بازدید 6795

واکنش ساعی به شکایت پولادگر و معاونت او در وزارت ورزش

کد خبر: ۱۰۹۷۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰ 08 January 2022

هادی ساعی در حاشیه جلسه کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در مورد انتخاب پولادگر به عنوان معاون قهرمانی وزارت ورزش بیان کرد: خدا را شکر اقای پولادگر به معاونت رفت. به آقای پولادگر تبریک می‌گویم.

او در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند حضور پولادگر در معاونت قهرمانی به تکواندو کمک کند؟ گفت: ۱۰۰ درصد همین طور خواهد بود. همانطور که در کمیته بودم از تکواندو حمایت می‌کردم او هم همین کار را انجام می‌دهد.

او در مورد اختلافات پیش آمده در شمار ش آرای مجمع انتخابات تکواندو تصریح کرد: اختلاف نظر‌هایی هست، اما فعلا شکایتی نشده است و اگر هم کسی شکایت دارد حق مسلم او است. باید حقوقدان‌ها بگویند. کسی اعتراض داشته باشد حقش است. همانطور که در مجمع درخواست بازشماری آرا دادند اینجا هم حق دارند پیگیر باشند. تا الان شکایتی نیامده است، اما در مطبوعات مطرح شده است.

ساعی در پاسخ به این پرسش که مراسم معارفه اش چه زمانی است؟ تاکید کرد: امروز بعد از ظهر یا فردا انجام می‌شود.

او در پاسخ به این پرسش که برنامه‌ای برای حضور در انتخابات کمیته ملی المپیک دارد یا خیر؟ تصریح کرد: خیلی زیاد. برای هیات اجرایی حتما می‌آیم. بخاطر حق تکواندو می‌آیم. چون تکواندو همیشه نماینده داشته است. این دوره هم من به عنوان نماینده تکواندو بودم. وظیفه ما است که از تکواندو حمایت کنیم.

او در مورد اینکه در بخش مسائل فنی تیم ملی تکواندو ورود می‌کند؟ گفت: بالاخره کسانی که فنی هستند نظراتی دارند، اما به صورت تنهایی تصمیم نمی‌گیرم. هر تغییری در تکواندو اتفاق بیفتد با نظر کمیته فنی خواهند بود و باید ابتدا کمیته فنی تشکیل شود.

ساعی در مورد اینکه فکر می‌کند چه زمانی در المپیک پاریس کسب کنند؟ گفت: زمان کمی داریم. برای آماده شدن جهت حضور در المپیک ۲ سال و نیم کم است، اما تمام تلاشمان را می‌کنیم پشتاز ورزش ایران باشیم. کار سختی است، اما دور از دسترس نیست.

او در مورد حفظ کرسی پولادگر در آسیا تاکید کرد: تلاش می‌کنیم کرسی بیشتر بگیریم، اما کرسی آقای پولادگر را قطعا حفظ می‌کنیم و حتی تلاش می‌کنیم کرسی بیشتر برای او بگیریم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری