بازدید 5160

تردید هافبک پرسپولیس درباره رفتن به لیگ تایلند

کد خبر: ۱۱۱۶۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱ 30 April 2022

هافبک گرانقیمت پرسپولیس گفت: نمی‌خواستم در این مقطع پیشنهاد بوریرام رسانه‌ای شود و واقعاً هم هیچ چیز در آینده مشخص نیست.

رضا اسدی درباره شرایط فعلی خودش و ماجرای توافق با بوریرام تایلند صحبت‌های زیر را انجام داد.

از شرایط پرسپولیس شروع کنیم.

با اتفاقاتی که در باشگاه پرسپولیس برای من افتاد، فصل عجیبی برایم بود اما از انتخاب این تیم راضی‌ام و فکر می‌کنم شرایط خوبی بود. امیدوارم با اتفاق خوب و قهرمانی فصل را تمام کنم. هنوز هم امیدهایی هست که قهرمان شویم و ناامید نیستیم و تسلیم هم نمی‌شویم.

در مورد پیشنهاد بوریرام صبحت می‌کنی؟

اصلاً دوست نداشتم این موضوع رسانه‌ای شود. یک ماه هست که با من از طریق نماینده و ایجنتی که این پیشنهاد را آورده، در حال مذاکره هستند. من و مدیر برنامه‌ام در حال بررسی آن هستیم. پیشنهاد خوبی است اما همه چیز تمام نشده است. سه سال است که این پیشنهاد را دارم و رد می‌کردم و اکنون هم فکر می‌کنم پیشنهاد خوبی برای یک بازیکن ایرانی است اما چیزی که وجود دارد تردید برای بازی در لیگ تایلند است که یک تردید شخصی است. مشاورانی دارم که آنها در مورد تصمیماتم نظر می‌دهند. آنها از بزرگان فوتبال هستند و نظرشان برایم مهم است.

گفتی دوست نداشتی این خبر رسانه‌ای شود اما این اتفاق افتاد.

فکر می‌کنم در این مقطع نباید این خبر رسانه‌ای می‌شد و ما به جای اینکه الان در مورد پیشنهاد و آینده‌مان فکر کنیم باید به پرسپولیس فکر کنیم. پرسپولیس تیم پرطرفداری است و واکنش‌هایی که پیش می‌آید در روحیه هواداران تاثیر می‌گذارد. قرارداد یک ساله‌ای با این تیم امضا کردم. می‌توانم قرارداد جدید ببندم اما اکنون وقت این نیست که در مورد این اتفاقات حرف بزنیم و باید تمرکزمان روی این باشد که فصل را به خوبی تمام کنیم. باید اتفاقاتی رخ دهد که هواداران آخر فصل شاد باشند.

در این مقطع لیگ وقتی خبر توافقت با تیم تایلندی آمد واکنش‌های خوبی به این قضیه نشد.

گفتم که واقعاً نمی‌خواستم موضوع رسانه‌ای شود و هیچ وقت آدم رسانه‌ای نبودم. از وقتی هم که به پرسپولیس آمدم  کمترین مصاحبه را انجام داده‌ام. دست من نبود این موضوع که رسانه‌ای شود یا نشود. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و همه بازیکنان آرزو دارند در این تیم یا استقلال باشند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و با افتخار پیراهن پرسپولیس را پوشیدم. اول فصل خیلی پیشنهادات مختلفی داشتم اما با علاقه و تمام وجودم این تیم را انتخاب کردم و فکر می‌کنم از جدایی پرسپولیس این من هستم که ضرر می‌کنم و پرسپولیس متضرر نمی‌شود. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و همیشه بازیکنان بزرگی داشته و در آینده هم بازیکنان بزرگی خواهند آمد. واقعاً بازی کردن در این تیم و پوشیدن پیراهن این تیم برای هر بازیکنی افتخار است. من هم افتخار این را داشتم که پیراهن این تیم بزرگ را پوشیدم.

به قهرمانی پرسپولیس امیدواری؟

لیگ هنوز تمام نشده ما ناامید و تسلیم نمی‌شویم و امیدوارم فصل را با قهرمانی تمام کنیم و بعد می‌شود در مورد مسائل مختلف حرف زد.

پس آینده‌ات مشخص نیست؟

 در آینده باید دید چه اتفاقی پیش می‌آید و چه چیزی رقم می‌خورد. امیدوارم همه چیز برای موفقیت تیم رقم بخورد و قهرمان شویم. پرسپولیس بزرگ است و همه بازیکنان آرزوی بازی مقابل این هواداران را دارند و همیشه پوشیدن پیراهن این تیم افتخار دارد. باز هم تأکید می‌کنم هیچ چیز مشخص نیست و باید دید چه چیزی رقم می‌خورد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری