:)))))))))
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار