بازدید 27177

ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه

قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز به ۱۱ میلیون و ۸۹۷ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲۸۰ هزار تومان کاهش یافت.
کد خبر: ۱۱۰۶۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰ 26 February 2022

 

به گزارش تابناک، امروز شنبه ( ۷ اسفند ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۴ قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز به ۱۱ میلیون و ۸۹۷ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته( پنجشنبه ۵ اسفند ) ۲۸۰ هزار تومان کاهش یافت.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰۱ هزار تومان معامله شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۱۹۴ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۷۰ هزار تومان ارزان شد.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته ۸۰ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲۵ هزار تومان ارزان شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۸۰۰ تومان رسید که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۸۸۹ دلار اعلام شد که نسبت به افزایش ناگهانی آن بعد از آغاز جنگ روسیه و اوکراین، کاهش چشمگیری داشته است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022