بازدید 4684

فدراسیون تکواندو با حساب خالی تحویل هادی ساعی شد!

کد خبر: ۱۱۰۶۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸ 25 February 2022

رییس جدید فدراسیون تکواندو با بیان اینکه با هدف صرفه جویی در هزینه ها، مسابقات بین المللی را در تهران به جای کیش برگزار می کنیم، گفت: هیچ پولی در حساب فدراسیون نیست.

هادی ساعی درباره علت برگزاری رویدادهای بین المللی تکواندو در تهران به جای کیش، اظهار کرد: به علت هزینه های بالای برگزاری این رقابت ها در کیش، تصمیم گرفتیم با توجه به شرایط مالی فدراسیون و کمبود وقت، این مسابقات را در تهران برگزار کنیم.

رییس جدید فدراسیون تکواندو، افزود: متاسفانه هیچ پولی در حساب فدراسیون نیست و فدراسیون را با حساب خالی تحویل گرفتم، بنابراین هیچ پولی نداریم و برگزاری مسابقات در تهران به جای کیش، صرفه جویی زیادی را برای ما به همراه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: دلیل دیگر این کار بحث کمبود زمان بود. ما اگر می خواستیم این ۴ رویداد را در کیش برگزار کنیم باید از ۸ اسفند امکانات و تجهیزات فدراسیون را در شهر کیش مستقر می کردیم. برگزاری مسابقات در تهران نیازی به این جابجایی ندارد و با داشتن زمان بیشتر می توانیم برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

ساعی در پاسخ به این سوال که برگزاری رویدادهای بین المللی جام باشگاه های آسیا، جام فجر و جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش، چه میزان هزینه به دنبال داشت، گفت: طبق بررسی هایی که داشتیم برگزاری این رقابت ها در کیش چیزی در حدود ۷ میلیارد تومان هزینه داشت که با توجه به شرایط مالی و حساب خالی فدراسیون، عملا امکان برگزاری این رویدادها وجود نداشت و تصمیم گرفتیم تهران میزبانی مسابقات را بر عهده بگیرد.

دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز المپیک و ۲ طلا، یک نقره و یک برنز جهان، در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات مالی، آیا کار سختی برای پیشبرد برنامه های تکواندو دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: به هر حال ابتدای هر کاری سخت است و باید این سختی ها را پشت سر بگذاریم. امیدوارم بتوانیم بر مشکلات موجود غلبه کنیم.

وی درباره تعاملش با وزارت ورزش، اظهار کرد: ما مشکلی نداریم و ان‌شاء الله مشکلی نخواهیم داشت. البته قرار است وزارت ورزش قبل از برگزاری مسابقات، مبلغی را به حساب فدراسیون واریز کند، هر چند این مبلغ خیلی نیست اما می تواند کمک حال فدراسیون در برگزاری رقابت ها باشد.

رییس فدراسیون تکواندو درباره بازدید از اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو، گفت: با توجه به مسابقات پیش رو در اردوی تیم های ملی حاضر شدم تا در جریان وضعیت آن ها قرار بگیرم. بچه ها مشکلات خود را بیان کردند و ما نیز در صدد حل مشکلات هستیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سرمربیان فعلی تیم های ملی، کماکان در رویدادهای فوق حضور خواهند داشت، گفت: بله مربیان در حال کار هستند و همین کادر در مسابقات بین المللی تهران نیز هدایت تیم های ملی را بر عهده خواهند داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری