بازدید 13998

مکرون خواستار تمدید فوق ستاره فوتبال شد

رسانه‌های فرانسوی مدعی اند که امانوئل مکرون رئیس جمهور و سارکوزی نخست وزیر سابق فرانسه از کلیان امباپه خواسته اند تا قرارداد خودش را با پی‌اس‌جی تمدید کند.
کد خبر: ۱۱۰۵۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰ 18 February 2022

 

 
به گزارش تابناک به نقل از اسپوتنیک، قرارداد فعلی کلیان امباپه با پاری سن‌ژرمن، تا پایان فصل اعتبار دارد و این بازیکن که تمایلی به تمدید قرارداد ندارد، احتمالاً تابستان آینده به صورت آزاد راهی رئال مادرید خواهد شد.
با این حال پاریسی‌ها هنوز امیدوار اند که ستاره جوان فرانسوی قرارداد خودش را تمدید کند و برای سال‌های طولانی در این تیم بماند.
در همین حال از فرانسه خبر می‌رسد که امانوئل مکرون رئیس جمهور و سارکوزی نخست وزیر سابق این کشور خواهان ماندن وی در پی‌اس‌جی اند و از وی خواسته اند تا قرارداد خودش را تمدید کند.
طبق گزارش ال‌موندو، هر دو سیاست‌مدار فرانسوی معتقدند که ماندن امباپه در لیگ فرانسه به جذاب‌تر شدن، محبوب‌تر شدن این لیگ خیلی کمک می کند و فوتبال‌دوستان بیشتری را به سمت لیگ جلب می‌کند و به همین خاطر سخت به وی فشار می آورند تا قراردادش را با پاریسی‌ها تمدید کند.

دلیل دیگر نیز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و بزرگان این کشور می‌خواهند تا وی در فرانسه بماند و به فوتبالش ادامه دهد تا با آمادگی کامل راهی قطر شده و از عنوان قهرمانی خروس‌ها دفاع کند.
با توجه به این درخواست رئیس جمهور فرانسه، به نظر می‌رسد که رئال مادرید شانس زیادی برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی ندارد و ممکن نیست تا او علیه خواست‌های بزرگان کشورش حرکت کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی