بازدید 5484

انقلاب اسلامی وارد مرحله سوم قدرت شده است

جانشین فرماندهی سپاه، شهدا را مردترین مردان عالم دانست و بیان کرد: شهدا با دل و زبان و عملشان پای کاری انقلاب بودند و همین پای کار بودن شهدا دستاوردهای بزرگ انقلاب را رقم زده است، زیرا با ابزارهای مادی نمی توانستیم در مقابل دشمنان خبیث کاری از پیش ببریم.
کد خبر: ۱۱۱۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹ 22 April 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سردار علی فدوی در مراسم سالگرد شهادت سردار محمدعلی حق بین، از فرماندهان گیلانی جبهه مقاومت که در گلزار شهدای رشت برگزار شد، از جمله توفیقات انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون را بندگان بی شماری دانست که عنایت ویژه خداوند برای عمل به تکلیف نصیب آنان شده و اظهار کرد: این توفیق همچنان برقرار است.

وی با بیان اینکه ۴۳ سال از عمر انقلاب می گذرد و در حال سپری کردن چهل وچهارمین سال پیروزی هستیم، افزود: شمار زیادی از دلدادگان انقلاب در طول این ۴۳ سال در همه عرصه هایی که برای نظام پیش آمده پای کار هستند و به موقع و به هنگام اقدام می کنند و مهم نیست در چه زمان و در چه مکانی هستند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران، بندگان الهی را برخوردار از رحمت دانست و تصریح کرد: اگر بندگان به تکلیف خودشان عمل کنند، خداوند هم به وعده خودش که هیچ تخلفی در آن نیست عمل خواهد کرد و خیرات و برکات و نتایج بی نظیر به وجود می آید.

فدوی، با بیان اینکه از لحظه به وجود آمدن نهضت انقلاب در سال ۱۳۴۲ نوعی هوشیاری در خبیثان عالم و دشمنان بشریت و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی ایجاد شد، خاطرنشان کرد: خبیثان عالم دریافتند که سمت و سوی اصلی سخنرانی آتشین امام خمینی(ره) هستند و لذا به سرسپردگانشان در ایران دستور برخورد با امام و نهضتش را دادند و زندان و تبعید را راه نجات یافتند، اما فکر نمی دانستند که امام راحل نفس خودش را مطابق با آموزه های الهی پرورش داده و خداوند این توفیق را به ایشان عنایت کرده که انقلاب اسلامی را برپا کند و عالم را تحت تاثیر قرار دهد.

وی با اشاره به شکل گیری روند رو به جلوی انقلاب و ایجاد روندهای جدید در دشمنان، متذکر شد: دشمنان از همان ابتدا تصور کردند می توانند از پس انقلاب برآیند، اما تصورشان غلط بود و لذا ضد انقلاب ها و عناصر دست چندمی خودشان در منطقه را که سال ها برای پرورش آنان وقت گذاشته بودند، به ستیز با انقلاب وا داشتند.

جانشین فرماندهی سپاه، با بیان اینکه قوت و توان انقلاب بیش از تصور دشمنان بود، گفت: دلدادگان انقلاب به ندای امام لبیک گفتند و در هر صحنه ای که لازم بود حاضر شدند و صحنه را به نفع نظام تغییر دادند لذا از ۲۴ بهمن ۱۳۵۷ حمله مسلحانه علیه انقلاب آغاز شد و مرحله به مرحله پیش رفت و یک جنگ طولانی به راه انداخت.

وی با اشاره به حضور همه جانبه دشمن در تهاجم هشت ساله علیه انقلاب، ادامه داد: در سال های پایانی جنگ دشمنان دریافتند که صد درصد ضرر خواهند کرد و لذا مستقیما وارد درگیری شدند. اگرچه ۸۷ کشور در این اتحاد شوم علیه ایران اسلامی اقدام کردند، اما جبهه حق جمهوری اسلامی هر روز قوی تر و جبهه باطل شیطان بزرگ و متحدانش روز به روز ضعیف تر شد.

فدوی، با بیان اینکه شهدا بیش از همه امامین انقلاب را اطاعت کردند و به دشمن خبیث اجازه ندادند حتی یک بار اعلام پیروزی کند، گفت: این وعده صریح خداوند در قرآن است که حزب خدا همواره پیروز است و این پیروزی با بهترین کیفیت است؛ البته تحقق وعده های الهی شرط دارد و بندگان باید این شرط ها را تحقق ببخشند، در غیر این صورت به وعده عمل نمی شود.

جانشین فرماندهی سپاه، با اشاره به حضور با قدرت و با عظمت جمهوری اسلامی در همه صحنه های دنیا، اضافه کرد: حضور دلدادگان انقلاب در دوردست ها موجب شده به اقتداری بزرگ برسیم و نه تنها ام القرای منطقه باشیم، بلکه به الگویی برای کشورها و ملت ها تبدیل شویم.

وی با بیان اینکه سردار حق بین ها از نوجوانی تا لحظه شهادت پای کار انقلاب هستند، عنوان کرد: گذشتن از جان سخت ترین کار دنیاست و لذا شهدا برای تحقق اهداف انقلاب از جان خودشان گذشتند و پای کار شهادت بودند.

فدوی، شهدا را مردترین مردان عالم دانست و بیان کرد: شهدا با دل و زبان و عملشان پای کاری انقلاب بودند و همین پای کار بودن شهدا دستاوردهای بزرگ انقلاب را رقم زده است، زیرا با ابزارهای مادی نمی توانستیم در مقابل دشمنان خبیث کاری از پیش ببریم.

وی وضعیت اقتصادی امروز کشور را نشان دهنده پای کار نبودن در این عرصه دانست و خاطرنشان کرد: معیشت و اقتصاد در شان ملت بزرگ ایران است.

جانشین فرماندهی سپاه، جنگ یمن را مانند جنگ تحمیلی ایران دانست که همه کشورها علیه آنان هستند و گفت: همه خبیثان عالم امروز در مقابل انصارالله دست ها را بالا بردند، در حالی که مانند صدام فکر می کردند یک هفته ای کار یمن را تمام می کنند، اما امروز صدام و همه روسای جمهور خبیث عالم کجا هستند و جمهوری اسلامی کجاست؟!

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با قدرت و سرافراز و برقرار به پیش می روند و دشمنان باید به دنبال بازدارندگی در برابر ما باشند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی وارد مرحله سوم قدرت شده است و اگر در عرصه های دیگر نیز طبق قاعده های الهی پیش برویم، نتیجه می گیریم.

فدوی، با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر مسئله نفوذ طی سالیان گذشته، یادآور شد: نفوذ اجازه نداده در همه امورات به ویژه اقتصاد طبق قاعده هایی که خداوند در قرآن مشخص کرده عمل کنیم، زیرا اسلام آخرین دین الهی و پیامبر(ص) آخرین پیامبر الهی و قرآن آخرین کتاب الهی است و خداوند هرگز درباره معیشت و اقتصاد بندگان کم نمی گذارد لذا باید پای کار اقتصاد برویم و دل و زبان و عمل ما همراه شود.

وی داعش را فتنه بزرگ دشمنان بعد از جنگ تحمیلی دانست و اضافه کرد: طراحی داعش عمق خباثت و شیطنت دشمنان را نشان داد، اما چون دلداگان انقلاب شش سال پای کار بودند، خداوند نیز عنایت کرد و این فتنه به گونه ای برچیده شده که انگار اصلا وجود نداشته است.

جانشین فرماندهی سپاه، هر کدام از شهدا را یک ملت دانست و گفت: در عرصه دفاع از حرم شاهد حضور نسل اول سپاه و نسل آخر سپاه بودیم و شهدایی که حتی جنگ را ندیده بودند، پای کار انقلاب آمدند.

وی با بیان اینکه سردار حق بین هر لحظه پای کار انقلاب بود، اظهار کرد: امروز باید عزم خودمان را جزم کنیم تا در همه امورات اعم از فرهنگی و اجتماعی و علمی و اقتصادی و... پای کار باشیم تا عنایت خداوند شامل حال ما شود و به نتایج عالی برسیم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022