بازدید 7442

انگلیس با فقط ۲۵۰۰ هوادار در جام جهانی مقابل ایران

فیفا به اتحادیه فوتبال انگلیس تایید کرد که تنها ۲۴۸۹ صندلی به طرفداران "سه شیر" تعلق خواهد گرفت. اعضای باشگاه هواداران تیم ملی فوتبال انگلیس تا پنجشنبه فرصت داشتند تا برای دریافت اختصاصی بلیت درخواست دهند و فیفا فقط هشت درصد از "ظرفیت صندلی‌های موجود" را برای هر تیم در نظر گرفته است.
کد خبر: ۱۱۱۶۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷ 30 April 2022

هواداران تیفوسی تیم ملی انگلیس ملقب به سه شیرها در دنیا شهرت خاصی دارند.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از دیلی میرور،  تیم ملی فوتبال انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت در اولین دیدار خود در جام جهانی باید در روز افتتاحیه این رقابت ها در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه به مصاف تیم ملی ایران برود. فیفا به اتحادیه فوتبال انگلیس تایید کرد که تنها ۲۴۸۹ صندلی به طرفداران "سه شیر" تعلق خواهد گرفت. اعضای باشگاه هواداران تیم ملی فوتبال انگلیس تا پنجشنبه فرصت داشتند تا برای دریافت اختصاصی بلیت درخواست دهند و فیفا فقط هشت درصد از "ظرفیت صندلی‌های موجود" را برای هر تیم در نظر گرفته است.

از این تعداد، ۱۷۸۵ صندلی در پایین ترین قیمت یعنی رده ۳ هستند که هر کدام ۵۳ پوند قیمت داشتند. تیم ملی فوتبال انگلیس باید در دیدار دوم خود در این جام به مصاف آمریکا و در ادامه برنده پلی آف برود که هنوز این تیم مشخص نشده است. 

برهولد ترنکل مدیر عامل بخش توریسم جام جهانی قطر گفت: تصمیم گرفته شده است که فقط هوادارانی که بلیت مسابقه دارند اجازه اخذ روادید به قطر را داشته باشند. آنها برای ورود به قطر به شناسه رسمی هواداران نیاز خواهند داشت و کسانی که آن را ندارند اجازه ورود به قطر را نخواهند داشت. قوانین سختگیرانه هستند و به هیچ وجه به هوادارانی که شناسه رسمی هواداران را ندارند اجازه ورود به قطر داده نمی‌شود. 

انتظار می‌رود که یک و نیم میلیون هوادار به قطر بیایند، اگرچه این تخمین‌ها  نشان می‌دهد که کمترین حضور هواداران در جام جهانی از  ۵۲ سال پیش است.

انگلیس تاکنون در ادوار جام جهانی تنها یک بار در روز اول رقابت ها به میدان رفته که این اتفاق به سال ۱۹۶۶ بر می گردد. در آن دوره انگلیس در اولین روز برابر اروگوئه به تساوی بدون گل رسید ولی در نهایت این تیم توانست به اولین و تاکنون تنها قهرمانی خود در تاریخ جام های جهانی دست یابد. باید ببینیم تیم جوان شده ساوت‌گیت که امید زیادی هم به آن می‌رود می‌تواند در جام جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی