بازدید 4146
۹

رئیس جمهور : سرانجام ، قدس آزاد می شود

رئیس جمهور اتحاد و انسجام همه گروه‌ها و جریانات فلسطینی را رمز پیروزی در مقابل رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: حرکت واحد همه فلسطینی‌ها سرانجام به هدف آزادی قدس شریف منتهی می‌شود و نباید هیچ گونه خدشه و خللی در آن بوجود آید.
کد خبر: ۱۱۰۳۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷ 08 February 2022

به گزارش تابناک به نقل از ایلنا نوشت: حجت السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه پس از دریافت استوارنامه خانم «سلام زواوی» سفیر جدید فلسطین اظهار داشت: حمایت از مردم فلسطین و آزادی قدس شریف مسئله اول جهان اسلام است و جمهوری اسلامی ایران حامی حقیقی مردم فلسطین و آزادی قدس شریف است.

رئیس جمهور با بیان اینکه باید موضوع فلسطین به عنوان اولویت اساسی مورد توجه همه دولت‌ها و ملت‌های اسلامی قرار گیرد، گفت: برخی در توجه به اولویت فلسطین گرفتار بازی‌های سیاسی غربی‌ها شدند و با دل بستن به پیمان‌ها و قراردادهای سست، حرکت مجاهدانه مردم فلسطین را کند کردند، اما توجه ندارند که آن‌ها میثاق شکن هستند.

رئیسی خاطرنشان کرد: پیامی که ملت فلسطین به رژیم صهیونیستی و حامیان غربی مخابره می کنند پیام مقاومت و ایستادگی است و اگر صهیونیست ها بدانند که فلسطینی ها ایستادگی می‌کنند محاسباتشان تغییر خواهد کرد.

رئیسی با اشاره به اقدام برخی دولت‌های منطقه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: این دولت‌ها باید با اعتراض همگانی همه مردم و گروه‌های فلسطینی بدانند که اقدام خیانت آمیزشان از نظر آنها مطرود و محکوم است.

اتحاد و انسجام گروه‌ها و جریان‌های فلسطینی رمز پیروزی در مقابل رژیم صهیونیستی است

رئیسی تصریح کرد: اقدام برخی دولت‌های عربی در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی، نه تنها صیانت و امنیت برای آنها ایجاد نمی‌کند بلکه مشکلات این دولت‌ها را مضاعف کرده و بر مشکلات منطقه و کشورهای عربی نیز خواهد افزود.

«سلام زواوی» سفیر جدید فلسطین نیز پس از تقدیم استوارنامه خود با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با تجلیل از حمایت‌های حقیقی ملت ایران از مردم فلسطین،‌ اظهارداشت: پیروزی انقلاب اسلامی حقیقتا پیروزی بزرگی برای امت عربی و اسلامی بود.

زواوی افزود: برخی رژیم‌های عربی و اسلامی که هروله کنان به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی می روند در حقیقت حقوق ملت فلسطین و قطعنامه های موجود در این زمینه را نادیده گرفته و به آرمان فلسطین پشت کردند.

وی افزود: امیدواریم با پیروزی نهایی و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف بتوانیم در مسجدالاقصی به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای نماز اقامه کنیم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱۵
انتشار یافته: ۹
منظور ایشان احتمالا شهر قدس در تهران است
این خانم سفیردولتی است که صرفا سرزمینهای 1967 رااشغالی میدونه.اگر این دولت راخائن به فلسطین میدونید پس چرا ازشون سفیرقبول میکنید واگر آنهارا به عنوان نماینده ملت فلسطین برسمیت میشناسید اونا اسراییل 48 راقبول داشته وباهاش درحال مذاکره هستند وشعارمحو اسراییل هم نمیدهند ورزشکاران حرفه ای شونم نه تنها با اسراییلیها مسابقه میدهند که خیلیاشون درتیمهای اسراییلی بازی میکنند.
نهار بهش دادن؟
واقعا اگه این عکس رو بدون شرح بذارید آدم فکر می کنید اقدس خانم آش نذری آورده برای حاج آقای محل.
جناب رئیس جمهور. فرض کن همین امروز قدس آزاد بشه و اسرائیل نابود. اونوقت چه اتفاقی تو این کشور میافته؟
اختلاس و دزدی ها کم میشه؟
رانت ها کم میشه؟
دروغ ها کم میشه؟
به مردم می خواهین بگین به کی برن مرگ بر .. بگن؟
دست بردارین از این دشمن سازی . با کل دنیا مشکل دارین
یه نگاهی به رتبه های جهانی کشور تو زمینه های مختلف بندازین. جایگاه ایران همتراز امثال افغانستان، ونزوئلا و بولیوی است
کاش کمی هم فکرتان به کار خودتان بود
این حرفهای تبلیغاتیو ولش کن حالا بگو چقد پول بهشون دادین ببرن همراشون ؟
آفرین تابناک!! حجت الاسلام درست ترست،نباید با دادن القاب غیر واقعی،تقدس مصنوعی ایجاد کنید.
ارزو بر جوانان عیب نیست
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم