بازدید 16067
۱
بعداز متوقف کردن پرسپولیس در اصفهان

خشم تارتار: آقایی که تهمت زدی، حرام‌زاده خودتی!

آقایی که تهمت می‌زنی و روی پست پسر من می‌نویسی حرام‌زاده، خودت هستی! اینها خیلی سنگین است، برای من. من ذره ذره جمع کردم و در دهان بچه‌هایم گذاشتم و نان حلال بردم. همه من را می‌شناسند
کد خبر: ۱۱۱۷۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۱ 10 May 2022

مهدی تارتار بعداز متوقف کردن پرسپولیس در اصفهان، به شائبه‌های ایجاد شده ازسوی هواداران استقلال، درباره تبانی اش مقابل این تیم طی سالیان گذشته واکنش تندی نشان داد.

به گزارش تابناک ورزشی، تارتار پس از تساوی ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس اظهار داشت: در نیمه اول، بازی کاملاً به نفع ما بود و می‌توانستیم در این نیمه کار پرسپولیس را تمام کنیم. بچه‌های ما کاملاً تاکتیکی بازی کردند و از آنها تشکر می‌کنم. در نیمه دوم هم قبل از گل، خوب بازی کردیم و یک موقعیت گل داشتیم، بعد از آن گل مساوی را دریافت کردیم. طبیعی است پرسپولیس که برای شکست تیم ما هم‌قسم شده بود بعد از گل مساوی از نظر روحی بهتر شد و تغییراتی هم که ایجاد کردند خیلی خوب بود و در نیمه دوم سوار بازی شدند.

خشم تارتار: آقایی که تهمت زدی، حرام‌زاده خودتی!

وی ادامه داد: در نیمه دوم بچه‌های ما خیلی منطقی دفاع کردند و موقعیت آنچنانی به پرسپولیس ندادیم. در مجموع فکر می‌کنم ما استحقاق بردن را داشتیم به ویژه در نیمه اول و پرسپولیس در نیمه دوم بهتر بود. مساوی هم می‌توانست عادلانه باشد.

سرمربی ذوب‌آهن در واکنش به این موضوع که با مساوی مقابل شاگردان گل‌محمدی، برچسب پرسپولیسی بودن از او برداشته می‌شود، گفت: من می‌خواهم بدانم، امشب تمام آنهایی که به من تهمت زدند، تمام کسانی که به ناحق من را نقد کردند، چطور می‌خوابند؟ من نمی‌بخشم و همه آنها را به خدای بالای سر واگذار کردم و قطعاً جوابش را می‌گیرند. دنیا دار مکافات است. آقایی که تهمت می‌زنی و روی پست پسر من می‌نویسی حرام‌زاده، خودت هستی! اینها خیلی سنگین است، برای من. من ذره ذره جمع کردم و در دهان بچه‌هایم گذاشتم و نان حلال بردم. همه من را می‌شناسند. کسی که به من این تهمت‌ها را می‌زنی، باید تقاص پس بدهی.

تارتار یادآور شد: من در تیم‌هایی کار کردم که پتانسیل نداشتند و همیشه تیم‌های پایین جدول را تا وسط جدول بردم. چطور انتظار دارید با آن تیم‌ها پرسپولیس را ببرم؟ این توانایی من و کادرم هست که سه بار پرسپولیس، دو بار استقلال و دو بار سپاهان را می‌بریم. این قدرت ماست. ما کسی را غیر از خدا نداریم و فقط خودمان و باکیفیت کارمان تیم می‌گیریم. هر سال هم در حال پیشرفت هستیم که به خاطر کار سالم است. خدا همیشه به بنده زحمت‌کش خود عنایت می‌کند.

وی درباره حضور تماشاگران در بازی با پرسپولیس تصریح کرد: خیلی خوشحالم و از آنها تشکر می‌‌کنم. تماشاگران ما سنگ تمام گذاشتند و پا به پای تیم پرهوادار پرسپولیس از ما حمایت کردند. امیدوارم پروتکل‌ها را رعایت کردند تا در ورزشگاه‌ها شاهد حضورشان باشیم.

وی در ادامه درباره صحبت‌هایی که پیش از بازی با پرسپولیس مبنی بر کم‌کاری او و شاگردانش مقابل شاگردان گل‌محمدی مطرح شده و اینکه گفته شده بود او می‌خواهد پرسپولیس را شکست دهد تا جای گل‌محمدی را بگیرد، عنوان کرد: جا دارد که من به کادر فنی پرسپولیس خسته نباشید بگویم. گل‌محمدی و مطهری از هم‌بازی‌های من بودند. خدایی آنها هم دارند کار می‌کنند و سالم هستند. فرزاد حاتمی از من حلالیت طلبیده و من پیام‌های گذشته‌اش را دارم. پریروز هم با هم صحبت کردیم. حاتمی به من گفت که من منظوری نداشتم و بد برداشته شده است. او گفت می‌دانم شما آدم پاکی هستید و منظورم شما نبودید. متأسفانه بعضی‌ها در خانه‌شان نشستند و به دنبال این هستند که در چشم باشند و فالوور جمع کنند. اینها از رده خارج هستند و همه هم آنها را می‌شناسند، یکسری افراد هستند که هرچه از دهان‌شان در می‌آید می‌گویند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: من اگر بخواهم به پرسپولیس بروم باید یحیی قدرتمند را شکست دهم. گل‌محمدی مربی فوق‌العاده‌ای است و در کشور ما جزو پرافتخار‌هاست. من به پرسپولیس تعصب دارم، ولی نمی‌توانم بگویم پرسپولیس را از خودم بیشتر دوست دارم. تیم من الان ذوب‌آهن است. من ابتدا خودم را دوست دارم و چیز منطقی است و همه انسان‌ها همین شرایط را دارند. آن ذهن مریضی که ما را قضاوت می‌کند امشب نخواهد خوابید و مطمئن باشید تاوان تهمت‌هایش را پس خواهد داد. به نظر من بعضی‌ مربیان هم ارتش مجازی درست کردند. من اسم نمی‌برم، اما آنها دارند فرار روبه‌جلو می‌کنند و می‌گویند این به آن راه داد و آن به این راه داد و ما موفق نشدیم. چه زمانی این‌چنین فضای مجازی علیه رقبا شدید بوده است؟! واقعاً برای آن فردی که با آبروی من مربی یا آن کارگر زحمت‌کش بازی می‌کند، متأسفم. ریختن آبرو شوخی نیست و حواس خدا به همه ما هست و آن کس که این کار را می‌کند باید تاوان پس بدهد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱
فحش و بد گویی و بد دهنی شده صفت اصلی مربیان ایرانی
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی