بازدید 8131
طبق اسنادی که فرهیختگان از نهاد ریاست‌جمهوری کسب کرده است؛

ماموریت صالحی‌امیری پنجشنبه این هفته تمام می‌شود!

درخواست صالحی‌امیری برای تمدید ماموریت از نهاد ریاست‌جمهوری به کمیته ملی المپیک مورد موافقت مقامات بالاتر قرار نگرفته و او از روز اول اردیبهشت سال جاری (پنجشنبه این هفته) ماموریتش به پایان می‌رسد
کد خبر: ۱۱۱۴۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۴ 17 April 2022

مجمع کمیته ملی المپیک روز 17 اسفندماه سال گذشته برگزار شد که یکی از مهم‌‎ترین تصمیمات آن تعویق انتخابات این کمیته از بهار به بعد از بازی‌های آسیایی بود که اوایل مهرماه به پایان می‌رسد.

به این ترتیب با مجوزی که مجمع این کمیته به رضا صالحی‌امیری، رئیس آن داد او حداقل تا مهرماه همچنان بر مسند ریاست باقی خواهد ماند مگر اینکه در این مدت اتفاقات دیگری رقم بخورد.

اما روزنامه «فرهیختگان» طبق اسنادی که در اختیارش قرار گرفته، نوشته است: درخواست صالحی‌امیری برای تمدید ماموریت از نهاد ریاست‌جمهوری به کمیته ملی المپیک مورد موافقت مقامات بالاتر قرار نگرفته و او از روز اول اردیبهشت سال جاری (پنجشنبه این هفته) ماموریتش به پایان می‌رسد و باید تکلیف پست سازمانی خود را مشخص کند.

ماموریت صالحی‌امیری پنجشنبه این هفته تمام می‌شود!

در این شرایط باید دید رئیس کمیته ملی المپیک در 4 سال اخیر چه تصمیمی برای آینده شغلی خود خواهد گرفت و آیا به این نهاد برمی‌گردد یا با ثبت‌نام در انتخابات پیش‌رو برای حضور دوباره روی صندلی ریاست تلاش خواهد کرد.

صالحی‌امیری در روزهای پایانی سال 1400 در مصاحبه‌ای درباره اینکه آیا تمایلی به شرکت در انتخابات دارد یا نه؟ گفته بود: «ان‌شاءالله این پرچم را به دست فرد دیگری خواهم داد تا او بتواند با انرژی و برنامه و ایده‌های جدیدی این مسیر را دنبال کند. تا امروز که با شما صحبت می‌کنم، تصمیمی برای ثبت‌نام در انتخابات کمیته ملی المپیک ندارم.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو